Понеділок, 19:49, 05.02.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
3528

0
0

 

 

Не секрет для всіх нас, що МВФ вимагає від української влади прийняття закону України про «Ринок землі»... взамін на черговий транш кредиту, який доповнить, без того неосяжний зовнішній борг України. То що ж воно таке, цей «ринок землі», і чи варто його запроваджувати в Україні? Буде від цього користь українцям, чи буде біда?

Тож давайте спробуємо в цьому розібратись.

 

Отже:

«Ринок землі» – це система, що надає право громадянам набувати землю в приватну власність.

«Відкритий ринок землі» - можливість продавати землю не тільки громадянам країни, а і громадянам інших країн – іноземцям.

 

Звернувшись до Конституції України, ми розуміємо, що земля, як і решта ресурсів України, є національною власністю. А національна власність не може бути придбана у приватну власність окремими громадянами і, тим більш – іноземцями.

Отже, для того щоб запровадити в Україні «ринок землі», треба внести зміни в Конституцію України, вивівши землю з власності народу України, або змінити Конституцію, з метою позбавити народ республіки національної власності в повному об’ємі. Але ж «республіка», це країна, що належить народові, який проживає на території цієї країни і є її громадянами. Тож, змінюючи Конституцію в частині позбавлення народу національної власності, тягне за собою зміну статусу «республіки» на інший – авторитарний, імперський та інші. І на це має право виключно народ «республіки», що є її власником.

Щонайменше, такі питання виносяться на республіканський референдум.

Та от, в Україні особа, що виконує обов’язки президента країни - гаранта дотримання конституційних прав народу України та виконання конституційних положень, на власний розсуд та за власною ініціативою... виконуючи волю (іноземної) американської фінансової структури – МВФ, вирішує створити групу, яка має розробити та винести на парламентське слухання новий варіант Конституції України, завдяки якому Україна змінить свій статус, а народ втратить національну власність.

За всіма нормами, це дійство має розцінюватись, як злочин високопоставленого чиновника проти власного народу. Це не що інше, як - зрада національних інтересів.  

 

Далі – моральна складова.

Власність народу України, це те, що народ передає у спадщину наступним поколінням. Нинішнє покоління отримало цю власність від своїх предків і володіє на праві спадкоємця. Так було, є і має продовжуватись весь час, доки існуватиме республіка Україна-Русь. Що це дає?

Народ, що має власну ресурсну базу, має право на розпорядження нею.

Продаж та переробка корисних копалин створює економіку та, як наслідок, матеріальну базу народу, що є власником цих копалин. Земля, повітря, гори, ліси, поля, ріки, озера та інше в межах республіки Україна, є ресурсною базою українського народу і також служить джерелом формування матеріальної бази республіки.

Все це формує склад «статутного фонду» республіки.

 

 

 

Нація, що має власний «статутний фонд», є матеріально забезпеченою нацією та являє собою суб’єкт міжнародної політики і має право голосу в міжнародних організаціях та об’єднаннях.

Така нація сприймається світовим співтовариством, як така що є платіжоздатна та заслуговує на те, щоб з нею рахувались при вирішенні міждержавних питань та має право на участь в міжнародних глобальних, оздоровчих, технологічних, космічних, культурних та інших проектах.

 

В разі позбавлення народу національної власності, ця власність переходить у власність інших осіб/країн, які і стають повноправними власниками придбаних ресурсів та отримують право на їх використання на власних розсуд, згідно загальноприйнятих Положень та Законів про власність.

 

Втрата права народу на землю означає втрату права на використання природних ресурсів.

 

А тепер далі.

Якщо МВФ вимагає від України запровадження «ринку землі», то це означає, що існує зацікавленість в нашій землі, яка повна корисних копалин та інших ресурсів.

Розуміючи, що народ України буде чинити опір проти такої «реформи» Конституції, цілком розумним буде очікувати на певні поступки збоку МВФ, з метою зацікавлення народу України в ринку землі.

Поступки збоку МВФ можуть бути вираженими в дешевих кредитах, що має збити з пантелику громадян України. Мета – створити сприятливі умови в суспільстві для безперешкодного переписування Конституції зі зміною статусу країни, а потім -  прийняття закону про ринок землі.

 

Для цього, якщо йти найдешевшим шляхом, країна спочатку штучно доводиться до стану банкрутства. Зовнішній борг починає невпинно зростати, а життєвий рівень громадян – невпинно падати. Коли народ, доведений до відчаю, почне виявляти гнів, ним легко можна починати маніпулювати, посередництвом фінансових вливань.

 

В період піку народного гніву, народу-бунтівнику пропонується «пряник» у вигляді матеріального полегшення, в результаті продажу ним своєї власності. Взамін, він отримує ще й деякі індульгенції та матеріальні адресні допомоги.

Отримавши обіцяне, народ угамовується і починає славити свого спонсора.

Та людина не вічна!

Прийде час, і покоління, яке отримає всі ці дарунки від іноземців, в обмін на його рішення про продаж національної власності, потихесеньку вимре.

Воно вимре, а його діти вже ніколи й нікому не зможуть пред’явити претензії за таке розумне і підступне шахрайство, яке залишило їх рабами на власній землі. Тим більш, в умовах, коли світ прямує в бік світової глобалізації... заради якої і працює програма по відбиранню у народів їх національної власності.

 

 Сьогодні вже дуже багато країн позбавились національної власності, взамін на певні «призи». І сьогоднішнє покоління ще не до кінця зрозуміло, до чого все це його веде. Але от наші онуки вже запитають у нас, або своїх батьків (наших дітей), чому це вони мають прав набагато менше, ніж мали ми, їх діди й баби?

І що вони почують у відповідь? Та, сподіваюсь, відповідь вони додумають самі:

 

«Тому, що це так було модним – позбавляти нащадків спадкової власності».


Тож, особисто я вважаю, що вільний ринок землі позбавляє народи підгрунтя, яке є для них визначальним на все життя.

Сьогодні народи продадуть свої землі, а завтра буде скасовано кордони.

Післязавтра нації втратять право на власне господарювання і почнуть працювати в напрямку, який буде запропоновано "добрими спонсорами" від міжнародної фінансової мафії.

 

Нас там вже не буде. Але наші нашадки визначать нас, як саме ганебне покоління українців-русинів, що за якісь там індульгенції та подарунки у вигляді тимчасового... одномиттєвого щастя, залишить своїх нащадків рабами на власній землі... і без права повернення до колишнього статусу.

 

І будуть вони плювати в бік наших могил, які повільно заростуть непрохідними бур'янами та зникнуть з лиця землі.

Коментарі

mart mart 20:03
0
що скаже темний куй василь,захисник молдавана-єврея ?
0

Говорити щось дзяду про землю???
Є народна приказка.
- Марте, село горить!
А Март за суму і далі посунув.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі