Блоги → Перегляд

Перша десятка рейтингу "50 людей десятиліття" за версією The Times

Вівторок, 21:04, 15.12.09

ПОВНА СТАТТЯ - http://ua.korrespondent.net/world/1027413

Перша десятка рейтингу "50 людей десятиліття" за версією The Times:

1. Барак Обама - перший в історії темношкірий президент США.

2. Саймон Кауелл - британський телемагнат та музичний імпресаріо. Створив формат музичного телеконкурсу The X Factor, який запозичили багато країн. 3. Тоні Блер - колишній британський прем'єр.

З його ім'ям політика країни була пов'язана практично всі перші десятиліття нового століття - Блер очолював кабінет з 1997 по 2007 роки.

4. Френсіс Коллінз і Дж. Крейг Вентер - вчені, котрі першими розшифрували геном людини.

5. Річард Докінз - британський академік, популяризатор науки і затятий атеїст. Його книга The God Delusion (Бог як ілюзія), в якій критикуються основи релігії і спростовуються доводи прихильників божественного походження всього сущого, увійшла до числа лідерів серед світових бестселерів.

6. Джоан Роулінг - письменник і філантроп. Серія книг про хлопчика-чарівник на ім'я Гаррі Поттер завоювала любов дітей і дорослих по всьому світу і принесла автору неймовірну популярність і багатство. Вона входить до числа найбагатших жінок Британії (12-е місце) і щорічно виділяє по 5 мільйонів фунтів стерлінгів на благодійність.

7. Усама бін Ладен - невловимий глава терористичної мережі Аль-Каїда. Його обличчя відоме в світі більше, ніж обличчя будь-якої іншої людини планети, вважає газета. На Заході (зокрема, у США) його вважають мало не втіленням Зла на Землі, "іконою" терористів і всього, що відноситься до ісламського радикального фанатизму.

8. Ларрі Пейдж і Сергій Брін - засновники Google. Як вважають у редакції The Times, через 100 років вони перебуватимуть в одному ряду із засновником друкарства Йоганном Гутенбергом у списку тих, хто надав широким масам доступ до знань.

9. Марк Цукерберг - творець Facebook. Став наймолодшим в історії мільярдером (у 23 роки володів 1,5 млрд доларів). Зараз йому 25 років, і, хоча за деякою інформацією, в нинішньому році американець Цукерберг вибув зі списку мільярдерів через кризу, компанія Facebook все ж так само популярна, і її філіали є в найбільших містах світу.

10. Девід Бекхем - британський футболіст. Виявляє свій геній не тільки на полі - сім'я Бекхемів (він, дружина Вікторія і троє синів) давно вже стала найпопулярнішим "експортним британським брендом".

Коментарі

Цікаво чи є там українці...
+2
+!
+ Цікаво
Фу, зразу видно що запопсований рейтинг
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі