Блоги → Перегляд

Мама, я хочу бути антикорупціонером!

Субота, 12:42, 31.03.18

Рейтинг
0 1
Переглядів
759

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

-СИНКУ, КИМ ТИ ХОЧЕШ БУТИ, ЯК ВИРОСТЕШ?

-МАМА, Я ХОЧУ БУТЬ АНТІКОРУПЦИОНЄРОМ!

і дєйствітєльно: як виявилось, так звана боротьба з корупцією в нашій країні - напрочуд прибуткове занятіє.

словосполучення "так звана" вживаю по причині того, що з корупцією панове грантоєди по факту не боряться, а самі нею займаються, вибірково знаходячи корупціонерів і "корупціонерів" для медіа-травлі, коли: 1. у самих рильце - в пушку. 2. реальної корупції вони по факту не помічають, коли їм чи заплатили, чи політично це не вигідно.

цілком демократична і справедлива норма -  л ю д и  м а ю т ь  п р а в о  з н а т и  п р а в д у - е-декларування для грантожерів - відкриє очі тим нечисельнии громадянам, які вірили у святість т.зв.борців з корупцією. почитайте про їхнє майно, записане на безробітних родичів, і космічні зарплати. 

вдумайтесь! одна зарплата Дарії Каленюк - 700 000 грн/рік - вдвічі більша, ніж у президента. що вже говорити про міністрів і депутатів.

от чого їм так пекло, мовляв, треба скасувати е-декларування для грантоїдських активістів. не називайте їх громадськими активістами! - таке формулювання в дійсності принижує громадян із щирими поглядами, які проявляють політичну і соціальну активність, бо мають свої ідеологічні переконання, а не зарплату, як грантожери.

але думаю, є ще більша причина їхньої істерики. тепер правду знатимуть куратори із західних посольств і міжнародних фондів. і дєнєг більше, очевидно, цьому жулью не дадуть.

 

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка


Коментарі

і дєйствітєльно: як виявилось, так звана боротьба з корупцією в нашій країні - напрочуд прибуткове занятіє.
---------------------------------------------------------------------------------
Щось я заплутався. Прибутковіше ніж бути корупціонером ? Підкажи, Андрію, то куди краще податися???
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.