Блоги → Перегляд

Вимога плати з мешканців за обслуговування прибудинкової території є незаконною – експерт

Вівторок, 21:36, 15.08.17

Рейтинг
14 0
Переглядів
2824

0
0

subsidiyi1-777x437.jpg

Вимога працівників комунальної сфери плати з мешканців за обслуговування прибудинкової території багатоквартирних будинків у Києві є незаконною, оскільки її межі не зафіксовані в жодному документі.

Таку думку висловив президент Київської регіональної енергетичної асоціації Олександр Трохимець під час прес-конференції, повідомляє Поштівка.

“На сьогоднішній день практично всі будинки в Києві мають невизначений статус, тому будь-яке обчислення і вимога платити за обслуговування прибудинкової території є з точки зору Кримінального кодексу незаконною”, – зазначив експерт.

За його словами, розрахунок площі прибудинкової території в умовах відсутності документального оформлення землі під житловими будинками відбувається за старими кальками, причому дуже часто на цій території вже побудовані нові об’єкти, мешканці яких також оплачують обслуговування тієї ж території як своєї прибудинкової.

При цьому А. Трохимець висловив думку, що арифметичне додавання всіх прибудинкових територій в Києві дасть результат, який може перевершити територію всієї столиці.

“Коли ми встановимо в судовому порядку факт відсутності містобудівної документації, яка встановлює межі земельної ділянки, то наступним кроком ми будемо звертатися до судових органів з приводу незаконного стягнення коштів”, – додав президент асоціації.

Нагадаємо, в Києві з першого липня в рази підвищили тариф на обслуговування будинків та прибудинкової території (т.зв. “квартплата”).

Коментарі

mart mart 22:28
0
+1
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі