Блоги → Перегляд

У Львові – пам’ятник Маккейну!

Неділя, 10:10, 02.09.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1729

0
0

У Львові пропонують встановити пам’ятник американському політичному діячеві Джону Маккейну! З відповідною пропозицією до міського голови Львова звернувся громадський діяч Олег Пилипенко.

Нагадуємо, 25 серпня цього року, помер від агресивної фори онкології сенатор від штату Аризона Джон Сідней Маккейн ІІІ.

Американський діяч Маккейн був чи не найбільшим прихильником української державності та її європейського вектору розвитку.

Джон Маккейн сам неодноразово перебував з візитами в Україні, а у дуже не простий для українського народу час, -  виступав на сцені Євромайдану перед мітингувальниками. Також республіканець Маккейн, послідовно обстоював право на отримання Україною систем озброєння з США.

За даними експертного опитування у 2015 році, сенатор республіканець з штату Аризона Маккейн, посів третє місце у списку найкращих лобістів України в світі. 

«Я пропоную встановити у Львові пам’ятник видатному захиснику Незалежної України. Переконаний, що таку меморіальну споруду доцільно встановити саме у Львові, місті відкритому для світу… », - написав у своєму листі голова ГО «СПАС» Олег Пилипенко. 

%D0%9C%D0%B0%D0%BA.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі