Блоги → Перегляд

Ми, українці, повинні бути господарями на своїй землі

П'ятниця, 18:56, 08.06.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
1102

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

«Нема на світі України, немає другого Дніпра… <...> У чужому краю не шукайте, не питайте того, там немає і на небі, а не тілько на чужому полі. В своїй хаті своя правда, і сила, і воля», – писав Тарас Шевченко.

Наш безсмертний Кобзар сповідував ті цінності, які захищає наша #залізна_команда: щоб українці були господарями на своїй землі, щоб ми самі керували в своїй державі, а не чули вказівки звідкілясь. А що ми бачимо? Одні із московського обкому керовані, як в радянські часи, інші на побігушках у посольства брюсельського, лондонського чи вашингтонського.

Логіка ж Радикальної партії – це заробляти на своїй землі, а не жити подачками - захищати своє виробництво, захищати право своїх людей бути господарями, своє село, свою корову від впливу зовнішніх агентів.

Чого хоче наш так званий західний партнер? Щоб ми продали українську землю, щоб ми порізали на металобрухт заводи, щоб ми продавали кругляк, а не продукцію, що послідовно захищає наша команда, особливо Олег ЛяшкоViktor Halasiuk.

Вони прагнуть, щоб влада писала ті закони, які їм треба, щоб ми завжди були не молодшим братом, а просто лакеями.
Радикальна партія того не допустить. Ми зробимо усе, щоб українці були господарями на своїй землі.

 

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.