Блоги → Перегляд

Наша мета - дати молоді впевненість у завтрашньому дні

Середа, 21:56, 11.07.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1003

0
0
У цій статті згадуються
Олег Ляшко
Політик

Студенти у всьому світі – еліта своєї країни. У нас - це жебраки. Як ще назвати людину, яка мусить виживати на 1100 гривень стипендії на місяць? А після років животіння вони масово виїжджають на заробітки закордон, адже держава не гарантує їм працевлаштування. 
Наша команда вимагає радикально змінити державну політику щодо студентства. Влада повинна розгорнути масштабну програму по працевлаштуванню: запровадити податкові пільги для підприємців, які беруть молодь на роботу, створювати робочі місця, а не торгувати сировиною, і радикально підвищувати зарплати, щоб українці не шукали кращої долі на чужині. 
Окремо з трибуни заявив про репресії щодо Молодіжного крила Радикальної партії на чолі із Ігорем Бєловим. Переслідування активістів, які борються із корупцією в «Укравтодор» - це ганьба для влади. Вимагаємо припинити політичні репресії!

 

Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Коментарі

а чому на табло ЛОЗОВОЙ, а не Лозовий?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.