Блоги → Перегляд

Гримаси українського "правозахисту"

Вівторок, 14:25, 03.07.18

Рейтинг
4 0
Переглядів
2761

0
0

Був колись цар, звався Мідас. Вмер від голоду через захланність, тому що все, до чого торкався, перетворювалося в золото. В Україні ж надзвичай поширеними стали мідаси навпаки, які все, до чого б не торкнулися, перетворюють на … лайно. Це професійні “волонтери”, “активісти”, “правозахисники”. Своєю далеко небезкорисливою активністю вони повністю вихолощують зміст цих понять, перетворюючи їх на … див. вище.

У цій когорті далеко не останнє місце займають запопадливі “борці за права”  засуджених за особливо тяжкі злочини, у т. ч. ‒ довічно. Вони вже віддавна присвоїли собі право ігнорувати рішення всіх судових інстанцій, у т. ч. ЄСПЛ, вони самі визначають, що їхні клієнти “невинуваті”, жертви сваволі правоохоронців, судових помилок, судової системи тощо. Хто не вірить, послухайте Андрія Діденка, Наталію Крісман, Євгена Захарова, “єврооптимістів” у ВР тощо. У кожного із них напоготові перелік прізвищ підопічних довічників, які “безправно засуджені”. Для них завжди знаходяться гроші на галасливі й недешеві вуличні та медіа-кампанії, небезуспішне формування відповідного парламентськкого лобі. На другому читанні у ВР вже два роки перебуває зареєстрований лобістами законопроект 2033а про можливість перегляду справ названої категорії засуджених у спеціальному порядку апеляційними судами за місцем відбування покарання. Неозброєним оком видно замовний характер цього “шедевра законотворчості”, справжньою метою якого є витягти з-за ґрат кількох далеко не бідних убивць, так самісінько як одіозний “закон Савченко” (нині скасований тою ж ВР) витягну з-за ґрат, напр. Віктора Лозінського. На щастя, поки що здорова частина депутатського корпусу не допустила його ухвалення.

Подібна ж доля спіткала інший подібний, ухвалений ВР 26 листопада 2015 р. Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м'яким покаранням". Після відхилення його Президентом та на підставі висновків Головного експертного управління від 13.01. 2016 р. профільний комітет ВР 08.06.2018 р. рекомендував його відхилити, про що у ВР внесений відповідний проект Постанови.
Однак останнім часом ситуація отримала тенденцію до загострення через активізацію на “правозахисному” поприщі впливового депутата президентської фракції БПП Олександр Грановського. Як із рогу достатку сиплються його ефіри, інтерв'ю, поїздки в місця позбавлення волі.
У підсумку в квітні 2018 р. на волю вийшла помилувана Президентом Любов Кушинська. 13 років тому, після 8-ми років слідства та судового розгляду, вона була засуджена до довічного ув’язнення за організацію та здійснення жорстокого подвійного вбивства з корисливих мотивів у Львові. Звільнення Кушинської спричинило справжній шок ознайомлених із змістом та перебігом її справи. Микола Савельєв, журналіст, головний редактор львівської міської газети “Ратуша” на своїй сторінці у ФБ написав:
“КУШИНСЬКА - ВБИВЦЯ!!!

Я це ЗАВЖДИ ЗНАВ і ЗАВЖДИ КАЗАВ.

Дуже боявся давати коментарі своїм колегам - телевізійникам, бо був переконаний, що їх підіслав визволитель вбивці - нардеп Грановський, який "помиловкою" для вбивці конкретно підставив Президента України. Попри певний специфічний стиль викладу цього матеріалу - раджу усім зацікавленим його уважно передивитись.

І ви всі самі переконаєтесь, що перед вами ВБИВЦЯ: цинічна, холоднокровна, підла, брехлива, зрадлива, неперебірлива у засобах.

ЯКА ОБОВ'ЯЗКОВО БУДЕ МСТИТИ.

Микола САВЕЛЬЄВ, редактор газети "Ратуші", журналіст, який багато років пише на кримінальні теми

u2mj829QbwnBGMY7lmr-hvxhiEeh-cC9ibuuGUIRRnCrESQEZt2VU38wV4yVLjZB5J-BEbSWiFQWS-nlITZP3QVC49JSTTf1HV1bcJeWm6Zp9QE3wuYG_C3rlohTFvgVF8lrbUhT

YOUTUBE.COM

Українські сенсації. Станік – вбивчі зізнання для Кушинської

В квітні на волю вийшла Любка «із Качанівки». На її день народження приїхав «куратор суддівської… “. Джерело

Кушинська, помилувана з грубими порушеннями процедури, адже вона так і не визнала свою вину, зараз проводить цілу низку піар-акцій із залученням покровителів, адвокатів і недешевих московських журналістів та готується до перегляду справи, не гребуючи при цьому абсолютно нічим. Знову Микола Савельєв:

Микола Савельєв

26 червня о 15:10

ОБЕРЕЖНО! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!

Що таке ЖУРНАЛІСТСЬКА НЕПОРЯДНІСТЬ (випробувано на собі)

Сьогодні в гості до мене завітав з цілою операторською групою каналу "ПРЯМИЙ" відомий журналіст і письменник Сергій ЛОЙКО. Тема вже трохи набридла -- Любов КУШИНСЬКА і її давній злочин. Я відразу поцікавився, чи не приїхав, випадково, гість "відмазувати" Любов МАНЬКО-КУШИНСЬКУ від давнього злочину, і почув запевнення, що він приїхав робити "об'єктивний матеріал" і він зробить його ТАК, що все буде чітко розставлене на свої місця. Ми перейшли на "ти", і принагідно автор "АЕРОПОРТУ" пообіцяв мені подарувати свою книгу "Рейс" з автографом. Ми записали сюжет, я посприяв зустрічі знімальної групи і ЛОЙКА в готелі "Європейський" з паном Романом СТАНІКОМ, який у цій справі був не останньою людиною, і почав далі працювати над черговим випуском прекрасної газети "Ратуша".

І раптом -- дзвінок від пана Романа СТАНІКА! "Пане Миколо! - просто кричав у трубку колишній міоліціонер, -- Ви мене конкретно підставили!!!". Я отетерів: "А що, власне, сталося?!!" "Маючи Вас за порядну людину, я зустрівся з паном ЛОЙКОМ і його знімальною групою, чесно відповів на всі питання, дав ЛОЙКОВІ пакет документів, а під кінець він мене питає: "А от зустрітися з Кушинською Ви б хотіли?". Я кажу: "Як доведеться, то й зустрінуся", і на цих словах заходить САМА КУШИНСЬКА! Я відразу зрозумів, що цей чоловік грає на "підставках", відмовився спілкуватися з Кушинською за їхнім сценарієм, і вимагаю, щоб вони негайно повернули мені всі документи, які я їм надав!!! Ці журналісти -- ГЛИБОКО НЕПОРЯДНІ ЛЮДИ і я уявляю, ЩО ЗА СЮЖЕТ вони з цього всього склепають!!!"

Шановна журналістська громадо!!! Я щиро обурений. ТАК МЕНЕ НЕ ПІДСТАВЛЯЛИ ДАВНО. Тепер я розумію ЯК САМЕ в Росії російські журналісти роблять сенсації! Я НІКОЛИ НЕ ПОВІРЮ, що тележурналісти вбивцю Кушинську привезли до Львова на ці зйомки без відома її кураторів, котрі її з-за грат випустили!!! НІКОЛИ.

Я Микола САВЕЛЬЄВ, журналіст і редактор газети, не завжди можу бути об'єктивним через свої симпатії чи антипатії, є люди, яких я відверто не люблю і навіть зневажаю в середовищі журналістів, АЛЕ Я (як і ви) ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ПІДСТАВЛЯВ СВОЇХ КОЛЕГ якимось відверто непорядними вчинками в своїй професійній діяльності, не порушував неписаного кодексу журналістської етики і через мене нікому не доводилось червоніти. ТАК, як зробив сьогодні Лойко і його компанія, ПРОФЕСІЙНІ журналісти не чинять!!! Це відверто непорядний крок, і я закликаю усіх вас просто бойкотувати як Сергій ЛОЙКА в його знімальній діяльності на наших теренах, так і всю знімальну групу телеканалу "ПРЯМИЙ" в зйомках сюжету про Кушинську!!! Те, що робиться непорядними методами -- по своїй суті, не може бути ОБ'ЄКТИВНИМ!!!!

З повагою і побажанням вірити тільки ПЕРЕВІРЕНИМ -- редактор газети "Ратуша" Микола САВЕЛЬЄВ, есквайр”.

lr8l2QqlMjQUE4zoRTKMBqCcXOdC9n3ddUco9T5oNajyorNXowxs8Rd4Arr9hEPqr3Wo2h01TLvSNwSNEcDidECBBsoam048x1Uyn0_3XpOWngyl5sPiVZQuzoEtlWd8LiHJsYll

Що бачимо в результаті. Поки що - повний тріумф Грановського! Адже він блискуче довів, що судова система, вироки, долі жертв злочинів, учасників процесу, правоохоронців, законослухняних громадян ‒ ніщо у співставленні з примхами “господарів життя”.

Наступний клієнтом Грановського є, очевидно, Володимир Панасенко. Згідно вироку, організатор замаху на власника ринку “Шувар” у Львові, в результаті якого загинула учениця гімназії, що проходила поряд із підірваним авто. Грановським теж безапеляційно оголосив його неправомірно засудженим.

І як після цього вірити пафосним словам Президента про верховенство Права, боротьбу з корупцією тощо, якщо він одною рукою закреслює недолугий твір лобістської законотворчості, а другою під диктовку “мідасів” зі свого оточення випускає на волю “соціально близьких” їм злочинців.Коментарі

mart mart 00:26
0
Мер Самбора постійно створює конфлікти – Орест Данчевський
04 Серпня 2004, 12:53 |
“У Самборі триває самоочищення “Нашої України” від людей, які шкодять блоку Віктора Ющенка. Жодних політичних замовлень я не виконував”, — заявив Західній інформаційній корпорації керівник Самбірського районного штабу “Нашої України” Орест Данчевський

-----------------------------------


http://politiko.ua/blogpost150689

Меншини захищати модно, а часто - і вигідно

Процитую Миколу Савельєва, журналіста, головного редактора львівської міської газети “Ратуша”:


“КУШИНСЬКА - ВБИВЦЯ!!!

Я це ЗАВЖДИ ЗНАВ і ЗАВЖДИ КАЗАВ.

Дуже боявся давати коментарі своїм колегам - телевізійникам, бо був переконаний, що їх підіслав визволитель вбивці - нардеп Грановський, який "помиловкою" для вбивці конкретно підставив Президента України. Попри певний специфічний стиль викладу цього матеріалу - раджу усім зацікавленим його уважно передивитись.

І ви всі самі переконаєтесь, що перед вами ВБИВЦЯ: цинічна, холоднокровна, підла, брехлива, зрадлива, неперебірлива у засобах.

ЯКА ОБОВ'ЯЗКОВО БУДЕ МСТИТИ.

Микола САВЕЛЬЄВ, редактор газети "Ратуші", журналіст, який багато років пише на кримінальні теми

URdrExiNUPWGpAIh1hL6a1rpGTpnpvm8dWiSw5ABbOzEXbmgITFW7CwnwHOaKJ7KeYcHSqWme1aL_wiCgUoWtI-JWzQiTy9e6NgWbtaXE0rx0pU5Q3f2-ob3gRPFDH0tFyssLR63

YOUTUBE.COM

Українські сенсації. Станік – вбивчі зізнання для Кушинської

В квітні на волю вийшла Любка «із Качанівки». На її день народження приїхав «куратор суддівської… “. Джерело

Кушинська, помилувана з грубими порушеннями процедури, адже вона так і не визнала свою вину, зараз проводить свій “промо-тур” Україною із залученням покровителів, адвокатів та найнятих журналістів, готуючись до перегляду справи. “Перші квіточки” вже тут як тут! Той же Микола Савельєв:

“Микола Савельєв
26 червня о 15:10 ·

ОБЕРЕЖНО! МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!!

Що таке ЖУРНАЛІСТСЬКА НЕПОРЯДНІСТЬ (випробувано на собі)

Сьогодні в гості до мене завітав з цілою операторською групою каналу "ПРЯМИЙ" відомий журналіст і письменник Сергій ЛОЙКО. Тема вже трохи набридла -- Любов КУШИНСЬКА і її давній злочин. Я відразу поцікавився, чи не приїхав, випадково, гість "відмазувати" Любов МАНЬКО-КУШИНСЬКУ від давнього злочину, і почув запевнення, що він приїхав робити "об'єктивний матеріал" і він зробить його ТАК, що все буде чітко розставлене на свої місця. Ми перейшли на "ти", і принагідно автор "АЕРОПОРТУ" пообіцяв мені подарувати свою книгу "Рейс" з автографом. Ми записали сюжет, я посприяв зустрічі знімальної групи і ЛОЙКА в готелі "Європейський" з паном Романом СТАНІКОМ, який у цій справі був не останньою людиною, і почав далі працювати над черговим випуском прекрасної газети "Ратуша".

І раптом -- дзвінок від пана Романа СТАНІКА! "Пане Миколо! - просто кричав у трубку колишній міоліціонер, -- Ви мене конкретно підставили!!!". Я отетерів: "А що, власне, сталося?!!" "Маючи Вас за порядну людину, я зустрівся з паном ЛОЙКОМ і його знімальною групою, чесно відповів на всі питання, дав ЛОЙКОВІ пакет документів, а під кінець він мене питає: "А от зустрітися з Кушинською Ви б хотіли?". Я кажу: "Як доведеться, то й зустрінуся", і на цих словах заходить САМА КУШИНСЬКА! Я відразу зрозумів, що цей чоловік грає на "підставках", відмовився спілкуватися з Кушинською за їхнім сценарієм, і вимагаю, щоб вони негайно повернули мені всі документи, які я їм надав!!! Ці журналісти -- ГЛИБОКО НЕПОРЯДНІ ЛЮДИ і я уявляю, ЩО ЗА СЮЖЕТ вони з цього всього склепають!!!"

Шановна журналістська громадо!!! Я щиро обурений. ТАК МЕНЕ НЕ ПІДСТАВЛЯЛИ ДАВНО. Тепер я розумію ЯК САМЕ в Росії російські журналісти роблять сенсації! Я НІКОЛИ НЕ ПОВІРЮ, що тележурналісти вбивцю Кушинську привезли до Львова на ці зйомки без відома її кураторів, котрі її з-за грат випустили!!! НІКОЛИ.

Я Микола САВЕЛЬЄВ, журналіст і редактор газети, не завжди можу бути об'єктивним через свої симпатії чи антипатії, є люди, яких я відверто не люблю і навіть зневажаю в середовищі журналістів, АЛЕ Я (як і ви) ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ПІДСТАВЛЯВ СВОЇХ КОЛЕГ якимось відверто непорядними вчинками ...
mart mart   00:31
-1

UIC.INFO uic.info

Блог користувача

Рейтинг
3 0
Історія

--------------------
Орест Данчевський

Блог користувача

Рейтинг
3 0
Історія

--------------------------------

курва, пишіт шос від себи а нє хуйньою маєтес.
mart mart   00:34
-1

Орест Данчевський
Виборець
Політичні погляди Націоналізм


-----------------------

пиздани шо Бандера прийде порядок наведе
mart mart 11:43
-1
Прямий ефірRSS

0 0
Середа
01:09
04/07
СИНГАПУР — СТРАНА ЗАПРЕТОВ
http://www.vokrugsveta.ru/article/210822/
Нельзя кормить птиц, жевать резинку, есть в метро, даже ходить без одежды в собственной квартире... «А жить-то как?!» — воскликнет свободолюбивый европеец. Но граждане Сингапура готовы мириться с многочисленными запретами, ...
Читати далі → Коментарів: 1


0 0
Вівторок
18:23
03/07
Вирубані карпатські ліси - ганьба для України
Пам'ятаєте, як ми з колегами Ігорем Мосійчуком і Дмитром Ліньком, нашими партійцями та небайдужими громадянами, щоб захистити український ліс, фізично блокували вантажівки та потяги, які вивозили ліс-кругляк у країни ЄС. Адже, незважаючи на наше досягнення ...
Читати далі → Коментарів: 0


0 0
Вівторок
16:50
03/07
Сингапур – город на острове
Хочу немного рассказать вам об удивительной стране – Сингапуре. Которую ни с чем нельзя сравнивать. Это город-мегаполис, не уступающий ни Нью-Йорку, ни Далласу, ни Чикаго и т.д. В каждом из них есть что-то особенное, завораживающее, творящее свою историю. Есть ...
Читати далі → Коментарів: 1


0 0
Вівторок
14:59
03/07
Когда Украина перестанет платить России?

Наша страна усиленно пытается выбраться из руин, в которую ее втащили наши высшие чины… Война в ООС, потеря Крыма, непрекращающиеся повышения цен, внутренняя коррупция, неадекватные реформы в области здравоохранения…
Мы из последних сил терпим, ...
Читати далі → Коментарів: 7


0 0
Вівторок
10:47
03/07
Деградация Михо
Смотрю на Михо и думаю: когда выдающаяся личность за свои заслуги и достоинства не получает соответствующей общественной оплаты и признания, то она начинает сильно нервничать и искать, что она делает не так?– И тут у нее начинается цепочка ошибок и срывов, ...
Читати далі → Коментарів: 3


3 0
Понеділок
10:59
02/07
Меншини захищати модно, а часто - і вигідно

Останнім часом теми меншин та захисту їх прав не злазять зі сторінок українських медіа. Куди не глянь, як не ЛГБТ, то цигани ...Є в Україні ще одна меншина, яку теж не обходять увагою “безкорисливі” правозахисники. Це ‒ засуджені за особливо тяжкі злочини, ...
Читати далі → Коментарів: 2
+1

I co ma piernik do wiatraka?
mart mart   15:48
+1

о. заговорив польською мовою.
A co to Ukrainski nacionalista nagle chowa sie za Polski jezyk?
0

Із пісні слова не викинеш! ))))
mart mart 17:02
+1
ну добре --хай іде в ефір бо розмова наклюнулась і типу "максимальний репост"
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі