Блоги → Перегляд

Старт політичного шлюбного сезону

Середа, 16:34, 30.08.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
1602

0
0
У цій статті згадуються

Шлюбні ігрища природнє явище в українській політиці. Перед літніми канікуламі активно розлучали БПП та групу УДАР Віталія Кличка. Судячи зі "слідів", які залишали ці інформаційні повідомлення процесом "розлучення" займалися з Народного фронту, щоб зміцнити свої акції.

Тим більше, у вересні потрібно ухвалити купу законопроектів і, традиційно, бюджет. В таких умовах потрібно наростити свою політичну вагу, щоб виторгувати максимум преференцій. Оскільки кожен голос на вагу бюджетних преференцій 

Аби показати, що у коаліції усе стабільно нинішній прем'єр Володимир Гройсман навіть прогулявся вечірнім Хрещатиком зі своїм попередником Арсенієм Яценюком.

%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE15.jpgПрогулянка - це, звичайно, гарний піар, але погані ліки від хронічної хвороби, договорняків за спиною партнера.

Відсутність соратника Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на параді у День незалежності помітили усі. Знову заговорили, що між ним та Президентом Петром Порошенком пробігла чорна кішка і, мовляв, вони також у процесі розлучення.

187824.png

Версію про розлучення посилили чутки про підготовку Арсеном Аваковим шлюбного контракту з... Юлією Тимошенко. За дивним збігом лідерка "Батьківщини" також проігнорувала парад на День незалежності.

Не виключено, що Аваков і Тимошенко День української незалежності святкували разом, в Італії, обговорюючи деталі контракту.

23_main.jpg

Відсутність двох ключових політиків країни на дні народження цієї країни досить прямоліний сигнал Петру Попрошенку, що український політикум готовий дружити проти нього і готовий його зливати.

Нині політики в активному пошуку з ким укласти шлюбний контракт у 2019-му році. Головне - не прогадати 

Президентська кампанія уже стартувала    

 

  

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі