Блоги → Перегляд

Обміняти Рубана на Карпюка та інших політв'язнів

Субота, 22:36, 10.03.18

Рейтинг
0 1
Переглядів
773

0
0
У цій статті згадуються
Виктор Медведчук
Громадський діяч
censor_blogs_content_big.jpg Цілком очевидно, що Рубан-Гарбузюк - особливо цінний для Московії кадр. Не зважайте на його візуальну придуркуватість - якщо йому доручають перевезення т а к о г о  об'єму зброї, якщо йому довіряють вкрай важливі переговори, якщо через його руки йшли кошти на сепаратистську літературу - він справді їм потрібен.

Тому було б цілком логічно обміняти агенту Рубана на когось із наших бранців Кремля. Враховуючи його потрібність там - його сміливо можна міняти на п'ятьох українських патріотів: Миколу Карпюка, Стаса Клиха, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олександра Шумкова.

І нашою спільною справою має бути донести цю вимогу до влади і змусити виконати її.

Суди над Рубаном тут - принесуть нам хіба моральне задоволення. А обміняти його на наших патріотів - це врятувати долі високодостойних синів нашої країни. Особливо важливої інформації Гарбузюк на допитах, все одно, не викаже. Чітко розуміючи, що для нього це закінчиться тим, що свої ж знайдуть можливість ліквідувати. Треба чесно розуміти, що агент триматиметься до останнього.

А вколоти того ж Медведчука можна у більш болючу мозоль - ліквідувати т.зв. россотруднічєство.

censor_blogs_content_big.jpg

censor_blogs_content_big.jpg

censor_blogs_content_big.jpg

censor_blogs_content_big.jpg

Коментарі

Так, так, чим скоріше обміняти поки зайвого не наговорив.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.