Блоги → Перегляд

Кто спровоцировал драчку на границе? (Ответ Юр Червакову)

Вівторок, 21:20, 12.09.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2204

0
0

Человек думающий, разумный, обычно никогда не верит на слово людям незнакомым. А ещё - отделяет мухи от котлет. Тем более, что при поисках того, КТО ИМЕННО организовал историю с последним появлением на Украине Саакашвили, на первый взгляд, кругом - сплошные мухи.

А потому надобно действовать по советам Козьмы Пруткова: "Зри в корень!", и выяснить, ПОЧЕМУ, собственно, гражданин Украины, которому вручал паспорт САМ президент, не может попасть из Польши в Украину. 

 Да потому, что всё тот же президент, НАРУШИВ ЗАКОН, сделал НЕВОЗМОЖНОЕ: лишил упомянутую особь гражданства.

Смотрим закон " Про громадянство України", где чёрным по белому начертано:

«...Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство.

Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах:

1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що виключає можливість існування громадянства адміністративно-територіальних одиниць України. Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України. Якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України;

 2) запобігання виникненню випадків безгромадянства;

 3) НЕМОЖЛИВОСТІ ПОЗБАВЛЕННЯ ГРОМОДЯНИНА УКРАЇНИ ГРОМАДЯНСТВА..."

И т.д., и т.п., и др... Для лодырей: (https://www. zakon.rada.gov.ua/laws/show/2235-14/ed20050511)

 Так что гражданин Украины Саакашвили имел полное право по-прежнему считать себя украинским грузином, и, как таковой, БЕСПРЕПЯТСТВЕННО и спокойно пересечь границу Украины. Но...

Оно канешна, у человека, прожившего свои первые двадцать пять лет в совке, сидит и традиционное совковское:  «Закон - что дышло...»

К тому же, судя по высказываниям собственным, а также его приближённых и лизунов, личная неприязнь и раздражение гаранта бьет фонтаном.

Думаю, никто не подозревает, что это Саакашвили, чтобы привлечь к себе внимание, хитро заблокировал международную электричку «Перемышль-Киев», согнал ни в чем не повинных погранцов и другие рода войск, чтобы потом, сделав вид, что его «не пускают», спровоцировать «штовханину».

 Если бы все Печерские, и гарант в том числе, не только писали законы, но САМИ ИХ ИСПОЛНЯЛИ, глядишь, всем украинцам стало ЗНАЧИТЕЛЬНО легче жить.

 

Коментарі

mart mart 22:33
+1
+1
плюс мої деякі пости філософа і Чумака.

Чумак: в тому що сталося на КПП Шагінi винна одна людина!

Ві́ктор Васи́льович Чума́к (нар. 5 червня 1958, Хмельницький) — український юрист, генерал-майор юстиції запасу. Народний депутат України 7-го[1] та 8-го скликань[2]. Голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (2012—2014). Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції (2014-2016). Член Національного агентства з питань запобігання корупції[3].


27 січня 2016 року депутат Верховної Ради України від фракції "Блок Петра Порошенка" Віктор Чумак вирішив скласти повноваження[5]. "Припинити достроково повноваження народного депутата України Чумака Віктора Васильовича, обраного в одномандатному виборчому окрузі № 214, м. Київ, у зв'язку з особистою заявою про складання ним депутатських повноважень", - сказано в проекті постанови №3827.

А 28 січня 2016 року Віктор Чумак повідомив про свій вихід зі складу фракції "Блок Петра Порошенка"[6].
В Україні позбавляти громадянства може любий чиновник, якщо він докаже, що людина є дійсно шкідливою для корупції.

Мене позбавив громадянства голова села, а це найнижчий чиновник в лінійці "село-район-область-столиця-Кремль".
+2

У тебе, Юрко, є одна, дуже вагома, вада: гаманець тоненький. А ще - ти не належиш до дружбанів...

Особисто я передбачаю, що незабаром, як дієвий аргумент, з'явиться у великій кількості предмет, новий для широких мас, але відомий усім читачам Остапа Вишні під назвою ружжо.
0

Миколо, був одним з перших легальних підприємців в СССР бо займався підприємництвом навіть тоді, коли за це карали.

А в другій половині 80-х мав 2 своїх кооператива - "Умка" в Ігарці Красноярвського краю, і "Співпраця" в Дзерживську Мєнської області.

А що проти "нашої української влади" українців спасе тільки вогнепальна зброя - так це 100%. Іншого виходу вони нам не залишили.
экономика никогда не первична, экономика в структуре цивилизации — производная от ядра. Украина давно заразилась экономическим материализмом. Парадокс заключается в том, что общество, которое высшей целью определяет экономическую цель — оно обречено. У общества должны быть высшие надэкономические цели.
+1

Руссе, не треба бігти попереду паровоза.

Будь-яка країна створюється для сумісного заможного, комфортного та безпечного проживання усіх громадян. Робиться це шляхом суспільного договору та поділом праці, коли кожен надає решті плоди свого уміння.
Голодна, перелякана та змерзла людина може думати лише про те, де сховатися, чим зігрітися та що пожерти. в античні часи казали: лат. Satur venter non studet libenter

А от коли ти безпечно живеш у теплі та ситості можна віднайти час чи дозволити собі поворушити звивинами.
0

Надіявся що Саакашвілі допоможе:
- захистити творців корисного,
- покарати шкідників,
- приструнити паразитів, зменшити їх апетити.
А що ми зараз маємо? Брехлія-злодія-вбивцю Порошенка?
Для чого нам весь цей кремлівський мотлох?
Дякую за увагу.
1 Мені не сподобалася ані процедура надання,ані (ще більше) позбавлення громадянства. Це ганьба
2 Міхо себе сам скомпрометував ще в Одесі. Виявилося, що сам він без підготовленої у Штатах команди, - нуль.
3 Усі його істерики щодо корупції та необхідності радикальних змін - пусте базікання. Бо крім крику воно нічим не ґрунтоване. Нема чіткої програми з прив'язкою до законодавчої бази. То він такий же пустобрех, як і Іуля
4 Тут на Politiko в живих залишилося не так багато. І мене засмутило, що у форумі переважає віра у нового месію. Загалом я вважаю Міхо незначним епізодом у наших політичних скандалах. Чого він насправді намагаєть, не розумію. Скоріше за все, врятувати кавалерійською навалою підмочену репутацію. Тому довкола нього зібралися такі самі горлопани та авантюристи (на кшталт Семенченка)
+2

Власне, сама особа Саакашвілі мені не цікава. Але він - лакмусовий папірець для розуміння того, що відбувається в Україні. Не цікавився його діяльністю ані ТОДІ, ані зараз. Тим більше, що навряд він увійде в нашу історію чимось суттєвим.

Та мене абсолютно не влаштовує покуїзм нашої, так званої, "влади", і всіх гарантів зокрема, які стабільно виглядають як славнозвісний Попандопуло із "Весілля в Малинівці", у той момент, коли він ділить поцуплений мотлох.

Зрозуміло, що наша молода країна (Що поробиш!) приречена відчути своїми ребрами безліч сходинок, які ВЖЕ ПОДОЛАЛИ інші країни. І наша чверть сторіччя - мізерний проміжок часу. А ще якийсь розумник сказав, що, для нормального розвитку суспільства, потрібно, аби, принаймні, два покоління керманичів мають померти у власних ліжках.

Але як хочеться жвавіших змін...
0

З Порошенком нас чекають зміни..
З того світу в там-той..
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі