Четвер, 11:29, 14.06.18

Рейтинг
11 0
Переглядів
2986

0
0
У цій статті згадуються

З ранку маю звичку включати радіо FM і, в залежності від настрою, перемикаю канали для прослуховування.. Потім, якщо є вільний час – перебираю пультом телеканали, моніторю, одним словом.. Одночасно, перевіряю улюблені і не зовсім інформаційні сайти та блоги..
І ось яка ганебна річ трапляється останнім часом.. З першими проміннями сонця чую скрипучі, жабурячі скиглення про "зубожіння" і мантри, як Вона на цей раз вже точно витягне країну з якоїсь "прірви2, в яку, до речі, ця барига нас і втягнула кабальним договором з путіним і привела війну на Донбас через свою ширку ригів-бютівців та королевських-клюєвих.

4798321_original.jpg

Вмикаю телевізор, там теж це жабуриння ще й своє ботоксне обличчя у скорботі пхне. На кожному інтернет ресурсі хвойда знайшла собі місце для реклами.. Йду до крамниці – дорогою переслідують білборди цієї брехухи..

4769462_original.jpg

П’ять копійок: Якщо в медицині не має пігулок для створення штучної нудоти і блювання, то Юля Тимошенко вже їх винайшла. Час патентувати. Більш нудотного періоду в українців – рекламна агресія Воної - годі й шукати.

4028451_original.jpg

Коментарі

mart mart 00:00
0
підтримую 2 протилежні погляди.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі