Блоги → Перегляд

Російська мразота влаштувала показове знущання в Сирії

Субота, 10:11, 01/07

Рейтинг
3 1
Переглядів
1796

0
0
У цій статті згадуються

Божевільні Путінські найманці, так звані «миротворці» та  рятівники Асадівського режиму, показово лупцюють сирійських громадян  ногами, прикладами автоматів, ножами й навіть камінням.

Відеозапис знущання россійских військових над сирійськими мешканцями  шокуючого змісту нещодавно  з’явився в мережі.

На цьому відео щонайменш п’ятеро озброєних російських здоров’яків цинічно жартують та насміхаються, влучно поціливши чергового разу по кінцівках однієї з жертв.

Ось воно справжнє обличчя Кремля, ось він Руській мір.  Російські покидьки  запросто знімають та коментують катування надаючи експертні  поради одне одному куди краще вдарити, притримуючи бідолашних за кінцівки. Та регочуть так голосно що стогін  майже непритомних жертв, що майже мертвими лежать на землі, ледве чути. 


     Це ж безперечно «славетна» ЧВК Вагнер, елітний підрозділ Путіна, виконуючий усю брудну роботу, поки офіційні війскові Росії позують перед камерами й малюють ідеальну картинку для ТБ. Найманці Вагнера – справжні звірі, залишаючі за собою купи понівечених трупів та ніяких доказів. А тут вони явно прокололись. 

Що це як не беззаперечні докази сучасного рашизму,  від якого ми рятуємо нашу землю, розповсюдженню якого третій рік поспіль протистоять незламні та мужні українські воїни. Міжнародна спільнота має жорстко реагувати на злочини російських терористів. Спільними зусиллями ми зможемо позбутися огидного путінскього режиму,  та нарешті здобути довгоочикуваний мир та спокій.

Коментарі

Москалоту необхідно нищити - іншого шляху нема.
Доведено:
Швецією
Туреччиною
Францією
Фінляндією
Аавстрією
Польщею
Німеччиною
Італією
Японією
Ічкерією
Молдовою
Грузією...
+1

Та ще багато десятків, якщо не сотень, країн і народів світу. А ще - більше сотні маленьких народів у самій Фідарастії, що потрапили під ковані кацапські чоботи.
Чим примітивніша та мерзенніша істота, тим жорстокіша вона до всіх навколишніх. Тим більше - до інородців.
mart mart 21:27
+1
+2
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі