Блоги → Перегляд

Порошенко приготував новорічний подарунок своїй Адміністрації

П'ятниця, 11:04, 17.11.17

Рейтинг
2 0
Переглядів
4337

0
0
У цій статті згадуються

money.jpg

 Треба вміти радіти чужому щастю, але якось не виходить. Щодня переглядаючи новинні стрічки і читаючи про можливе підвищення тарифів на ЖКГ (Гройсман, звичайно, обіцяє, що подорожчання не буде, але довіри немає), підвішений у повітрі транш МВФ, чергову спробу розпродажу держвласності або, знайомлячись з новими цінами на магазинних прилавках, виникають апатія і відчуття якоїсь безвиході. А коли упереміш з абсолютно не райдужними перспективами, трапляються на очі статті про шикарне життя представників влади: їх закордонний відпочинок, нові нерухомі або цінні придбання, багатотисячні або навіть мільйонні премії, які їм виписані за сумнівні досягнення - то тут вже верх бере гнів і на розум мимоволі приходять думки про те, як би всіх цих народних слуг зібрати на одному кораблі і не за три роки, як це було у відомому анекдоті, а набагато швидше, відправити в бiк одного з КПЗ.

 Ще не встигло закінчитися розслідування за фактом отримання величезних премій чиновниками Мін'юсту (Нагадаю: в травні і червні цього року вісім співробітників відомства отримали винагороду більш ніж на 23 млн. грн. Найбільше отримав головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Іван Нещадим. Його премія склала 8,9 млн. грн. Для порівняння глава Департаменту державної виконавчої служби Дмитро Поліщук отримав в нагороду всього 1,8 млн.грн.), як з'явилася інформація про новорічні бонуси для чиновників з Адміністрації президента. Про це на своїй сторінці на сайті Obozrevatel.com повідомив парламентарій Борислав Береза, який ставив багато незручних питань щодо іншого корупційного інциденту - отримання главою НАПК Наталією Корчак премії в розмірі 200 тис. грн.

hcuOqSG.jpg

 За які такі заслуги ці панове удостоїлися таких нагород? За красиві очі? За роботу, яку не видно? І чому саме на них впав вибір? Може тому, що з ними Порошенку простіше домовитися про "невеликий" відсоток? Цi питання зацiкавлять багато кого, тому з нетерпінням чекаємо коментарів від представників влади.

Коментарі

Так і буде, поки не приймуть Закон про залежність їхніх прибутків від нашого добробуту.
Але ви такого Закону якраз не хочете, бо й надалі мрієте залишатися бездумними підлизами.
mart mart 21:21
0
+2
вони запрацювали на розстріл разом з порошенком і аваковим і луценком і...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі