Блоги → Перегляд

Громадяни об’єднуються навколо Тимошенко – свіжа соціологія

Середа, 14:20, 05.09.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
2014

0
0
У цій статті згадуються

Перша осіння соціологія демонструє, що Тимошенко – єдиний політичний лідер, що з користю провів літо. За результатами дослідження Фонду Демократичні Ініціативи, завдяки плідній роботі влітку, рейтинг Тимошенко зріс з 13,3% у травні до  17,8% у серпні. Сьогодні Юлія Тимошенко понад вдвічі випереджає свого найближчого конкурента та має серйозний потенціал для зростання. Далі йдуть Анатолій  Гриценко – 8,4%, Петро Порошенко – 7,9%, Вадим Рабінович  – 6,7%, Юрій  Бойко – 6,4%, Володимир Зеленський – 6,1%,  Олег  Ляшко – 5,8%, Святослав Вакарчук – 5,6%. Істотно менший відсоток отримав вибір  «інший кандидат» – із 9,7% у травні до 3,7% у серпні.

 

Переважна більшість українців вважають особисті якості політика головним чинником, чи підтримувати його на виборах. На відміну від інших політиків, котрі або не пропонують зрозумілих покрокових планів виходу з кризи, або і взагалі показали розбіжність між словами та діями, Тимошенко протягом багаторічної політичної діяльності проводить послідовну боротьбу з олігархами. Це я однією з причин, чому громадяни обирають саме Тимошенко.

 

Презентовані Юлією Тимошенко на День Незалежності концепції нової конституції та суспільного договору сприймаються як дійсний механізм повернення влади громадянам. Зрозумілі механізми проведення референдуму за народною ініціативою, прозора можливість відкликання депутатів та звільнення корумпованих чиновників, тотальний контроль за доброчесністю суддів – це саме ті ініціативи Тимошенко, котрих потребує держава та котрих вимагають люди.

 

Вибори президента 2019 року сприймаються українцями як головний іспит, результатом котрого буде або відродження України, її економічного, культурного та соціального розвитку, або ж подальше поглиблення кризи. Саме тому 70% громадян ствердно відповідають на питання: «чи будете ви голосувати на виборах президента?». Громадяни переконані, що сьогодні неможна допустити чергового експерименту над країною. Ситуація кризова та державі потрібен управлінець зі зрозумілим минулим, котрий вже у день інавгурації буде вміло управляти важелями державної машини, аби вивести державу із піке та повернути владу людям.

 

Сергій Биков,

Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ

Коментарі

https://willbeua.com/news/girshe-za-ianukovicha-ogidni-manipuliatsiyi-timoshenko-rozliutili-ukrayintsiv_5874/
Читали ?
То же утверждение но наоборот.
Когда говорят о статистике "все" или о том что "все" против то это ложь.
Выложите аргументы о конкретных изменениях или точке зрения и будет всё понятно.
Я к примеру хотел бы жёсткой власти с публичными наказаниями, которая опустит не меня а центр власти на уровень самоуправления а суд не на уровень закона а на уровень справедливости.
Это называется творчество.
Творчества как раз не наблюдается. Есть шаблоны, штампы и уравниловка .
Вам это надо ?
0

Это о том что украинцы выборы никак не воспринимают. Кого назначат тот и будет. Ну пачки роздадут для скандалистов . Изменений не привидится, но Порошенко отомстят.
Будет нежданчик...
0

0
Вообще даже цифра в 13% уже позорная. А ещё не выборы. Радуйтесь если будет 51% как всегда.
Во втором туре.
0

Хуже будет когда отматят Вам. Лично.
mart mart   22:56
+1

Вячеслав Dinameet

ставлю в прямий ефір за коментарі до поста написані Вячеславом Dinameet-ом
Заголовок статті не зовсім точний, мав би бути: "Московські холуї гуртуються навколо Тимошенко", це б відповідало дійсності.
А що вона вміє сказати слова, які хочуть чути слухачі, то це вже давно відомо - як і те, що ті слова не мають абсолютно ніякого відношення до того, що вона збирається робити.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі