Блоги → Перегляд

У мережі пропихують чергове вкидання Кремля про "референдум в ОРДЛо"

П'ятниця, 21:11, 20.07.18

Рейтинг
5 0
Переглядів
2284

0
0

У мережі смакують пресуху кремлівського карлика з Трампом, на якій журналісти нібито вивудили кілька тем їх таємної зустрічки. Найголовніше - "референдум на Донбасі". Деякі блогери вважають, що Трамп може проковтнути таку тему. Інша справа, як він збирається пропхати кремлівську жуйку в Конгресі і Сенаті і партнерам в ЄС. Але судячи з усього, російські агресори сильно педалюють нафталіну темку, вже дуже хочеться окупантам легалізувати своїх нукерів в ОРДЛо до введення миротворців і виборів в Україні в 2019 році ..2289728_original.jpg

Розчарую ватних мрійників. Вся ця нісенітниця на пісному маслі (по українськи - на олії). Ні в Конгресі, ні в Сенаті даний виверт Москви не пройде. У Трампа там підтримки немає, а восени стане ще менше. Тим більше, рудий клоун не дурень і не стане просувати явно чекістську технологію в тій ситуації, в яку він сам себе втягнув.

Те ж саме і по ЄС. Тема референдумів дуже болісна для Іспанії, ФРН, Франції та ін. країн Євросоюзу. Це навіть швах для Італії. А східні наші сусіди тим більше відкинуть подібну ініціативу на три звісні літери.

Референдуми в усіх країнах проводяться за законодавством цих країн, а ОРДЛо визнані окупованими зонами і резолюцією ПАРЄ, і законом України і навіть резолюцією ООН. Це суперечить міжнародному праву. Тим більше в регіоні, де йдуть активні військові дії.

Загалом, це тисяча перша казка ординської Шахерезади, яку смакують кремлетроллі. Волкер вже сильно регоче.

Коментарі

Хворі люди тому і мріють )))
Там и без референдума практически у большинства паспорта российские.
0

Тут серьезное утверждение :
1. Нет народного движения а есть российская принудительная машина.
2. Паспорта россии вынутые из широких штанин уже не котируются раз даются кому попало как попало и оптом.
3. Количество и качество россиян уменьшает падение за счёт такого рода граждан которые к стати имеют два три или более паспортов что в корне меняет ситуацию не в пользу России. То есть при смене власти легко будет смена корочек что сводит на нет все пророссийские темы с якутскими прописками...
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі