П'ятниця, 15:49, 08.09.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2472

0
0

505ffc8da3bcd1743b68ab61df3d66d9.jpg Бізнес та офшори. Фото Бізнес.ua

Деофшоризація олігархам не вигідна, корумпованим політикам і чиновникам - смертельно небезпечна. Йдеться про щорічні суми близько 5-9% ВВП країни, пише Слава Черкашин, експерт РПР.

Україна входить до ТОП-15 країн, що розвиваються (з 75 юрисдикцій), уражених недугою втечі капіталу в офшори і податкові гавані. Це більше, ніж країна витрачає на воюючу армію, значно більше, ніж ми принижено випрошуємо у зовнішніх кредиторів, поступово втрачаючи фіскальну та економічну незалежність. Колосальний потенційний ресурс.

Тож не дивно, що за останні два роки всі досягнення України в цій галузі носять виключно косметичний, показний характер (формальне приєднання до Плану ОЕСР/G20 BEPS, або американської FATCA). Про ДАЛІ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Коментарі

Деофшорізація і Україна та ЄС предполагает де-евреизацию, а это даже Гитлер не смог провернуть
+1

Русс! Должно и конструктив пропишете как изменить ситуацію для власти в любом етническом составе. Вьі же осведомленьі, что Папа украінец, а детки еврейськой мамьі и будет не лучше. Необходимо ликвидировать культ паразитом во власти.
Основні злочинці офшорники у владі очолюе саме Порошенко. Якщо Трамп більш правильно оформив свій бізнес перебуваючи у владі, то Порошенко через офшор купив "алібі" корупційного бізнеру за рахунок грабунку держави Украіни в самий обтяжуючий спосіб:
- створив злочинне угрупування,
- узурпував владу шляхом неформальних зв'язків і зловживаючи кадровими призначеннями та лоббіюючи через ВР шляхом маніпуляцій створенням "законів під себе" та традиційних маніпуляцій конституціею через лоббізм у вигляді оплати судів, прокурорських та силових структур
- порушуючи права соціально залежних дітей, пенсіонерів, інвалідів створено схеми здирництва через природні монополіі та "відпущених цін", в т.ч. "соціального монополізму" на життя людей.
- через монополізм і лоббіювання угрупування Порошенко у владі готуе кримінальну приватизацію і продовжуе в сфері природних монополій На інфраструктурні объекти громад таку саму кримінальну приватизацію олігархапи створюючи корупційними механізмами олігархічні монополіі.
Всі інфраструктурні об'екти е стратегічими і не можуть відчуджуватися у громад підудь яким приводом, бо втрачаеться пряме управління громадами життево важливими інфраструктурними об'ектами, що проявляеться вписуваення "абонплати", що е формою "аренди" власних объектів створених за власні кошти платника.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі