Блоги → Перегляд

Волонтер Донік заявляє, що люди Авакова готують держпереворот в Україні

П'ятниця, 10:55, 29.09.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
1173

0
0
У цій статті згадуються

Найбільше у сьогоднішній ситуації треба боятись не обивателів і не фахових спікерів. І навіть не радикально налаштованих професійних революціонерів. У принципі, вони не зможуть розгорнути ситуацію так, щоб перевернути човен. Понад усе я боюсь, що після ряду провокацій, після спровокованого початку бійні, під виглядом збереження порядку буде проведено державний переворот силами осіб, близьких до міністра МВС Авакова.

Shkiryak_Avakov1.jpg

Про це у на своїй Фейсбук-сторінці пише відомий волонтер Роман Донік.

Система МВС найбільш закрита і консервована з усіх міністерств. Там, окрім патрульної поліції, взагалі нічого не змінилося. Ті ж кадри на керівних посадах, та ж системи хабарів і поборів.

Нам говорили, що не можна звільняти старі кадри, тому що зросте злочинність. Ок. Кадри Аваков зберіг. Майже всі. Злочинність зростає, розкриття злочинів близьке до нуля, а міністр бадьоро рапортує про реформи не зрозуміло де.

МВС фінансується за зовсім іншою системою, аніж воююча армія. Усі в курсі про нову техніку та озброєння, яке є у нацгвардії (не в тієї, що ближче до переднього краю) і якого нема у ЗСУ.

МВС закупає те, що їм потрібно. Тоді, коли їм потрібно. В той час як ЗСУ контролюється максимально.

При цьому контролюється армія соратником Авакова – Пашинським і його людьми в ВР.

Серед лідерів думок – журналістів і волонтерів – є маса людей, які виливають тонни компромату на ЗСУ, але ніколи жодним словом не критикують МВС. У той час, коли кожна закупівля в ЗСУ розбирається суспільством під мікроскопом, всі торги в МВС закриті. І всіх влаштовують і наплічники по 3 тис. грн, і форму нацгвардії 2701, і черевики «тисячі кроків». За кожну одиницю нагородної зброї від МО піднімається буря, але сотні «стволів», розданих Аваковим, проходять непомітно. І ці люди, вони, звичайно ж, не придворні. Вони називають себе об’єктивними та незалежними.

Але усі ці «лідери» люто ненавидять Порошенка, критикують всю владу, крім Авакова і Ко.

Саме ці люди явно підтримують протести проти Президента та влади. Більше того, вони агітують за ці протести, сором’язливо забуваючи вказати, що частина влади, це квота НФ. Але винен все одно Порошенко.

Аваков майже три роки будує державу в державі. На всіх ключових постах стоять люди, які вдячні особисто Авакову. З різних причин. Значна частина старих міліцейських кадрів повинна сидіти у тюрмі. Але вони й надалі займають високі посади. Вони влаштовують главу МВС тому, що у Авакова є на них компромат.

Харків’яни не мають ілюзій з приводу Авакова. Після помаранчевої революції він влаштував переділ ринку в Харківській області такими ж методами, як Кернес. Вони в принципі з одного часу і не сильно відрізняються методами один від іншого.

Що стосується нацгвардії. На 70-80% нацгвардія – це підрозділи, які від ВВ відрізняються лише титулом.

Вони надалі не люблять майданівців. У них надалі напівблатні поняття й романтика. «Тьолки, тачки, два ствола». Вони надалі «пси режиму». Але чомусь це не турбує лідерів думок та тих радикалів, які різко стали союзниками МВД.

Я дуже хочу помилитися, я дуже хочу, щоб це була просто параноя. Але я дійсно бачу найбільш закриту систему – консервовану з 2014 року – яку охороняють журналісти, волонтери, голови, що розмовляють. І я не вірю системі, в якій за 13 років єдина зміна – це прізвище керівника.

І ще. Патрульну поліцію я не відношу до МВС Авакова. Адже це структура, якою Аваков закриває як щитом все, що не змінюється в системі і яких (поліцейських, – ред.) він часто використовує для досягнення своїх цілей. 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі