Блоги → Перегляд

Литві подякували за підтримку України!

Субота, 11:05, 09.12.17

Рейтинг
3 0
Переглядів
2400

0
0

Громадський активіст Олег Пилипенко подякував Президенту Литви Далі Грибаускайте за послідовну підтримку цілісності і суверенітету України, повідомили в ГО «СПАС». %D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D0%B0%D1%83%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%B9%D1%82%D0%B5.jpg

З листом подяки він скерував Президенту Литви історичний роман за власним авторством «Хмельницький-князь сарматський»!

Цитуємо лист Олега Пилипенка до Далі Грибаускайте:

«Користуючись нагодою висловлюю Вам свою повагу та звертаюся із наступним.

В наших країнах тривалий час чинився супротив тоталітарному радянському режимові. Слід згадати про Литовську армію свободи у Литві і Українську повстанську армію в Україні. А сьогодні, народи Литви та України продовжують крокувати непростим шляхом відтворення та становлення власної національної історії.

Я хочу подарувати Вам книгу свого авторства:«Хмельницький – князь сарматський» з висловленням подяки за всі зусилля на міжнародній арені з боку керівництва Литовської республіки, направлені на подальшу інтеграцію України у європейську співдружність незалежних демократичних країн і захист її суверенітету!».

Нагадуємо, нещодавно з Литовської республіки в Україну безкоштовно надійшло 70 тисяч одиниць стрілецької зброї «Калашніков» та понад 900 тисяч боєприпасів до неї. Раніше міністр оборони Литви Раймундас Каробліс, у штаб-квартирі НАТО, підтвердив готовність постачати в Україну летальну зброю.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі