Блоги → Перегляд

Болгарську журналістку могли вбити з-за України

Четвер, 11:11, 11/10

Рейтинг
0 0
Переглядів
1721

0
0

Нещодавно були розкриті нові подробиці у справі про жорстоке вбивство болгарської журналістки в місті Русе: до смерті Вікторії Марінової може бути причетна Україна. Про це свідчить нова заява народного депутата Верховної Ради, журналістки та суспільного діяча України Тетяни Чорновол. В своєму твіттері Чорновол у властивій їй різкій манері прокоментувала смерть Марінової та назвала її "типовою шантажисткою" і "ворогом" України, а її вбивство - попередженням для всіх, хто "втручається у внутрішні справи" країни.
x2jTBu4.jpg
Своїм коментарем нардеп від "Народного фронту" ясно дає зрозуміти, що незадовго до трагедії Марінова якимось чином перейшла дорогу нинішній українській владі і жорстоко за це поплатилася. Але яку загрозу могла становити для України болгарська журналістка? Про який шантаж говорить Чорновол? Очевидно, що нові обставини підтверджують версію про взаємозв'язок вбивства Вікторії Марінової з її професійною діяльністю. Відомо, що перед смертю адміністративний директор та ведуча телеканалу TVN розслідувала скандал щодо розкрадення коштів з фондів ЕС для підтримки молодих демократій. Можливо, що під час розслідування Маріновій стало відомо про вірогідні нелегальні операції з грошима фонду, які були виділені для допомоги Україні. Найімовірніше, журналістка натрапила на слід якоїсь великої корупційної партії, яку розігрують у вищих ешелонах влади, і іі вирішили ліквідувати.
Хочеться вірити, що ця заява Тетяни Чорновол, яка відома своїми скандальними витівками, - лише чергова цинічна спроба піару. В іншому випадку ці події стануть сигналом тривоги для українській демократії. 

Коментарі

mart mart 18:26
0
не з-за України а з-за сліду "якоїсь великої корупційної партії"
mart mart   19:37
0

правильно казати "через" бо "из-за него" то русизм

у нас "з-за" то значить ''з-за рогу'' тільки.= ''из-за угла''
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі