Блоги → Перегляд

Прогноз НА 30 РОКІВ !!! До чого готувати дітей та онуків.

Неділя, 10:28, 18.06.17

Рейтинг
10 0
Переглядів
2490

0
0

 

Нещодавно американська консультаційна компанія "Network", що офіційно обслуговує конгрес США, видала футурологічний прогноз, завдяки
якому ми можемо дізнатися, що чекає людство в 30-40х роках XXI століття.

ab18ba4ea01f499efca61cc09409fa50.jpg

Можна, звичайно, з недовірою відмахнутися від нього, але слід врахувати, що перший прогноз, зроблений в 1961 році  30 років наперед,
підтвердився на 90%.

Сама доповідь дуже об'ємна і складається з 214 пунктів. Ось деякі з них.

Основою технічного прогресу стане загальна комп'ютеризація.
Мініатюрні комп'ютери будуть розуміти нашу мову та почерк і перетворяться в особистого секретаря, що виконує безліч функцій.

Комп'ютери також будуть керувати автомобілями, потреба в шоферах  відпаде. Сильно розвинеться роботизация. Прибирання, прання, приготування їжі - все це будуть виконувати роботи, яких люди будуть сприймати як домашніх тварин.

Час нафти і вугілля закінчиться. Використовуватися будуть лише ядерна, сонячна і вітрова енергії. Подорожувати на далекі відстані люди будуть на реактивних літаках зі швидкістю 2500 км / год.
Переліт з Нью-Йорку до Європи займе всього дві з половиною години. Потяги на магнітній подушці замінять нинішні залізничні локомотиви.

На Місяці з'явиться перша колонія з видобутку корисних копалин. За допомогою генної інженерії будуть виведені абсолютно фантастичні
рослини і тварини.a55b5f50-aea4-4cc9-a2fd-78e8e5dfd637.jpg Помідор вагою в кілька кілограмів, або курка розміром з вівчарку нікого вже не здивують. За допомогою генетиків, та за
погодженням з батьками, майбутній дитині буде заздалегідь підбиратися стать, вага, колір волосся, очей і т.д.

Температура на Землі підвищиться на 2-2,5 градуса. На півдні Канади будуть субтропіки, а південь США перетвориться на пустелю. Близько 15% територій країн Південно-Східної Азії, Японії і Великобританії буде затоплено.

Припиниться допомога слаборозвиненим країнам. Виправдовуючись турботою про екологію, їх території оголосять всесвітніми заповідниками і введуть там  зовнішнє управління.

У промисловості і сільському господарстві буде зайнято приблизно 10% робочої сили. 60% будуть працювати в сфері інформатики та обслуговування. Решта 30% будуть безробітними. Для людей, які не вписуються в рамки суспільства (бомжів, алкоголіків, наркоманів, психічно хворих), будуть створені спеціальні резервації.

Зростання злочинності змусить уряди серйозно посилити кримінальне законодавство і ввести довічне ув'язнення та смертну кару, не тільки за винятково важкі злочини. Самогубство стане вважатися соціально прийнятним, а довге життя сприйматися як егоїзм.

Співвідношення чоловіків і жінок складе 40:60, що призведе до зміни ролей статей. Об'єктом сексуального переслідування стане чоловік.

95896.jpg
Середній зріст чоловіків складе 185-190 см, жінок - 175-180 см. До п'ятдесяти років серед чоловіків буде 60% лисих, серед жінок - 20%. Однак штучна пересадка волосся стане буденною справою.

Через перенаселення планети буде введено обмеження - не більше двох дітей на сім'ю. Будуть знайдені засоби від таких нині невиліковних
хвороб як рак, СНІД, цукровий діабет та ін. Але, нажаль, з'являться інші, не менш грізні хвороби. Майже 80% людей перед статевим актом будуть приймати стимулюючі засоби ...

Правда, може  когось втішить звістка про те, що краватка як деталь одягу на той час остаточно зникне, - про це теж сказано в прогнозі.

Якщо ж ви не згідні з висновками американських футурологів і маєте власну версію про світле майбутнє, радимо вам вирізати і зберегти цей допис, а через тридцять років порівняти цю інформацію з
дійсністю.

 Вперед до світлого майбутнього, ПАНОВЕ.

 

Коментарі

Сучасні футурологи не враховують необхідність загальноі стратегіі та приоритетвиховання, бо вже зараз допускаеться розбещеність та переверзіі в суспільстві під прикриттям мистецтв та свобод особистості..
Сьогодніце демонстрація "рівності" секспереверзій, а завтра на роботу не візьмуть нормального, бо там буде приоритет на сексменшість прописану в трудовому законодавстві...
Сфера послуг, переробноі промисловості у нас слабо розвинута, а тому безробіття перебільшене... у нас домінуе бізнес монополістів-олігархів, бо антимонопольний комітет став декоративним, не виконуючи своеі функціі.
Прогноз для Америки може бути справедливим, але не планетарному рівні...
+1

Доживем - побачим.
+1

Через перенаселення планети буде введено обмеження - не більше двох дітей на сім'ю.
==========
Якщо розпочати користуватись апендиксом (перестати їсти м'ясо) - можна зменшити посівні площі на порядок.

Якщо розпочати користуватись шлунком (не пити відразу після їди, а лише перед їдою і 2 години після) - можна зменшити кількість необхідної для нас їжі в 3 рази.

Отже всього 2 пункти з раціонального харчування можуть в 30 раз зменшити площу посівних площ для прогодування однієї людини!
mart mart 20:49
0
а прошу мені дати їх прогноз з 1961 р. я сам перевірю. а як з року 1981 чи 1971 ? теж хочу глянути.
mart mart 20:53
0
і де назва фірми?--такої фірми не можу знайти
mart mart   20:56
0

http://www.ncsi.us/ ??
Час нафти і вугілля закінчиться. Використовуватися будуть лише ядерна, сонячна і вітрова енергії.
==========
Вугілля і вітер, це ж і є сонячна енергія!

Ядерна, це крадіж геотермальної енергії в майбутніх поколінь.
Нафта походить з газоліну, газолін - з газу. Газ, це геотермальна енергія + діяльність метаногенних бактерій (мінералізація).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі