Субота, 21:00, 09.12.17

Рейтинг
5 0
Переглядів
3459

0
0
У цій статті згадуються

Pryhylnyky-Saakashvili-pid-SIZO-pislya-jogo-zatrymannya.jpg

“Безлад” і “хаос” в Україні

“Україна у безладі; Захід повинен тиснути більше, аби подолати корупцію” – це заголовок провідної статті в останньому числі британського тижневика Economist. “Хаос” – таким словом описує ситуацію в Україні протягом останніх тижнів це поважне видання.

“Головний прокурор країни зірвав розслідування Національного антикорупційного бюро, за явної згоди пана Петра Порошенка. … Співорбітники служби безпеки, СБУ, намагалися заарештувати Михайла Саакашвілі, колишнього президента Грузії, який став українським борцем проти корупції… Антикорупційні активісти стають мішенню прокурорів. Армія, внутрішні війська та приватні збройні формування служать різним цілям, підпорядковуючись різним політикам та олігархам”, – пише Economist про останні новини з України.

“Нещодавній хаос в Україні частково був спричинений тим, що за останній рік, особливо після інавгурації президента Трампа, Європа й Америка послабили тиск”, – вважає видання.

А якщо спробам подолати корупцію прийде кінець, це становить велику небезпеку для країни, яка може втратити незалежність у протистоянні з Росією без допомоги Заходу. Також це може завдати нищівного удару світовому порядку, що базується на дотриманні правил і законів, застерігає тижневик.

Що в цій ситуації має робити Захід? Economist вважає, що треба посилити тиск.

“Оскільки Україна ігнорує скарги Держдепу США та дипломатів Євросоюзу, вкрай важливо, аби Америка і Європа використали будь-які важелі підтримки борців проти корупції у Києві. ЄС повинен дати чітко зрозуміти, що переваги від угоди про асоціацію напряму залежать від зусиль із подолання корупції. Америка має висунути подібні умови щодо продажу озброєнь. Прокурори в західних столицях повинні ретельно розслідувати відмивання незаконно нажитих багатств”, – пропонує тижневик.

Джерело: Поштівка

Коментарі

Публикации о коррупции Порошенко и его банды на Западе пошли сплошным потоком
Оскільки Деменчук ігнорує скарги головлікаря та персоналу, вкрай важливо, аби санітари використали будь-які види гамівних сорочок. Харчоблок повинен дати чітко зрозуміти, що наявність порції напряму залежать від зусиль із подолання дефекації в громадських місцях.
+2

Порохобот, ты хоть понимаешь что на ваши ольгинские закидоны никто не реагирует?
-1

Стьопа рєагіруєть. І від хвилювання пішєть на радном свінособачьєм єзикє.
Москаль, нездольний вивчити мову, учить людей жити. Як це банально і вульгарно.
+2

Порохобот=ольгінський.
Методи однакові, стилістика, аргументи.
Навчають цих падлюк порохоботів путінські фахівці.
+1

Василь зі Львова,
де найбільша ботоферма )
-1

Отож. Нє, борода, тільки чесно. Нам платять київськими тортами. А Вам, агентам бацьки? Бульбою?
+1

Був у Бєларусі в 1988-1991 рр..
Бацькою тоді й не смерділо.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі