Блоги → Перегляд

Німеччина також почала викривати крадійкуватого президента України

Неділя, 19:15, 05.11.17

Рейтинг
10 0
Переглядів
7344

0
0
У цій статті згадуються

Йому вже відкрито докоряють життям співвітчизників

stapellauf-eines-ukrainischen.jpg

Нічособі!?! 1f633.png😳 Вже й німецька преса посягає на наше святе, на нашого дорогого і солодкого Петра Олексійовича Порошенка?!?

Корупція в Україні, Poroschenko im Kaufrausch - жоден із варіантів перекладу заголовку статті, яка з'явилась у впливовому німецькому виданні "Frankfurter Allgemeine" я не можу вправити в український переклад. Щось найближче до істини: "Порошенко в купівельному ражі", "Порошенко безумствує в закупівлях", "Порошенка охопила купівельна лихоманка"... (http://www.faz.net/…/korruption-in-der-ukraine-einblicke-in…)

Дивакуватий заголовок, але суть статті в преамбулі: "В оборонному господарстві України домінує грабіжницька олігархія. Куди б ви не подивилися, процвітає корупція. Як працює тіньовий апарат?".

Ну, а далі пішло-поїхало! Німці почали "мочити" нашого президента починаючи з корумпованого злодюги генерал-лейтенанта Ігора Павловського, якому Порошенко так і не "відрубав руки" за злодійство в українській армії. Газета розповіла також про "котел у Дебальцевому", а закінчили висновком - "Корупція Порошенка обходиться не лише ціною грошей, але і ціною життя українців".

Читайте статтю і робіть висновки. Варто аби цю статтю прочитали і в кабінетах АП, МЗС, МО, РНБО... .

Ще раз даю посилання: http://www.faz.net/…/korruption-in-der-ukraine-einblicke-in…

Ростислав Демчук

Читайте також: Порошенко заразил украинскую политику новой болезнью. Его «амбарная книга» будет поинтереснее, чем у Януковича

Коментарі

+2

А ти хто? Бурят? Бо дуже тупий.
+3

Не ображайте бурятів, Клець не просто йолоп, а йолоп що має себе за месію.
mart mart 22:27
0
+2
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі