Блоги → Перегляд

Про націоналізм

Вівторок, 13:03, 14.11.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
2463

0
0Націоналізм – найвища ступінь патріотизму.
Це ідеологічна складова державної системи, на якій тримається країна.
Мета націоналізму – утворення в країні ідейно згуртованого, патріотично налаштованого, відповідального суспільства. Саме націоналізм ніколи не дозволить знищити країну, доки живий останній націоналіст. Тож, країна буде жити стільки, скільки вона буде заохочувати націоналізм на державному рівні.

Чи є в Україні націоналізм? Нема!
В Україні є багато націоналістів, але націоналістична система відсутня.
Націоналізм не заохочується державою, і таке ставлення до українського націоналізму є результатом пропаганди СРСР, на протязі терміну всього його існування. Саме тоді українських націоналістів, що боролись за незалежність України, зробили «хижаками» та «ворогами народу» і знищували по всій території СРСР... та далеко за його межами.
Друга причина відсутності системи заохочення націоналізму в Україні полягає тому, що ідейно згуртоване, відповідальне та патріотично налаштоване суспільство становить не аби яку загрозу злочинній владі. Тож, з метою створення системи заохочення безвідповідальності у вищих ешелонах влади, було розроблено, так звану, систему демократії західного зразку, яка, в першу чергу, являє собою політичну багатопартійність.
А ідею націоналізму було представлено суспільству у вигляді націонал-соціалізму... закріпивши радянський стереотип, у вигляді «хижака».

На теперішній час, з метою подальшого дискредитування ідеї націоналізму в Україні, бувшими партійними ватажками було утворено цілу низку, так званих, «націоналістичних організацій», які назвали себе «націоналістами», та копіюють методи пропаганди націонал-соціалістичної спрямованості (нацизму).
Серед цих методів, як приклад – «смолоскипова хода» нічними вулицями міст.
По суті, ця акція повністю повторює та асоціює фашистську Німеччину 1939 року, що став роком початку Другої Світової війни.
Звичайно, люди старшого покоління та ті, хто пам*ятає якісь фрагменти з того часу, як фрагменти свого дитинства, а також, молодше покоління, що відпрацювало трудову зміну на підприємстві та мріє про відпочинок перед завтрашнім робочим днем... або матері, що ніяк не можуть угамувати своїх немовлят через галас надворі та смолоскиптовий дим, що просочується в оселі через вікна, цілком зрозуміло відхрещуються від таких організацій та самої ідеї націоналізму. Тобто, завдання КПРС продовжують виконуватись.
При цьому, довірливий народ України навіть не підозрює, що між націоналізмом та нацизмом існує ціла прірва.


Націоналізм розвинений майже у всіх країнах світу – Німеччині, Франції, Ізраїлю, Турції, Китаї, Японії, Кореї, Грузії, Азербайджані та інших.

Достатньо звернути увагу на американця, який каже про те, що він – американець. Погляньте на вираз його обличчя... з якою гордістю він про це заявляє! Навіть беручи до уваги той факт, що американського етносу не існує взагалі, (дійсними етнічними американцями є лише індіанці, яких масово винищували колонізатори з Європи), а той американець, за національністю – француз... британець, або іспанець... він з гордістю заявляє, що він – американець! Він пишається своєю приналежністю до країни, в якій мешкає!
І це є проявом справжнього націоналізму.

Під час захоплення Московією Криму, військовослужбовці з бурятською зовнішністю, говорили кореспондентам, що вони «русскіє»... навіть не розуміючи значення терміну – «руський»!
І взагалі, як поглянути на Московію, то там буряти, егейці, мордвини... та інші народи, що населяють її простори, ....навіть не розуміючи значення терміну, заявляють, що вони – «русские»! І це теж є націоналізмом. Але, на фоні боротьби з українським націоналізмом, в Московії (РФ), цей термін було замінено іншим – «патріотизм». Тобто, їх прийнято вважати «патріотами», а не «націоналістами».

Багато можна навести прикладів націоналізму в різних країнах світу. Кругом він є і кругом заохочується на державному рівні. Громадяни майже всіх країн є націоналістами, навіть не підозрюючи про це та не знаючи, що ж таке - «націоналізм».
А він є, і він широко поширений країнами світу. Саме на ньому й тримаються культури та звичаї різних народів. Саме він ідентифікує країни та визначає їх... бо національна приналежність, це є однією з його складових.


Тільки от, націоналізму нема в Україні... та в решті країн, яким було підписано вирок. Це країни «третього світу». Це країни, які не створюють власну долю, а є об*єктами уваги «сильних світу цього». І серед цих країн опинилась Україна – нащадок могутньої цивілізації свого часу – Стародавньої Русі та найбагатша країна Європи в ресурсному сенсі!

Зараз ми є «зброєю» в руках світового Уряду, в боротьбі проти нашого віковічного завойовника – Московії. Коли Московії не стане, ми з «сировинного додатка» станемо територією концентрації інтересів закордонних бізнесменів. Наші землі та підприємства будуть використані в експрес режимі... з метою досягнення максимальних бізнесових успіхів іноземців.
А коли наші ресурси скінчаться, порожнини від шахт будуть використанні, як світове зміттєзвалище, та могильник для ядерних відходів. Дійде кінця і згине назавжди епоха Стародавньої Київської Русі.
Що буде з населенням? Додумайте самі.

Тож, не український - Руський націоналізм має прокинутись в серцях українців.
Страх перед знищенням епохи Русі на віки вічні, має стимулювати наш розум!
Ми, українці... нащадки величної Київської Русі, повинні врятувати свою країну, поки ще маємо якийсь, хоча й маленький, шанс.

Якщо ж націоналізм не прокинеться... не стане державною програмою та не отримає підтримку власного народу, Русь назавжди відійде в минуле, а наше покоління буде вважатись, як саме ганебне за всю історію існування України-Русі.
А наші нащадки, яких ми залишимо рабами та якщо їм судитиметься бути, нас проклянуть!

Тож, робіть висновки, любі українці...

Коментарі

mart mart 22:26
+1
+1
пропоную не націоналізм а здоровий глузд.
0

В дійсності, це одне і те ж.
Тож, не український - Руський націоналізм має прокинутись в серцях українців.

Цього було досить. Нащо стільки слів? Не черняхівський, не трипільський, не мізинський...
Тож, робіть висновки,
Ну то сидіть вдома і чекайте, коли прийдуть Вас виселяти... бо Ваше житло вже давно буде не Ваше. А Ваші права будуть обмежені правом на участь у фейкових виборах.

Це я Вам кажу про те, що не в*ідатись треба в літери, а сприймати саму Ідею.
Ідея ж має бути яскравою, щоб люди змогли її бачити, а потім ще й розгледіти.
Шановний, Юрію! Не знаю, хто Ви за фахом, але Ви молодчина. Дуже грамотний аналіз для інтелектуалів. На жаль, основна маса такого не читає, а щодня дивиться безликі теленовини, котрі ні на що не надихають, окрім тваринної ненависті одне до одного.
Тому пострадянська більшість, яка по-Вашому мала б щось зрозуміти, так нічого й не зрозуміє допоки не зійде в могилу. Надія лише на молодь, народжену в незалежній Україні, вона повинна зрозуміти і вже частково розуміє здорову прагматику здорового, патріотичного націоналізму. Саме така молодь воює сьогодні на східному фронті, відстоюючи зі зброєю в руках суверинітет рідної держави. Героям - слава!
0

Дякую Вам, Олеже, за розуміння та підтриммку!
Я б не займав цю тему, але спостерігаючи за тенденціями, бачу невпинний рух країни до знищення.
При чому, все так обставлено, що країна, начеб-то сама себе знищує... не маючи при цьому чітко вираженого ворога.

Але він є!
І він керує нами у спосіб, що зветься по научному - "безструктурне управління".
Тобто, він створює умови, за яких ми самі обираємо саме той напрямок руху, який і замислено цим "керівником".

Наш уряд, що виглядає перед народом, як "сильні світу цього", в дійсності є найслабшою ланкою нашого суспільства, бо зберігаючи гроші в іноземних банках, вони стали жертвами шантажу, з боку міжнародної фінансової мафії.

Їх це влаштовує! Тож, це і є зрадниками №1.
Їм вказують, що треба робити, а вони це роблять... заради збереження власних накрадених статків.
І патріотизмом там не пахне! ... не те щоб націоналізмом.

==================================================

Дуже шкода, що основна маса людей, дійсно, цього не читає....
Тож, ми і котимось потихеньку... набираючи оберти, в прірву...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі