Блоги → Перегляд

Чому Україна отримає томос

Четвер, 12:18, 27.09.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
2079

0
0
У цій статті згадуються

 

        ЧОМУ УКРАЇНА ОТРИМАЄ ТОМОС.                               

  Я не люблю дискутувати на релігійні теми, тому, що вважаю – віра це особиста справа кожного.

Але коли деякі політики беруть собі це у заслугу і ждуть політичних дивідендів від одної частини суспільства, а  інші політики, виступаючи проти томосу, хочуть перетягти на свою сторону іншу частину суспільства, я хочу висказати своє бачення цієї події.

  По перше – одне з головних завдань будь якої релігії це об’єднувати своїх прихильників, захищати, примножувати їх чисельність  і виступати єдиним фронтом проти інших віросповідань.

Православна віра завжди виступала як віра яка несе мир, гармонію і віру у завтрашній день.

Що ми бачимо зараз – 2008 рік війна Росії, за підтримки РПЦ МП, проти Грузії де більшість етнічних грузинів належить до грузинської православної церкви.

-          2014 рік, захват Росією Криму і війна проти православної України за підтримки РПЦ і УПЦ МП.

Тоді постає логічне запитання – війна між православними це відмова від  «не убий» і ревізія православ’я? Адже церква, підримуючи забаганки місцевих політиків, свідомо дискредитує віру, і я  думаю, що в Константинополі також   розуміють, що відкрита підтримка МП політики війни російської влади наносить велику шкоду вірі і духу православної віри.  І православним жителям  Сирії, а їх там більше 10%, важко пояснити своїм землякам, чому їх бомблять такі ж православні росіяни.

  У Константинополі уже мабуть не раз ставили питання, що більше шкідливе для збереження монолітної православної  віри – іновірці чи підтримка православними МП агресивних дій Москви проти православних братів?

  Тому щоб спасти весь православний організм, як це буває в медицині, хворий орган може бути видалений, а його функції буде виконувати інший.

На мою думку нашим політикам не варто собі в заслугу записувати томос для УПЦ КП, тому, що це скоріше «заслуга» Путіна і його прибічника Гундяєва.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі