Блоги → Перегляд

Прошу підтримати й долучитися: “Анафема” куму Путіна. В Україні набирає обертів рух, спрямований на “повалення” Медведчука

Неділя, 01:07, 27.08.17

Рейтинг
12 3
Переглядів
3653

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч

Молодці! Давно пора на гілляку! 1f642.png

Прошу підтримати й долучитися!

“Анафема” куму Путіна. В Україні набирає обертів рух, спрямований на “повалення” Медведчука

від admin о 26/08/2017 17:21

BF80P9ngRSvOqQph6-6xtVmAO1c3MRvWeztRAe9vnrKfg8F9zxpo0AtLIV5WcUapZTUcfFAI8y-5G3XKirzWjLxTiOjw0lzSBALPhjndFwYTMaUw6oIY_lwSevVgfxYc80VCrBCJ

ФОТО: ФБ АНАФЕМА

У соцмережах набуває популярності “громадянський підпільний рух “Анафема”,спрямований на боротьбу з політиком проросійського спрямування Віктором Медведчуком.

Як повідомляє “Новинарня“, за три дні існування сторінку “Анафема” у “Фейсбуці” вподобали та обрали для стеження понад 1300 користувачів.

“Наша місія – очищення України від російських агентів впливу і місцевих виродків-колаборантів.

Ціль №1 – Віктор Медведчук, якого усі помилково вважають впливовою та навіть демонічною фігурою, але насправді він є дрібною шісткою росіян.

Ми діятимемо усіма методами, поки Медведчук і його посіпаки не зникнуть з української реальності. Шлях Медведчука закінчиться під ростовським парканом. Ми гарантуємо! Після цього прийде черга інших”, – заявляють ініціатори руху “Анафема”, які залишаються невідомими для широкого загалу.

Судячи з ФБ-сторінки, першою акцією “Анафеми” став друк та розповсюдження 24 серпня в Києві “народного альманаху” під назвою “The Tobi Пиzda Post” із критичними матеріалами щодо Медведчука.

Згідно з дописом, видання розповсюджували біля станцій метро.

“Тисячі екземплярів газети розійшлися в лічені хвилини. Кияни та гості міста охоче брали газету, дискутували з активістами, обговорювали прочитане між собою.

Частина накладу розійшлася по поштових скриньках киян, а ще 22 500 примірників (…) поїдуть у турне регіонами України”, – сказано в повідомленні.

Головний матеріал у листівці, судячи з фото на ФБ-сторінці “Анафема” – “Виктор Медведчук уйдет із политики и закончит жизнь под забором”.

cF7p-yxu63wGHcfirSSrarjapN9ysRGruVbxZ1S2E01iAH36s6lq1idbwDGMAiL4mF9hX6Yb1RIaAMqmZbjydhCXBRKLeE-RvZyLHTrX7TyzKYOenrvAaczfqIrxflOXVCFkauMo

На фото показано саму летючку з фіктивними вихідними даними і те, як анонімні особи розповсюджують її на вулицях:

i7ssCyrqPD52bQAAsThR-0zXKY3YM1O_kvXzJsELBn38aiy3ZsPnmfl4vCvqgyE8E3VC0VHIBJszvI3vHzWsJxsHerCU2EXl6OVFs1tnVVhz8dcsl--AAww-uNuxOKAbZuqOf98B

Наступною акцією “Анафеми” стало нанесення на асфальт, стовпи, стіни й паркани в Києві принтів із хробаком, який є емблемою руху. Голова істоти нагадує портрет Медведчука.

GfY_to9QQPTwSGYiFHbK6NHR8Rmf9_3bZq_um7PtCTTEpt9oxYZxrUX3goeczPNBAGOIAZZzrMK102vy5AVjpBUWxO-gutqxBp7Nig1oV4TDpx9apzbmG7uPdw3YlogN1am2EE-O

“Вулиці, неісторичні стіни та будівельні паркани Києва вкрили графіті з хробаком, дуже схожим на Медведчука? Що це таке, хто платить за цей бенкет, чи не кампанія це за самого Медведчука, спитають допитливі та підозрілі громадяни.

Заспокойтеся, українці, відповідає “Анафема”. Ми ненавидимо цього хробака усім серцем. І будемо боротися з ним усіма наявними методами”, – сказано в дописі у ФБ.

“Доказом цього стане сайт anafema.org, на якому ми планомірно викриватимемо усю агентуру Медведчука в Україні. Політики, юридичні особи, пропагандисти, фейкові громадські діячі, продажні журналісти – кожен, хто брав чи бере у нього гроші за розвал України зсередини, буде названий, знайдений і покараний”, – анонсують активісти.

Усіх охочих, хто має “інформацію викривального характеру про політичні або економічні зв’язки Медведчука чи його наближених”, просять надсилати на адресу [email protected]

В іншому дописі “Анафема” переконує, що Віктор Медведчук є діячем зовсім не того масштабу і впливу, як його змальовують в Україні. Зокрема, за твердженнями “Анафеми”, 18 серпня в Криму Медведчук зустрічався для обговорення українського питання не з президентом РФ Путіним, а з одним із помічників радника президента РФ Владислава Суркова на ім’я Максим Поляков.

“Саме Поляков нарізає Медведчуку задачі так само, як іншим своїм підопічним терористам”, – сказано в дописі.

“Максим Поляков працює заступником начальника управління президента РФ по соціально-економічному співробітництву з державами СНД з січня 2015 року. Колишній заступник губернатора Іванівської області. Відомий у керівництві сепаратистів під позивним “Полярник”. Одним із головних контактерів Полякова на окупованій частині Донбасу є Денис Пушилін”, – ідеться в повідомленні.

Як відомо, Поляков є одним із представників Росії в Тристоронній контактній групі на переговорах у Мінську.

-sY_tnpd0lwbuuzkXkmikyBBYv37SaQ2s1-YIaenFaY7S1X8x_6XeQqnBSTOwo8admXuB_z8DK2Oxo_uMb6c8qTdYR8Xmm--LEFwQk38x9-cin5XdhYpk8gR8vPAtlfqCPfxuwn6

Віктор Медведчук

Віктор Медведчук – бізнесмен, юрист, політичний діяч, голова ВГО “Український вибір – Право народу”, активний прибічник федералізації України.

Голова адміністрації президента Кучми (2002-2005); заступник, перший заступник голови Верховної Ради України у 1998-2001 роках; голова Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), зокерма в період її перебування при владі (1998-2007).

При тому, що Медведчук – кум президента РФ Володимира Путіна і яскраво виражений проросійський політик, який зберігає нерухомість у Криму й активно користується нею, він є представником України в гуманітарній підгрупі ТКГ та загалом залишається партнером адміністрації президента Порошенка.

Віктор Медведчук брав безпосередню участь у вирішенні питання про обмін засудженої в РФ Надії Савченко та ін.

Читайте також:

Путін у Криму регулярно зустрічається з Медведчуком, – ЗМІ

Обшуки СБУ у імпортерів ПММ і скрапленого газу.

Лещенко говорить про вигоду Медведчука

Медведчук всупереч закону літає з України в Росію напряму, – ЗМІ

http://novynarnia.com/2017/08/26/anafema-kumu-putina-v-ukrayini-nabiraye-obertiv-ruh-spryamovaniy-na-povalennya-medvedchuka/

https://www.facebook.com/anafema.org/?hc_ref=ARSPm4Vz0t4bXCzCTA94M6JrkIPSTdbV8m9pw5M-KgRKVTIpSWjjpHY5AgAqxIZnAw4&pnref=story

Коментарі

Українська "юстиція" (прокуратура, суди) не вбачають у фінансуванні ворога криміналу, бо всі корупціонери тільки цим і займаються
- хочуть щоб Путін врятував їх від стандартів ЄС і НАТО!

Тому цивільних способів усунення Медведчука нема,
залишились тільки мілітарні..
mart mart 17:34
+6
+6
По останнім даним розвідки, справи Фірташа переходять в руки Медведчука.
Це значить, що українці й далі будуть у себе купувати свій газ і платити за це Кремлю.

І да - своїх засобів обліку на ВХОДІ в нашу ГТС ми не побачимо ніколи..
+2

"По останнім даним"

Ніколи ше штирліц не був настільки близьким до провалу.
Мова вас пагубіт, москвоагенти.
+1

упс..
тільки написав повідомлення 07:34 і відразу отримав ось таке:

Шановний абоненте!
Під час виконання Вашого запиту за адресою http://politiko.ua/blogs/comments виникла помилка 500
(обмеження доступу)
Рекомендації:
Перевірте можливість доступу у адміністрації сайту
Повторіть спробу пізніше

...розблокували в Кучмастарі мене лише зараз))
Василь Wasyl 08:06
"По останнім даним"
Ніколи ше штирліц не був настільки близьким до провалу.
Мова вас пагубіт, москвоагенти.
==========
-від москвоагента і чую..
Зараз між порохоботами і кремлівськими сексотами можна сміло ставити знак "="
+2

Запорошена борода...
0

"Через ції василі
Нема спокою в селі.."(с)
0

Доречі, пане Василю, як Вам остання (на цей час) новина, що схопили брата Саакашвілі? Це методи КГБ чи ФСБ?
Панове збільшовичепні борці за народ, чому ви тупо й нахабно втручаєтеся в чужу роботу?
Якщо хочете справедливості, то самі йдіть на роботу в правоохоронні структури і там наводьте порядок.
І не закликайте дурніших від себе до біснуватого самосуду.
+1

правоПохоронні структури наводять не порядок
а бардак.

Самосуд провокується відсутністю суду - так що з цим також не до нас..
Дмитро Клець 18:54
Панове збільшовичепні борці за народ, чому ви тупо й нахабно втручаєтеся в чужу роботу?
==========
Та Ви хоч розумієте,
що той Медведчук робить?
+2

А ви розумієте, що він не один такий?
І як його покарати і справедливо, і щоб іншим була наука?
І хто каратиме ОСОБИСТО?
З цими і подібними питаннями треба визначитися КІЛЬКІСНО ще ДО самого ГЛАСНОГО ПОКАРАННЯ.
0

Жменя куль - от і вся необхідна кількість..
nika nika 08:39
-2
И откуда только столько бесноватых в Украине. Вокруг нищета, полное падение экономики, уход территорий. Сами заварили кашу, которую теперь кушает третий год вся страна, а теперь ищут виновных. Это наверное Медведчук топтал украинскую конституцию, бегая с дубиной по улицам. А может быть Медведчук останавливал заводы, делая людей безработными. Или благодаря ему Украина теперь в долгах, как в шелках?
Нет, дорогие мои, вас как лохов в очередной раз разводят перед следующими выборами, что бы вашими руками убрать умных оппозиционеров, пользующихся поддержкой народа.
ANGEL .   19:42
0

Вы зря к ним пытаетесь достучаться. Это просто глупые люди, живущие ненавистью. Что они могли построить - хорошо видно за эти 4 года.
откуда столько бесноватих? Вата после голодомора понаехала тут. ЕЩЕ тролей немного корчат из себя население и представления не имеют что есть СДПУ(о)даже дохлое. ЄТО КАРКАС СИСТЕМИ С ДОМИНИРУЮЩИМИ КАДРАМИ. И нехрен тут пиарть лохов за деньги.
Автор вкрай безграмотний, але дуже успішно знаходить безліч ще дурніших від себе.
Панове щасливі носії радянського, тваринного(!) мислення, ви зараз вже не так впевнені, що одна-єдина людина ОСОБИСТО винна у наших кепських шляхах. Думаю, декому вже починає доходити, що це кожен із сотень тисяч шляховиків робить ЩОСЬ НЕ ТАК І ЩОСЬ НЕ ТЕ.
То так у вас у всьому! Винен КОЖЕН З ВАС.
Бо тупо й нахабно пнетеся все робити тільки згідно із персональними примхами та заскоками.
А потрібно - З КОРИСТЮ ДЛЯ ВСІХ
Проте ви люто й заздрісно проти покращення життя ближнього.
Тому й пнетеся спихати з хворої голови на здорову.
Хоч і самі в душі здогадуєтеся, що брешете.
0

Пане Дмитре, Ви когось визнаєте нормальним,
крім себе, своєї сести і Суркіса з Порошенком? )
0

Пане онаніме, ви навіть не знаєте різниці між психікою та знаннями.
Я вже вам не раз казав, що вас мати народила із мозком нормальним. А отже - із нормальними задатками мислення тваринного.
Однак ви свідомо не захотіли розвивати своє мислення в напрямку абстрактно-логічному, а щосили пнетеся утверджувати більшовицьке самодурство.
Тому лише за багато десятиліть такої послідовної роботи над собою ваша нормальна психіка поступово починає виходити за межі норми.
Я ж вам не раз радив почитати щось популярнге про акцентуйовані особистості.
-1

бачу, у Вас хорі не лише ноги..
ты тоже демократ?.. лошара
+1

РУССак проска-ка-кав..
Якщо Медведчук дійсно перебирає на себе повноваження Фірташа,
то прогнати його з України, чи навіть арештувати дуже просто:
- Досить встановити перший засіб обліку на ВХІД в українську ГТС..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі