Блоги → Перегляд

О русском мирке: Когда говорят они ложь, говорят свое, ибо их отец - диавол

Середа, 21:34, 03.01.18

Рейтинг
9 0
Переглядів
4358

0
0
«Ваш отец диавол; и вы хотите исполнять похоти отца вашего.
Он был человекоубийца от начала и не устоял в истине, ибо нет в нем истины.
Когда говорит он ложь, говорит свое, ибо он лжец и отец лжи
»
от Иоанна 8:44
Когда-то наводившая ужас советская "Империя зла" превратилась в российскую "Империю пиздежа"
Согласно философии лжи, ложь — это воплощение зла, одна ложь родит другую; солгавший в одном, лжет во всем; завравшись раз — трудно остановиться.
DSni1nkWAAAcdRM.jpg
Zello-XOXMA @ZelloXoxma
4672641_original.jpg
П’ять копійок: Россия - название ворованное, история - лживая, народ не нация, территория - ворованная, "национальные" символы "матрешка, самовар, кокошник, косоворотка, лапти, баня" - ворованные, герб - плагиат, флаг - коллаборационистский, гимн - некрофильский, спорт - допинг-ложь, выборы - фикция и фальсификация, но самое главное - сам патриотизм - бутафория. СССР погубили приписки и вранье, ложь погубит и Россию.
Give 100

Коментарі

mart mart 22:09
+1
+1
я бачу Біблію як брехню від початку але решта так.

Буття 1
1 На початку Бог створив Небо та землю.
2 А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води.
3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло.
4 І побачив Бог світло, що добре воно, і Бог відділив світло від темряви.
5 І Бог назвав світло: День, а темряву назвав: Ніч. І був вечір, і був ранок, день перший.
6 І сказав Бог: Нехай станеться твердь посеред води, і нехай відділяє вона між водою й водою.
7 І Бог твердь учинив, і відділив воду, що під твердю вона, і воду, що над твердю вона. І сталося так.
8 І назвав Бог твердь Небо. І був вечір, і був ранок день другий.
9 І сказав Бог: Нехай збереться вода з-попід неба до місця одного, і нехай суходіл стане видний. І сталося так.
10 І назвав Бог суходіл: Земля, а місце зібрання води назвав: Море. І Бог побачив, що добре воно.
11 І сказав Бог: Нехай земля вродить траву, ярину, що насіння вона розсіває, дерево овочеве, що за родом своїм плід приносить, що в ньому насіння його на землі. І сталося так.
12 І земля траву видала, ярину, що насіння розсіває за родом її, і дерево, що приносить плід, що насіння його в нім за родом його. І Бог побачив, що добре воно.
13 І був вечір, і був ранок, день третій.
14 І сказав Бог: Нехай будуть світила на тверді небесній для відділення дня від ночі, і нехай вони стануть знаками, і часами умовленими, і днями, і роками.
15 І нехай вони стануть на тверді небесній світилами, щоб світити над землею. І сталося так.
16 І вчинив Бог обидва світила великі, світило велике, щоб воно керувало днем, і світило мале, щоб керувало ніччю, також зорі.
17 І Бог умістив їх на тверді небесній, щоб світили вони над землею,
18 і щоб керували днем та ніччю, і щоб відділювали світло від темряви. І Бог побачив, що це добре.
19 І був вечір, і був ранок, день четвертий.


які 4 дні і вечори і ранки якщо сонце коли створив?
"які 4 дні і вечори і ранки якщо сонце коли створив?" В одній сільській хаті бачив картину - Ісус століть на камінні і повітря світиться. Це світло мене вразило і досить довго навіть снилося. Врешті на тлі багато вимірності и хвильового конструкції світла все можливо. Як приклад ідеально виставлене світло звичайного театру можете зустріти в певний момент життя короткохвильово в побутовому оточенні і навіть не усвідомити що так буває тільки при накладення іншого виміру. Як в театрі...
mart mart   21:03
0

звідки береться день,вечір і ранок--поясни.
0

Я не перекладав ні єврейських ні шумерських першоджерел. Але розумію що на момент створення Землі чи то террафомування Вселенна вже була. Тоб то першими етапами було створення галактики потім зіркових скупчень з купи матерів , потім планет, потім зірок в центрі систем. То б то це все вкладається в певні циклічні ритми які можна виразити наявністю більшоі або меншої кількості світла на кшталт день - ніч. В решті більшість орбіт є еліпси , наявні обороти відносно центрів і є періоди. Зрозуміло що на момент творіння доба не була в 24 години , але терміну для інших масштабів просто не було як і уявлення про те що відбулося. З рештою древні тексти прямо вказують що при творіння було щось подібне на помилки - це стосується зокрема людини - наприклад Ліліт або період Ноя... Тоб то припускаю що було террафомування в інших умовах з наступним формуванням зірки або зміною зірки. Для суперцивілізаціі чи то ноосфери наша уява про них на рівні вищої магіі чи містики. Простими словами про процес виникнення Землі годі сказати.
0

Цинік може сказати "земля плоская потому что так есть и всьо тут..." Інший піднімає очі до горизонту і розуміє ЗАКОН який тримає або квантовий компьютер для матеріалістів або Бог що створив цей самий суперкомп'ютер для теологів і різниці між ними ніякоі . І ті і ті монотеісти. Культи може різні. І ніхто не лізе в купу безкінечностей. Що і правильно.
mart mart   23:31
0

На початку Бог створив Небо та землю.
....
І був вечір, і був ранок, день третій.
14 І сказав Бог: Нехай будуть світила на тверді небесній для відділення дня від ночі, і нехай вони стануть знаками, і часами умовленими, і днями, і роками.
15 І нехай вони стануть на тверді небесній світилами, щоб світити над землею. І сталося так.
16 І вчинив Бог обидва світила великі, світило велике, щоб воно керувало днем, і світило мале, щоб керувало ніччю, також зорі.
17 І Бог умістив їх на тверді небесній, щоб світили вони над землею,
18 і щоб керували днем та ніччю, і щоб відділювали світло від темряв

тут є послідовність
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі