Блоги → Перегляд

«Прифотошопений» Путін

Неділя, 11:06, 09/07

Рейтинг
11 0
Переглядів
1595

0
0
У цій статті згадуються

В соцмережах Росії поширюється фото з «прифотошопеним» Путіним на саміті G20.

Росіяни активно поширюють в соцмережах фото, на якому світові лідери під час саміту G20 активно про щось сперечаються, а в центрі сидить голова Кремля Володимир Путін.

Правда в оригінальному фото лідери зібралися навколо порожнього крісла, а Путіна там зовсім немає, - повідомляє begemot.media.

Фото з фотошопом оприлюднив москвич Володимир Федоров.

G20_290661060.jpg

«Я правильно розумію, що хтось жорстоко поглумився над нашими ура-патріотами і придворними пропагандистами? Або «послужливий дурень небезпечніше ворога?» Нижньою фоткою у мене вся стрічка забита», - написав Федоров.
Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/07/09/v_sotsmerezhah_rosii_poshyryuietsya_foto_z_g20_z_pryfotoshopenym_putinym_1128817

Коментарі

mart mart 13:00
+3
скоти москаловата мають платних дописувачів,ольгіно і тп. жерти не мають що а на політику мають.і так завжди. особливо за сталіна
Ну так же дебилы,бля
Кацапи від початку брехуни, махінатори і бандити.
Генетичні дебіли ті кацапи. :)))
Дебилы вы, а у нас все нормально. Живем, отдыхаем. Я вот в отпуске с дочерью в СПБ время проводила.
Только у ебынутых по голове, какими вы являетесь, одна тема -то наш Путин. Тряхнутые, он наш, а не ваш. Вам своего обсуждать в падлу?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі