Понеділок, 14:34, 30.10.17

Рейтинг
7 0
Переглядів
2741

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч
Юрій Бойко
Політик

Останнім часом все частіше лунають гасла невгамовних гнид – «Нам потрібен мир!», «Миру нам за будь-яку ціну!». Спочатку цю запарєбрікову риторику впихували в суспільство ті, хто притяг на нашу землю окупантів та терористів, а саме – Опаблок.

4625460_original.jpg

Разом з ними мантру «про мир» завжди лають хлопчики кума хйла медведчука. За ним з «мировими» тостами наперебій заскавчали олігархи та гниди всіх мастей – від бойка, королевської, льовочкіна до садових, гаді-савчонки з «антикорупціонерами» і рабіновичем на додачу.

Потім «про мир» і продажу Криму заскавчав і зять Кучми – пінчук. Про ефемерний «мир» завжди верещить кремлівська газова барига тимошенко. Зараз і канал 1+1 Бєні Коломойського переключився на кремлівське гасло «за мир!».

А я вам, шановне панство, скажу наступне:
з Москвою ніколи не буде в нас миру: ні вчора, ні сьогодні, ні завтра. Йде глобальна та остання московсько-українська війна. Якщо хочете, то ми увійшли в смертельний клінч орди з Руссю. Бо за умов незалежної та успішної України ніяка расєя-мацква існувати не може навіть гіпотетично на папері. Ми, українці, їх смерть. Ми – страшний сон кремлівців і руссмирян. Вони нас ненавидять на генетичній підсвідомості.

1762983_original.jpg

Тому, я завжди казав і наполягаю на цій аксіомі: за умови миру Москва буде продовжувати займатися підривною діяльністю за допомогою своєї п’ятої колони проти України. Але, після гибелі РФ проросійська колона в Україні втратить назавжди моральну, фізичну, фінансову підтримку імперського центру.
Отже: воюємо до останнього подиху на кінцевий результат – на знищення московії у вигляді капітуляції ерефії (рф), репарацій, реституції, демілітаризації пост-ерефянського простору і очищення українських конюшень від пацакського смороду і манкуртських гнид.

Я це роблю із 1980-х років, чого і всім українцям раджу. За нами правда і справедливість, ніяких мирових угод із бісами бути не може. Лише Перемога і смерть споконвічним ворогам!

1272681_original.jpg

Коментарі

Тупі кацапці, внаслідок багатовікового бездумного холуйського життя, давно втратили здатність до аналізу своїх вчинків та розуміння причин-наслідків своїх дій. Натомість вони набули здатність до виживання за будь-яких умов: хоч по горло у говні, хоч на колінах або рачки - какцаському смерду байдуже.

Саме тому їм усе у пополамі, а для того, аби щось потрапило туди, що вони вважають за мозок, під час введення у них інформації, украй необхідно ретельно лупцювати особину замашним ціпком по голові.

Навіть тупий, за визначенням, опущений смерд Пуйло, до путя не усвідомлює, НАЩО, маючи неозорні багатющі землі, лізти кудись за кордон, і вбивати невідомо скільки тисяч людей, аби отримати в результаті клапоть території, непридатної для життя.

Сіла єсть - ума нє нада!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі