Блоги → Перегляд

Радник Авакова погрожує журналісту та ветерану АТО

Субота, 10:38, 18.08.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
2071

0
0

Радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Ілля Кива погрожує журналісту, блогеру та ветерану АТО Дмитру (Калинчак) Вовнянку. Про це сам журналіст написав у себе на фейсбук-сторінці

"Можете привітати, до мене прийшов дуже цікавий пост у приватне. Від фігуранта мого останнього матеріалу – пана Киви. Все буває вперше", - написав журналіст та опублікував смс-повідомлення.

.

30154-kiva01.jpg

"Позаяк повідомлення містить явні ознаки погрози, я повідомляю всім, якщо невдовзі вам повідомлять, що я завербований Москвою, або працюю на наркоторговців – це воно. До подібних послань з боку радників міністрів МВС і кандидатів у Президенти я звик ставитися серйозно", - вважає Дмитро (Калинчук) Вовнянко

Також він додав, що "не має звичок лазити по дахах, стрибати з вікон і розпивати алкоголь з незнайомими людьми"

Конфлікт виник після того як журналіст написав матеріал в якому розповів про погрози з боку Іллі Киви та обстріл будинку одного з підприємців, що мешкає у селі Жереб’ятин, Бориспільського району на Київщині. Журналіст закликав міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відмежуватися від свого радника.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі