Блоги → Перегляд

Українсько-американська відповідь Трампу

Вівторок, 21:09, 17.07.18

Рейтинг
6 0
Переглядів
3657

0
0
У цій статті згадуються

Ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла!

Чого поперся до х@ла!!? 

Вже на тобі московський штамп,

А ти підх@лик, а не Трамп! 

Sorry, Donald, sorry! (((((

Українсько-американськa відповідь на приголомшуючу прес-конференцію президента Трампа в Гельсінкі

Це офіційне становище УККА, який об’єднує більшість американців українського походження в Сполучених Штатах

ucca-blanc2.png

На спільній прес-конференції з Володимиром Путіним в Гельсінкі, Фінляндія, президент Трамп приголомшив світ, коли він не зміг публічно засудити Росію за напад на виборчий процес у Сполучених Штатах. На пряме питання, чи він вважає Росію взагалі підзвітною або відповідальною за щось зокрема, президент Трамп не тільки відкинув висновки американських спецслужб щодо втручання Росії у вибори в США, але й продемонстрував шокуюче незнання міжнародних злочинів Росії, не засудивши Російську Федерацію, яка продовжує війну проти України та не підтвердивши підтримку Сполученими Штатами територіальної цілісності та суверенітету України, Грузії та міжнародно визнаних кордонів Молдови. Крім того, Президент не гарантував збереження режиму санкцій Сполучених Штатів проти Російської Федерації, поки Росія повністю не виконає свої міжнародні зобов’язання щодо України.

trumpputin-Hels.jpg

U.S. President Donald Trump, left, tosses a soccer ball to his wife first lady Melania Trump after Russian President Vladimir Putin presented it to him during a press conference after their meeting at the Presidential Palace in Helsinki, Finland, Monday, July 16, 2018. (AP Photo/Pablo Martinez Monsivais)

Українсько-американська спільнота, як і всі американці, звертається до нашого Головнокомандувача з тим, щоб відповідати не лише своїй присязі на захист нашої Республіки, а й стояти на захисті наших ідеалів Свободи та Демократії, коли вони опиняються в конфронтації з іноземним супротивником. Український Конгресовий Комітет Америки (УККА), найбільше представництво американців українського походження, висловлювався протягом більше 75 років на підтримку влади Сполучених Штатів, виконуючи свої обов’язки в інтересах загального блага нашої країни. Провал Президента Трампа в Гельсінкі, яким є публічне спростування вини російських підрозділів військової розвідки, не заслужені співробітниками правоохоронних та розвідувальних органів Сполучених Штатів, які своєю законною роботою з гордістю служать нашій країні. Ми також висловлюємо нашу підтримку співробітникам правоохоронних органів у Сполученому Королівстві та Нідерландах, які викрили російські злочинипроти своїх громадян, а саме: використання нервового агента Novichok у Великобританії та знищення комерційного літака MH17 над Україною, коли були вбивті 298 невинних чоловіків, жінок та дітей. Ми повторюємо слова, які ми відправили Президенту до від’їзду до Європи: Володимир Путін не є союзником Сполучених Штатів.

З моменту вторгнення Росії в Україну в 2014 році було вбито понад 10 000 чоловік, а понад 2 млн. Цивільних осіб були переміщені – це найбільше воєнне переміщення в Європі з часів Другої світової війни. З 2014 року уряд Сполучених Штатів висловився одностайно на підтримку суверенітету, незалежності України та недоторканності кордонів, коли оголошувалася офіційною державною політикою про те, що Сполучені Штати “будуть допомагати уряду України у відновленні свого суверенітету та територіальної цілісності, щоб стримувати уряд Російської Федерації від подальшої дестабілізації та вторгнення в Україну та інші незалежні країни “.

Сьогодні, замість того, щоб протистояти Володимиру Путіну, президент Трамп не міг публічно підтвердити заявлену Сполученими Штатами підтримку України. УККА стверджує, що інтереси національної безпеки Сполучених Штатів включають виконання державних і обов’язкових гарантій безпеки України нашою країною та закликає прихильників Свободи і Демократії засудити нездатність Президента протистояти Володимиру Путіну в Гельсінкі. Тільки об’єднавшись із нашими партнерами по альянсу, ми переможемо ворога, який залишається найбільшою екзистенційною загрозою не лише для Сполучених Штатів та України, але й для всієї глобальної структури безпеки після Другої світової війни.

Переклад Української Інформаційної Служби

UCCAhead_html_6b1fe971.gif

unnamed.png

Джерело

Коментарі

Водітеся, президенти,
Та не з м@скалями,
Бо хто з падлом поведеться,
Той сам падлом стане! 💩
mart mart   13:14
+1

Трамп заявил, что санкции против России останутся в силе
Короткая ссылка 17 июля 2018, 22:06
https://russian.rt.com/world/news/537408-sankcii-ssha-tramp-rossiya
0

Заліз в гімно - то не цвірінькай! ((((
mart mart   00:45
+1

Трамп перечекає аж путін сам обісреться
+1

Та дав би Бог!))
Трампампу цікавий кінь, думаю все попереду
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі