Блоги → Перегляд

Петра Димінського взяли на гачок

Середа, 16:18, 23/08

Рейтинг
6 0
Переглядів
1256

0
0

Західноукраїнський олігарх, власник ФК "Карпати", телеканалу ZIK та ніби-то журналу «Публічні люди» Петро Димінський, після смертельного ДТП, опинився у досить складній ситуації.

o-00431170-a-00039298.jpg

Життя пішло не за сценарієм. Проти нього порушена кримінальна справа. Хоч усю вину за смерть дівчини під час ДТП на себе взяв його водій, але достатньо свідків та фотодоказів, котрі підтвердують, що за кермом «мерседеса» був особисто Петро Димінський.

Якщо відкинути цей фактаж, то про його вину свідчить дві речі: його мовчанка і те, що він виїхав за кордон, тобто втік.

Тепер, потрібно уважно дивитися на телеканал ZIK. Саме цей телеканал дозволяв собі «ватну» риторику та політику, котру не помічав наш сліпий телевізійний регулятор Нацрада з питань телебачення та радіомовлення.

Крім того на ZIKу надто пристрасна любов до «зрадофілів», котрі, всі як один, виявилися друзями Михайла Саакашвілі. Димінському гріх не пригадати усі ці факти.

Не виключено, що Петру Димінському  можуть запропонувати укласти так звану "угоду зі слідством": канал кардинально міняє редакційну політику, менеджмент і, можливо, власника, а слідство вину за смертельне ДТП вішає на охоронця олігарха Димінського. 

Коментарі

Таких падлюк-шумахерів, як і водіїв-пияків, варто було б закатувати в асфальт, або ж, принайтувавши до капота, трохи "пободати" ним якусь стінку.

Бидло за кермом не має права на життя!!!
Vlad Fagor   16:56
+1

згоден на 100%
mart mart 20:28
+1
+2
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі