Блоги → Перегляд

Закулісна «многоходовочка».

П'ятниця, 19:46, 24.11.17

Рейтинг
1 0
Переглядів
2948

0
0
У цій статті згадуються

       Закулісна «многоходовочка».
Події останніх днів і ті, навіть не видимі штрихи, допомагають вкласти останні пазли щоб отримати повну картину подій які ми будемо спостерігати найближчі місяці, а дехто, навіть, буде їх активним учасником.
    Написати своє бачення розвитку подій в Україні, мене ще й спонукав блог Лізи Богуцької - « Почему Вакарчук разрешает так закапывать своё имя? Что с ним случилось? Он здоров? »
Як на мене, то Вакарчук фізично здоровий і його дійсно готовлять на президента і будуть робити все щоб він ним став. І помилково вважати, що він піде на вибори, лише з тією метою, щоб Порошенко переміг його у другому турі та залишився на другий термін. Вакарчук не продався сьогоднішній владі і він дійсно вважає, що готовий керувати країною, як йому це постійно говорять його куратори і вчителі.
     А тепер по порядку. 12 вересня у своїй статті - «Сценарій для України (оптимістичний) ?!», я написав - « третій Майдан не потрібен нікому. Розкручування «перезагрузки» через питання офшорів чи української корупції не вигідне тому, що це може вивести і на великих міжнародних гравців які в симбіозі з українськими корупціонерами. Тому, як я думаю, тут і була розіграна карта із принизливим позбавленням Саакашвілі громадянства, щоб довести горячого грузина до бажання доказати «хто є хто?». Ну а далі, більшість з вас, були свідками усього цього дійства, від електрички до «мінування» і «переходу» кордону...
Чому саме Саакашвілі? Та тому, що тільки Саакашвілі разом із тими хлопцями, які його зустрічали на кордоні, може зайти на Банкову і сказати - Заяву на стіл, і звільни кабінет. А те, що охорона Банкової може поступити так як прикордонники це не виключено.» Це я написав у той час, коли ще і мови не було, що Саакашвілі буде ставити намети перед ВР.
    І ось намети стоять і висунуті деякі вимоги. І помиляються ті хто вважає, що Саакашвілі підігрує Порошенку, ні у нього конкретна своя роль, і він її уже озвучив - бути прем'єр-міністром. Раніше він про це мовчав, тому, що для переходу кордону і для займання площі перед ВР та проведення перших мітингів, йому потрібна була підтримка деяких політичних сил. На сьогодні ці сили своє «призначення» виконали і зрозумівши, що їх уміло використали, мовчки зализують рани і роздумують як вийти з того становища в яке вони потрапили.
Гасла про боротьбу з корупцією та чиновниками падають на ґрунт злиденності та гріють душу обивателя. Адже саме ці «обивателі» і є тими, хто голосує на виборах.
   А що ж залишається за кадром? А за кадром залишається те, що Саакашвілі, своєю мантрою, що «у владу мають прийти молоді обличчя...», як криголам, потихенько відколює від виборців Тимошенко, Гриценка та інших, хто стоїть на державницьких позиціях. І якщо ще на перших мітингах, він говорив про якийсь «прайм різ», який мають пройти бажаючі стати президентом, то сьогодні цього вже не має. « - А Юлия Владимировна - не новый лидер? - Нет. Хотя лично я буду Юле Владимировне всю жизнь благодарен за то, что она была на границе, что она до этого приехала ко мне в Варшаву...С ней одно удовольствие говорить о политике, даже если мы не согласны по большинству вопросов. Но при всем этом я уверен, что Украине нужен новый лидер.» - говорить Саакашвілі в одному із останніх інтерв'ю. Доволі сміливо, говорити про нового лідера в президенти, а двічі президента і колишнього голову обл. адміністрації без громадянства вважати «новим» прем'єром для України, чи не так? І лише тому, що він обіцяє - «Запроторити за грати 25 тисяч корупціонерів...»?
   А до чого ж тут Вакарчук, запитаєте ви? Але, пройде ще не багато часу і на цього, «нового лідера», в залежності від того як усе буде розкручуватись,  покаже нам  Саакашвілі.
Що ж їх об'єднує? Одне дуже значне для України питання - ринок сільськогосподарських земель. І ще, можливо, спільний куратор.
    Сьогоднішня влада, також, спішить запустити ринок землі, але вони хочуть тільки для своїх(близьких), а якщо якийсь фермер захоче прийняти у цьому участь, то йому прийдеться взяти кредит лише у одному з банків і тут же віддати цю землю банку у заставу. До речі, Янукович також хотів провести такий «ринок» землі, але там було ще менше коло осіб які мали «приймати» участь у такому ринку. І це дуже не сподобалось декому і ми уже знаємо де зараз Янукович.
Вас не турбує те, що у нас уже є заявлений «прем‘єр», а тепер потихеньку протискують «нового» президента? І саме головне, в боротьбі з ненависним режимом, все це може проскочити.
   А «нові» обличчя готові запропонувати українцям «цивілізований» ринок земель без корупції і навіть із застереженнями - «у перехідних положеннях заборонити продаж землі іноземцям?». Лише у перехідних положеннях, щось там мають заборонити.
  От скажіть, будь ласка, що знає про земельні питання співак і навіть, якщо він кандидат фізико - математичних наук? Але у жовтні 2016 року він пише велику статтю «Заборона на продаж землі - символ імпотенції реформ». І він навіть знає з чого почати - «Ось один з варіантів: у нас 11-12% землі належить державі. Треба почати з дозволу продавати ці землі, оскільки саме вона є найбільшим джерелом корупції та маніпуляцій...». Вас не дивує, що співак не помічений раніше у економічно-політичних дебатах, зразу ж піднімає таке важливе для України питання? А потім здавши цей «зачёт» їде на стажування за океан?

   Але ж питання корупції не лежить в площині, що народжуються такі люди, які потім стають корупціонерами, а в тому, що штучно створюються умови для корупції.
    Уявіть, на мить, що у нас уся с-г земля державна, а це більше 40 мільйонів гектарів. Кожен бажаючий може взяти її в оренду до того часу поки він чи його діти зможуть її обробляти. Платити орендну плату державі, де частина піде громаді на чиїй території знаходиться ця с-г земля, а частина у Пенсійний фонд. А це не менше 120 мільярдів гривень щорічно. Скажіть, для чого нам тоді кредити МВФ? Для чого має знищуватись, непосильними пенсійними відрахуваннями бізнес, якщо це можна покрити за рахунок орендної плати?   Адже саме про це пишуть учені зі світовим ім'ям і вважають, що саме державна  с-г земля дасть змогу вирішити багато проблем. 
   А щоб не було корупці,ї у визначенні орендної плати, то необхідно ввести орендну плату для кожної зони і щоб до цього не вмішувався чиновник.
   Скажете, що значна частина землі розпайована. Так, це правда. Тоді давайте щоб лише держава виступила єдиним покупцем, для тих хто захоче продати свій наділ. І це буде чесно перед майбутніми поколіннями, якщо ми хочемо зберегти державу, припинити корупцію і щось залишити дітям. А механізмів і коштів щоб викупити землю є достатньо була б на те державна воля.
    Адже якщо тільки оголосять, що єдиним покупцем земель виступає держава і. що держава буде купувати земельні паї лише у власника паю чи його спадкоємця, то уже завтра припиняться рейдерські атаки і захват земель, адже це стане не потрібно, тому, що ніхто не зможе перепродати землю і заробити на цьому.

  І вирішення цих проблем лежать на поверхні !!! Тільки нам потрібно обирати у владу державних людей і все стане на свої місця.
    Скажете - ринок, але там де дбають за майбутнє держави, ніякого ринку земель не має. Так, для прикладу, у Німеччині, після об'єднання східної та західної її частин Федеральний уряд обрав шлях довготермінової оренди земель державної власності замість її продажі. А якщо сказати простіше то капіталістична Західна Німеччина після об'єднання з соціалістичною Східною Німеччиною, де землі сільськогосподарського призначення були у власності держави. дуже зраділа і «кляті капіталісти» не стали паювати ці землі і виставляти на продаж, а залишили у власності усього німецького народу. До того ж, німці вважають, що кожен громадянин Німеччини, при бажанні стати фермером, може прийти до держави і взяти землю у оренду під виробництво. А у нас це можливо?
     Світова економічна криза набирає обертів, і це не стихійне явище, це - закономірний процес сучасних економічних відносин. Світовий ліберальний проект терпить крах. Ми стоїмо на порозі нової цивілізаційної епохи. А українці замість того щоб в цей складний час захищати державність і незалежність, викидають на ринок свою територію - землі сільськогосподарського призначення. У України саме зараз є можливість, відмовившись від цієї злочинної авантюри, стати центром нового економічного розвитку та показати усьому світу приклад вирішення економічних проблем за рахунок внутрішніх резервів, а не за рахунок кредитів МВФ які лише прискорюють падіння країни у прірву.
     Тому, необхідно зняти Україну з «міжнародних торгів» і тільки держава повинна виступити єдиним покупцем земель сільськогосподарського призначення.
   Невже ми і надалі будемо приймати участь у цьому лохотроні і відгадувати під яким стаканчиком шарик, знаючи, що його там не має?!

24 листопада 2017 рік.

 

 

Коментарі

Уявіть, на мить, що у нас уся с-г земля державна, а це більше 40 мільйонів гектарів. Кожен бажаючий може взяти її в оренду до того часу поки він чи його діти зможуть її обробляти. Платити орендну плату державі, де частина піде громаді на чиїй території знаходиться ця с-г земля, а частина у Пенсійний фонд. А це не менше 120 мільярдів гривень щорічно

Легким порухом руки з кожного лоха, що обробляє землю, здирають три тищі за гектар.
Кожен сільський пенсіонер, з сотки картоплі, платитиме 30 грн для забезпечення життя медвідів без кредитів МВФ.
Красіво, нє?
0

Порошенко хоче продати Україну?
Панове збільшовичені укри, якщо хто з вас не вважає себе кругленьким таким придурком, то спробуцйте втямити таке.
Всяка конкретна і цілеспрямована робота має КІЛЬКІСНИЙ характер.
Тому й керувати нею та оцінювати її параматри можна теж ТІЛЬКИ КІЛЬКІСНИМИ інструментами. Причому, тільки на основі РИНКОВОГО розподілу результатів праці.
Тому й керувати ВСІМА ВИДАМИ ПРАЦІ в суспільстві УСПІШНО ТА ЕФЕКТИВНО можна і треба тільки КІЛЬКІСНИМИ РЕГУЛЯТОРАМИ, тобто, системою обліку та оплати праці в умовах РИНКОВОГО розподілу.
А всяке інше базікання про справедливість, гуманізм, толерантність і подібні дебілізми є поняттями виключно ЯКІСНИМИ, вони принципово не мають градації КІЛЬКІСНОЇ.
А тому їх принципово неможливо застосувати для обліку будь чого (результатів праці) КІЛЬКІСНОГО.
Тому єдиний і ДОСТАТНІЙ наш вихід із нинішнього усвідомленого ідіотизму - це ОПЛАТА ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДЛЯ ВСІХ.
Проте ви настільки продажні та меншовартісні, що свідомо проти цього.
Бо такий Закон пропонують укрноватори.
То так відверто й кажіть, а не брешете, брешете і брешете...
Українці працюють за кордоном,
а Україною керують наймаці Кремля.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі