Блоги → Перегляд

Нова інструкція МВС України як вимушений засіб проти сепаратизму

Середа, 11:54, 28.06.17

cRqbkXk.jpg

      Після втрати Криму і війни на Сході багатонаціональна Україна більше ніколи не буде колишньою. Будь-які заяви про утиски прав національних меншин тепер сприймаються з більшою настороженістю, ніж 10-15 років тому. Ми вже не можемо собі дозволити таких помилок, як в Донецьку і Луганську. І не повинні випустити з-під контролю сепаратистські явища в Буковині, Одещині чи Закарпатті. Адже краще заздалегідь попереджати провокації на національному ґрунті, ніж потім кілька років боротися з їх наслідками. Якщо комусь не подобаються обшуки і затримання співробітниками СБУ і МВС в Бессарабії або Закарпатті, згадайте похорони знайомих АТОшників, загиблих у війні з сепаратистами...

     Зараз в мережу потрапила інструкція МВС, яка передбачає активну спільну роботу правоохоронних органів із засобами масової інформації. Будь-які міжетнічні конфлікти через офіційно і неофіційно контрольовані правоохоронцями ресурси будуть спеціальним чином підноситися населенню. У документі прописані конкретні тези про те, що в конфліктах, найперше, потрібно звинувачувати російську пропаганду, і одночасно виправдовувати жорсткі дії з боку українців, які протистоять провокаціям представників національних меншин. В інструкції вказані актуальні напрямки інформаційної роботи МВС - протидія спробам болгар, поляків, угорців і румун дестабілізувати обстановку в місцях їх компактного проживання в різних областях України. Все це має на увазі написання і публікацію матеріалів в інформаційному просторі для роз'яснення причин виникнення етнічних конфліктів.

     Багато хто скаже, що згідно з новою інструкцією силовики відверто втручаються в роботу ЗМІ і некомерційних організацій та намагаються впливати на громадську думку, суб'єктивно трактуючи події. Імовірніше, це вимушені заходи з боку влади, які зараз більш ніж обґрунтовані. Якщо люди з Центральної України не в силах зрозуміти особливостей життя в Закарпатті чи Одесі, це потрібно пояснювати. Наприклад, розповідати, що болгари в Одеській області ставлять перепони Українській православній церкві Київського патріархату, а закарпатські угорці підтримують контакти з націоналістами з Будапешта. Знаючи подібні речі, люди будуть правильно реагувати на провокації національних меншин, а зважений інформаційний супровід дозволить ефективніше гасити конфлікти, які виникають на етнічному ґрунті.

     В кінцевому підсумку безпека країни, відстоювання національних інтересів і збереження територіальної цілісності України набагато важливіші, ніж зарозумілість деяких журналістів або правозахисників. Наприклад, потенційні екстремісти з представників національних меншин активно користуються підтримкою офіційної польської та угорської влади, намагаються дискредитувати Україну в очах ЄС. Щоб цьому протистояти, потрібно мати повний арсенал інформаційної протидії. Так що даний наказ про нову інструкцію МВС випущений вчасно і є одним з безсумнівно позитивних прикладів діяльності Арсена Авакова і його команди.

Коментарі

mart mart 14:20
0
але сам Аваков скотина одначе ж як подивитись
mart mart   14:23
0

МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ НАКАЗ 16.06.2017 №_________ Про затвердження Інструкції з організації діяльності Департаменту комунікацій МВС України у зв'язку із збільшеною протестною активністю національних меншин і постiйними провокаціями на національному ґрунті Згідно з Конституцією України, з метою збереження територіальної цілісності України і забезпечення громадського порядку, НАКАЗУЮ: 1. Затвердити Інструкцію з організації діяльності Департаменту комунікацій МВС України в зв'язку із збільшеною протестною активністю національних меншин і постiйними провокаціями на національному ґрунті (додається). 2. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. 3. Департаменту комунікацій МВС забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку. 4. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра внутрішніх справ. Міністр А.Б. Аваков ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства внутрішніх справ України 16.06.2017 №____ Зареєстровано в Міністерстві юстиції України ___ червня 2017 р За № ____ / _____ ІНСТРУКЦІЯ по організації діяльності Департаменту комунікацій МВС України у зв'язку із збільшеною протестною активністю національних меншин і постiйними провокаціями на національному ґрунті I. Основні положення 1. Ця Інструкція визначає порядок інформування населення, а також засобів
mart mart 14:27
+1
тут якийсь вірусний сайт з документом
По усьому світу національні меншини у середовищі титульної нації живуть її законами, а своїми національними проблемами переймаються ЛИШЕ У ВІЛЬНИЙ ЧАС, ностальгуючи на тему історичної батьківщини.

В Україні, під'юджені стараннями кремля та лубянки, більшість нацменшин прагне влаштувати зі своїх місць проживання маленькі філії різних країн.
УСІМ нацменшинам треба дошурупати: такої казки НЕ БУДЕ. Хочеш жити у СВОЄМУ середовищі - паняй на історичну батьківщину.


Єдиний виняток - кримські татари, бо їхня історична батьківщина ТУТ, в Україні, в Криму.

А болгари, греки, угорці, росіяни тощо - мають куди повертатися. За формулою: "Чемодан, вокзал, батьківщина".
0

Якщо сильно жме каструля,
Яущо маєш від своєї влади дулю,
Якщо нема для тебе вдома праці,-
Тоді радій - для тебе є:
БЕЗВІЗ - ЄВРОПА - БЛЯЦТВО!!!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі