Блоги → Перегляд

Справа, відкрита НАБУ проти Павла Демчини підлягає закриттю, а детектива НАБУ, який готував підозру, очікує кримінальне переслідування за спробу притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності

П'ятниця, 14:42, 14.09.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1873

0
0

Генеральна прокуратура України зареєструвала кримінальне провадження щодо детектива Національного антикорупційного бюро Сергія Яндюка, який підготував повідомлення про підозру у незаконному збагаченні Першому заступнику Голови Служби безпеки України Павлу Демчині.

 Підставою для відкриття кримінального провадження стало те, що детектив НАБУ С. Яндюк, який підготував повідомлення про підозру, був ознайомлений з ухвалою Володимирецького райсуду Рівненської області, в якій стверджено юридичний факт щодо відсутності спільного побуту і неможливості вважатися сім'єю Павла Демчину і громадянку Ольга Волощук. Таким чином повідомлення про підозру Павлу Демчині є сфальсифікованим.

 "Я не знаю, чи інші співробітники НАБУ читали текст ухвали Володимирецького райсуду, але саме Яндюк підписав підозру і саме він забирав у суді цю ухвалу, він не може не знати про її існування", - заявив під час брифінгу Перший заступник Голови СБУ.

 12 вересня 2018 року сам Демчина повідомив громадськість про те, що співробітники Національного антикорупційного бюро підготували йому повідомлення про підозру, яка є завідомо безпідставною.

  Окрім цього, в матеріалах справи, які на думку детектива НАБУ С. Яндюка мали б стати підставою для оголошення підозри Павлу Демчині, відсутні будь-які процесуальні документи, які б свідчили про намагання детективів встановити його фактичне місце проживання. Там немає ні протоколів опитування сусідів, ні відомостей про зняття даних з сотових вишок мобільного звязку про перебування абонента, ні рапортів з результатами спостереження за особою, яка підозрюється у вчиненні важкого злочину, покарання за який передбачає позбавлення волі на строк до десяти років.

 Якщо пригадати сюжети на телебаченні, які стали елементами інформаційної атаки на керівника Управління «К» СБУ та мали на меті підготувати громадську думку до того, що НАБУ воює проти злісного корупціонера Павла Демчини, то журналісти, які готували ці сюжети діяли набагато професійніше за співробітників НАБУ. Адже вони знайшли, де проживають родичі матері дітей Павла Демчини, поспілкувалися з їхніми сусідами і відзняли на відео житло людей, які до самого фігуранта антикорупційних розслідувань мають дуже опосередковане відношення.

 Натомість такі докази та матеріали в справі про нібито незаконне збагачення Павла Демчини відсутні саме тому, що вони, як і рішення Володимирецького районного суду Рівненської області, спростували б твердження детективів НАБУ про спільне проживання Павла Демчини і Ольги Воловчук.

 Павло Демчина звернувся до Генерального прокурора України Юрія Луценка та керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького з проханням зареєструвати дану заяву в ЄРДР та провести неупереджене досудове розслідування.

 Таким чином, детектив Яндюк, намагаючись догодити своєму шефу Артему Ситнику, зробив величезну послугу Павлу Демчині. Адже за вказаних обставин та після надання належної правової оцінки діям детективів НАБУ прокурорами САП та ГПУ, суду не залишиться нічого іншого як закрити справу щодо так званого незаконного забагачення Павла Демчини. А разом з нею автоматично будуть закриті і всі судові справи за позовами Народного депутата України С.Лещенка, опального екс-голови Одеської ОДА М.Саакашвілі, антикорупціонера Шабуніна та інші. Самого ж детектива Яндюка очікує кримінальне переслідування з боку органів прокуратури.

https://www.youtube.com/watch?v=X9oJqzti8yA&feature=youtu.be

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі