Блоги → Перегляд

Прузовській: Напад на депутата в центрі Києва - ганьба для влади і поліції

Четвер, 14:14, 03.05.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
2613

0
0

f2b528fb9d53a96f5d6222c3f09d77b9.jpg

Напад на народного обранця в центрі столиці, країни, лідер якої кожен день заявляє про неухильне прагнення потрапити в Євросоюз є ганьбою, як для влади, так і для поліції.

Так прокоментував польський громадський активіст Артур Прузовській напад на Мустафу Найєма в центрі Києва ввечері, 30 квітня.

Про яке членство в ЄС може йти мова, коли депутата б'ють центрі міста, обурився активіст, при цьому додавши, що дії поліції є вкрай непрофесійними.

Не так давно, зазначив Прузовській, в Україні пройшла реформа МВС, що ж - тепер можна наочно спостерігати наслідки цієї «псевдореформи».

«Напад на Найєма біля Бессарабської площі відмінно демонструє стан справ в Нацполіціі України. Поліція за викликом нардепа їхала так «оперативно», що за цей час його встигла вдруге побити приїхала «група підтримки» нападників», - додав активіст.

Крім того, сумно зазначив Прузовській, подібні ситуації нічому не навчать українських депутатів і подібне беззаконня можна буде спостерігати і далі, побоюючись вийти на вулиці в темний час доби.

«Якби подібний інцидент стався в Польщі, що неможливо в принципі, то звільнено б було не тільки керівництво поліції, голови б полетіли на рівні міністерств», - уклав активіст.

Як повідомляло ASPI, народний депутат Мустафа Найєм, якого побили в результаті конфлікту на дорозі, заявляє, що бійок було дві, і здивувався, що один з нападників встиг відлетіти.

 

 

Коментарі

Наші нардепи обсолютно свідомо створили і всіляко розвивають саме неправову державу і щосили посилюють якраз беззаконня і безправність насамперед для громадян рядових.
Тож дбуже добре, що скоєне ними життя для підданих вони починають відчувати на собі буквально.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі