Блоги → Перегляд

Людина і Корова - це Інь і Янь

П'ятниця, 18:09, 23.03.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
633

0
0
У цій статті згадуються
Ганна Герман
Політик
Олег Ляшко
Політик

Лауреат Нобелівської премії з літератури Герман Гессе описує, як у часи Середньовіччя мандрівники знали, що до містечка прийшла чума і смерть. Вони розуміли це, коли здалеку чули страшний рев корів. Бідолашні тваринки відчували, що не буде кому їх доїти.

Насправді корова не може без людини, а людина не може без корови. Людина і корова – це Інь і Янь, якщо говорити про філософські аспекти. Для українців корова не менш священна тварина, ніж для індусів. Тому що на нашій святій українській землі корова – це символ достатку, найбільший друг людини і рятівник.

Через дурнувату, безпринципну діяльність чинної влади на догоду іноземцям, які бачать нашу країну сировинною колонією, люди змушені забивати корів. Уявіть собі, селянин любить корову, піклується про неї, але не може продати молоко, тому веде корову на забій. Корова ж це відчуває, плаче - вона хоче бути другом людини, хоче допомогти. А що той нещасний селянин може зробити, якщо нема нормальної закупівельної ціни на молоко?

Команда Радикальної партії Олег Ляшко вимагає:

- встановити закупівельну ціну на молоко мінімум 6 гривень за літр;

- скасувати ПДВ для фермерських господарств, які виробляють молоко;

- заборонити пальмову олію у молочних продуктах;

- дати селянам дотації на корову хоча б 10 тисяч гривень на рік;

Буде корова – буде Україна!

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.