Блоги → Перегляд

Кучеренко: Гройсман мусить сидіти на лаві підсудних

Неділя, 20:59, 17.09.17

Рейтинг
20 0
Переглядів
8724

0
0
У цій статті згадуються

kucherenko-2-1-360x240.jpg

Олексій Кучеренко - радник Юлії Тимошенко, який разом з нею в суді оскаржує постанову уряду щодо ціни на газ, сьогодні в ефірі телеканала 112 сказав що Гройсман мусить сидіти на лаві підсудних:

"Я беруся стверджувати що ціна на газ встановлена в незаконний спосіб паном Гройсманом і його урядом. Я вважаю що це злочин - це абсолютно однозначно - вони порушили все що можна: всі закони. Це знає і Окружний суд, але він півтора року не виносить вердикт, це знає сьогодні і НАБУ.

І я вважаю що пан Гройсман мусить відповідати на лаві підсудних за цю ціну на газ, за те що він заганяє сьогодні і теплокомуненерго і домогосподарства в борги. І пов'язане це так саме з Антикорупціонним судом. Я ще раз хочу сказати: коли вища посадова особа держави приймає своїм рішенням незаконну постанову яка виходить за межі її повноважень - це злочин проти всіх українців", - заявив Олексій Кучеренко.

Коментарі

mart mart 21:29
+1
+2
+3

Список должен возглавить пахан Порошенко, а далее по списку, Яценюк, Турчинов, и осталньіе подельники начиная с первого состава Януквича и компани...
Зло разрасталось с кадрамипаханата и пархата, как смьічка олигархата и криминала, включая всех олигархов прихватизаторов...
+2

Здесь речь идет конкретно о незаконной Постанове, которой незаконно установили космическую цену на газ
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі