Блоги → Перегляд

Розпочато роботу Державної служби морського та річкового транспорту України

П'ятниця, 01:40, 24.08.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1726

0
0

Maritime-Administration.gif 

22 серпня 2018 року Урядом прийнято рішення про початок здійснення Державною службою морського та річкового транспорту України (Морською адміністрацією) повноважень та функцій, покладених на неї відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 вересня 2017 № 1095. 

Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зазначив, що вся морська та річкова галузь має побачити прозору діяльність Морської адміністрації: 

«Вірю, що команда Морської адміністрації гідно виконає всі покладені на неї завдання та виведе морську галузь України на новий рівень», – підкреслив заступник Міністра. 

Морська адміністрація є єдиним центральним органом виконавчої влади, діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури. 

Основними завданнями Морської адміністрації є реалізація державної політики у сферах морського та річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, забезпечення навігаційно-гідрографічного мореплавства, а також забезпечення та здійснення державного нагляду (контролю) за безпекою  на морському та річковому транспорті. 

Головою Державної служби морського та річкового транспорту України призначено Дмитра Петренка.

Джерело: сайт Дмитра Чалого

Коментарі

mart mart 03:23
0
http://politiko.ua/blogpost151097
На Черном море браконьеры нелегально выловили тонну рапаны

що ви думаєте про це ?
0

Думаю, що скрізь бардак - влада бариг у цьому зацікавлена.
Контролюючі і правоохоронні органи задіяні в корупційних схемах і майже не виконують свої функції.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі