Блоги → Перегляд

Чому я потисну руку ригівському демону Нестору Шуфрич

Понеділок, 00:52, 28/08

Рейтинг
3 3
Переглядів
799

0
0
У цій статті згадуються

Можна як завгодно ставитися до Нестора Шуфрича, але в цього демона є принципи і честь. 

Він не щур, котрий кидає корабель, що тоне. Так було під час Помаранчевої революції, коли Нестор не боявся йти у натовп людей і не боявся бути представником Віктора Януковича у ЦВК тоді, коли його усі кинули

Нестор Шуфрич був внутрішньою опозицією у Партії регіонів. Наприклад, у 2009-у нардеп не побоявся заїхати у рило всесильному главі президентської адміністрації Сергію Льовочкіну. І це у присутності Віті Януковча. І це у ті часи. Цей демон не боявся кинути виклик. 

Під час Революції Гідності він був посередником між Майданом і регіоналами. Не в останню чергу завдяки йому фракція ПР голосувала в унісон з опозицією і позбавила Януковича повноважень.

Тепер про ДТП з меншим сином Нестора Шуфрича. Пацан на "бентлі" збиває людину, не втікає з місця аварії, дає свідчення, не ховає свій зад за спиною впливого батька. А батько, як чесна перед власною совістю людина, не намагається зам'яти справу, спустити її на гальма, списати на місячне затемнення.

Натомість викликає з Ізраіля лікарів, піднімає на ноги кращих ескулапів країни аби врятувати людину, котру збив його син. 

Це не ода Нестору Шуфричу. Це ода моралі. Так має вчиняти будь-яка людина. Але, зазвичай, за партквитком ми не бачимо людини.

Особисто я готовий потиснути руку ригівському демону Нестору Шуфричу за те, що він має моральні принципи, котрі не мають ціни і які є рідкістю у наш скурвлений час.

Натомість, мені гидко тиснути руки багатьом нашим патріотам, котрі давно свою мораль здали в ломбард, котрі торгують своєю совістю і котрі намагаються "перєшать" свої шкурні, копієчні питання 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, аби тверезо оцінювати Шуфрича, треба добре його знати.

Так, в історії з наїздом його сина на перехожу, він повівся гідно. Але це не робить його святим.

Кацапи у такому випадку кажуть: "Циплят по осєні счітают!"
Vlad Fagor   19:50
0

Я не кажу, що він святий. Думаю, він тверезо оцінив і вирішив, що втекти - це найгірший варіант
Шуфрич тримає ніс по вітру - це так.
Але це підла й нахабна людина - шкідник і паразит. В своєму житті він не зробив нічого корисного ні для України, ні для її народу.

Те, що він кинув частину награбованих у нас грошей в Ізраїль, щоб врятувати свого сина, це лише доказує його шкурність і нічого більше..
Vlad Fagor   19:52
0

Щодо лікарів, то коректніше сказати, що він рятує не сина, а жертву свого сина. А порятунок жертви не звільняє від відповідальності
Можеш йому і в ду..у без мила залізти твоя справа.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі