Блоги → Перегляд

Меншини захищати модно, а часто - і вигідно

Понеділок, 10:59, 02.07.18

Рейтинг
3 0
Переглядів
2267

0
0

ZKmyjcHjLNvw-32mBbihZXMUzX94YIemO52eUbcq3QKEBBZjSWD3Va4ActQ7D2V2e3EcsY1I6k4ib7o2f_e16O7wGXLFKnAqDcbyXZh4YowDyNHEoQ9xDMwsqWNA5VdkYT7IANWQ

Останнім часом теми меншин та захисту їх прав не злазять зі сторінок українських медіа. Куди не глянь, як не ЛГБТ, то цигани ...
Є в Україні ще одна меншина, яку теж не обходять увагою “безкорисливі” правозахисники. Це ‒ засуджені за особливо тяжкі злочини, у т. ч. ‒ довічно. Незважаючи на рішення всіх судових інстанцій, відхилення їхніх претензій ЄСПЛ, вони, звичайно ж, “невинуваті”, жертви сваволі правоохоронців, судових помилок, судової системи тощо. Хто не вірить, попитайте в Андрія Діденка, Харківської правозахисної групи, “єврооптимістів” у ВР тощо. Вони відразу висиплють, як царівна з рукава, перелік прізвищ суцільних ангелів, які “безвинно сидять”. Вони ж проводять галасливі й недешеві вуличні та медіа-кампанії на захист своїх “підопічних”, небезуспішно формують відповідне парламентське лобі. У ВР вже два роки поневіряється зареєстрований лобістами законопроект 2033а про можливість перегляду справ названої категорії засуджених у спеціальному порядку апеляційними судами за місцем відбування покарання. Він навіть дійшов до другого читання. Неозброєним оком видно замовний характер цього “шедевра законотворчості”, справжньою метою якого є витягти з-за ґрат кількох далеко не бідних убивць. На щастя, поки що здоровий глузд та сумління більшості депутатів не допустили до його ухвалення.
Однак останнім часом ситуація стала аж надто критичною. До лав “захисників” долучився ну дуже вже впливовий депутат провладної фракції БПП Олександр Грановський. Ефіри, інтерв'ю, поїздки в місця позбавлення волі - як із рогу достатку!
І ось перший результат! У квітні на волю вийшла помилувана Президентом Любов Кушинська, 13 років тому, після 8-ми років слідства та судового розгляду, засуджена до довічного ув’язнення за організацію та здійснення жорстокого подвійного вбивства у Львові.
Процитую Миколу Савельєва, журналіста, головного редактора львівської міської газети “Ратуша”:


“КУШИНСЬКА - ВБИВЦЯ!!!

Я це ЗАВЖДИ ЗНАВ і ЗАВЖДИ КАЗАВ.

Дуже боявся давати коментарі своїм колегам - телевізійникам, бо був переконаний, що їх підіслав визволитель вбивці - нардеп Грановський, який "помиловкою" для вбивці конкретно підставив Президента України. Попри певний специфічний стиль викладу цього матеріалу - раджу усім зацікавленим його уважно передивитись.

І ви всі самі переконаєтесь, що перед вами ВБИВЦЯ: цинічна, холоднокровна, підла, брехлива, зрадлива, неперебірлива у засобах.

ЯКА ОБОВ'ЯЗКОВО БУДЕ МСТИТИ.

Микола САВЕЛЬЄВ, редактор газети "Ратуші", журналіст, який багато років пише на кримінальні теми

URdrExiNUPWGpAIh1hL6a1rpGTpnpvm8dWiSw5ABbOzEXbmgITFW7CwnwHOaKJ7KeYcHSqWme1aL_wiCgUoWtI-JWzQiTy9e6NgWbtaXE0rx0pU5Q3f2-ob3gRPFDH0tFyssLR63

YOUTUBE.COM

Українські сенсації. Станік – вбивчі зізнання для Кушинської

В квітні на волю вийшла Любка «із Качанівки». На її день народження приїхав «куратор суддівської… “. Джерело

Кушинська, помилувана з грубими порушеннями процедури, адже вона так і не визнала свою вину, зараз проводить свій “промо-тур” Україною із залученням покровителів, адвокатів та найнятих журналістів, готуючись до перегляду справи. “Перші квіточки” вже тут як тут! Той же Микола Савельєв:

Микола Савельєв

26 червня о 15:10 ·

ОБЕРЕЖНО! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!

Що таке ЖУРНАЛІСТСЬКА НЕПОРЯДНІСТЬ (випробувано на собі)

Сьогодні в гості до мене завітав з цілою операторською групою каналу "ПРЯМИЙ" відомий журналіст і письменник Сергій ЛОЙКО. Тема вже трохи набридла -- Любов КУШИНСЬКА і її давній злочин. Я відразу поцікавився, чи не приїхав, випадково, гість "відмазувати" Любов МАНЬКО-КУШИНСЬКУ від давнього злочину, і почув запевнення, що він приїхав робити "об'єктивний матеріал" і він зробить його ТАК, що все буде чітко розставлене на свої місця. Ми перейшли на "ти", і принагідно автор "АЕРОПОРТУ" пообіцяв мені подарувати свою книгу "Рейс" з автографом. Ми записали сюжет, я посприяв зустрічі знімальної групи і ЛОЙКА в готелі "Європейський" з паном Романом СТАНІКОМ, який у цій справі був не останньою людиною, і почав далі працювати над черговим випуском прекрасної газети "Ратуша".

І раптом -- дзвінок від пана Романа СТАНІКА! "Пане Миколо! - просто кричав у трубку колишній міоліціонер, -- Ви мене конкретно підставили!!!". Я отетерів: "А що, власне, сталося?!!" "Маючи Вас за порядну людину, я зустрівся з паном ЛОЙКОМ і його знімальною групою, чесно відповів на всі питання, дав ЛОЙКОВІ пакет документів, а під кінець він мене питає: "А от зустрітися з Кушинською Ви б хотіли?". Я кажу: "Як доведеться, то й зустрінуся", і на цих словах заходить САМА КУШИНСЬКА! Я відразу зрозумів, що цей чоловік грає на "підставках", відмовився спілкуватися з Кушинською за їхнім сценарієм, і вимагаю, щоб вони негайно повернули мені всі документи, які я їм надав!!! Ці журналісти -- ГЛИБОКО НЕПОРЯДНІ ЛЮДИ і я уявляю, ЩО ЗА СЮЖЕТ вони з цього всього склепають!!!"

Шановна журналістська громадо!!! Я щиро обурений. ТАК МЕНЕ НЕ ПІДСТАВЛЯЛИ ДАВНО. Тепер я розумію ЯК САМЕ в Росії російські журналісти роблять сенсації! Я НІКОЛИ НЕ ПОВІРЮ, що тележурналісти вбивцю Кушинську привезли до Львова на ці зйомки без відома її кураторів, котрі її з-за грат випустили!!! НІКОЛИ.

Я Микола САВЕЛЬЄВ, журналіст і редактор газети, не завжди можу бути об'єктивним через свої симпатії чи антипатії, є люди, яких я відверто не люблю і навіть зневажаю в середовищі журналістів, АЛЕ Я (як і ви) ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ПІДСТАВЛЯВ СВОЇХ КОЛЕГ якимось відверто непорядними вчинками в своїй професійній діяльності, не порушував неписаного кодексу журналістської етики і через мене нікому не доводилось червоніти. ТАК, як зробив сьогодні Лойко і його компанія, ПРОФЕСІЙНІ журналісти не чинять!!! Це відверто непорядний крок, і я закликаю усіх вас просто бойкотувати як Сергій ЛОЙКА в його знімальній діяльності на наших теренах, так і всю знімальну групу телеканалу "ПРЯМИЙ" в зйомках сюжету про Кушинську!!! Те, що робиться непорядними методами -- по своїй суті, не може бути ОБ'ЄКТИВНИМ!!!!

З повагою і побажанням вірити тільки ПЕРЕВІРЕНИМ -- редактор газети "Ратуша" Микола САВЕЛЬЄВ, есквайр”.

hmK_VyKmOTlGPcIi8J0wmFYBSV7okdLLYNpMboTohO3fWJS7aGwee4zuhP3a1-lkpDYBvtASJdadG5MWO5VFKIjLSXYh3VJsaEWmxfThD--7DZikeLLhog_z5JMCYKyQiJb_8hjX

Тим часом, Грановський тріумфує. Аякже, захотів, і помилування – тут як тут! Господар життя! І що там судова система, вироки … Що там долі жертв злочинів, учасників процесу, правоохоронців, законослухняних громадян. Я рішаю! А ви, лохи й терпили, дивіться й тремтіть!

5bOHwoJJbPLIuT1eMPKLxsWNxuEqXxpAeq3Hq5onxS8ZJw9w1Q8zBRE0xdYEam8gQXtBgEOAK4w9ChwYofoSRqj-tVTHbfO1HzPdz_8asUYa8AggANb_q7KaVlJ2HqzwoV9mTfwc

На черзі - наступний клієнт Грановського - Володимир Панасенко. Згідно вироку, організатор замаху на власника ринку, в результаті якого загинула учениця гімназії, що проходила поряд із підірваним авто. За Грановським теж, звісно, “білий і пухнастий”, неправомірно засуджений тощо.

І як після цього вірити пафосним словам Президента про верховенство Права, боротьбу з корупцією, якщо в нього за спиною стоять банальні “рішали” в інтересах “соціально близьких” їм злочинців!?

Коментарі

Де моралі немає - бабло завжди перемагає...

Як кажуть, - все видно по морді лиця...
mart mart 11:42
-2
не грайтесь в хованки
+1

Хто і з ким? ((
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі