Блоги → Перегляд

Ціни на газ і МВФ.

Субота, 17:32, 27/10

Рейтинг
8 0
Переглядів
1294

0
0

 

        Мене переслідує  стійке почуття, що знов наше суспільство разводять як малих дітей. Всі розмови політологів про те, що підвищення ціни на газ нам диктує МФВ – це маячня, яку ті хто розуміється на справі навіть не бажають і коментувати.

         Щоб зовсім було не складно зрозуміти що насправді відбувається, треба лише зрозуміти, що МВФ – це великий банк, який дає у борг гроші країнам. Весь світ працює на цих грошах, розвиваючи свої економіки, тільки Україна бідує і волає про те, що МВФ її дурить.

         Перед тим, як дати гроші МФВ питає,  з яких резервів вони будуть повернуті. Уряди і президенти, які піклуються за розвиток своїх країн показують план стосовно ефективного витрачання цих грошей, тобто підтверджують, що повернення грошей відбудеться з прибутків від їх економік. Інші уряди і президенти, які зацікавлені в пограбуванні своїх країн, також представляють МВФу, з яких джерел будуть віддаватися гроші. І вони не лукавлячи показують, що гроші будуть відбиватися за рахунок населення, з підняття ціни на газ, з підвищення пенсійного віку, з скорочення програм на медицину і освіту і таке інше. Саме такий формат віддачі боргів було запропоновано МВФу керівництвом України.

         Пікантність ситуації в тому, що і в першому випадку і в другому МВФу по барабану, з яких джерел будуть повернені гроші. Головне, що пропозиції боржника зафіксовані в угоді.

         Звичайно, у разі ступору по боргах, МВФ питає у боржника про причини не підняття ціни на газ і пр., іншими словами про невиконання угоди. І це цілком логічне.

         Але ж не МВФ пропонував умови такої угоди, а керівництво України, яке зараз намагається в середині країни спекулювати темою про, нібито поганий МВФ, який душить українців своїми страшними вимогами.

         Ні, причина нашої вбитої економіки не у МВФ, а в наших дурних правителях, які не розуміються на тому, як  підвищувати рівень економіки за рахунок кредитних коштів.

         От і все. Все дуже просто.

image1596714.jpg

 

 

Коментарі

Підняти пенсійний вік, ціни, скоротити соціальні програми і при цьому розікрасти позичені кошти набагато легше ніж ефективно управляти державою (бо тут думати треба).
+5

Саме так, відновлювати еконміку мізків нема, а красти є.
0

Хто хоче гроші+владу+силу, той буде їх мати.
Інша річ в народі, який все те допускає до керівництва і ґаздування..
МВФ - это разрушитель стран.
+5

Не согласен.
Нашим идиотам лишь бы красть, а отдавать нам!
Сейчас только об этом и говорят. Причем политологи заточенные под власть, именно так и говорят, что виновен МВФ. Суки, совесть совсем потеряли.
гризся з москаликами:
- Залежи и месторождение - вещи разные. А нефть происходит из газа (точнее - из био-газа)!
До 1939 года ученые СССР вообще не знали, что такое природный газ - откуда они могли знать о причине происхождении нефти?..
(Укр.):
Нафта походить з газу.
Природний газ складається з метану (СН4) і містить (по масі) 14...24% Водню (Н2, Гідрогеніуму) та 42...78% Вуглецю (С, Карбону).
Перехід метану в газоконденсат і газоконденсату в нафту відбувається внаслідок втрати водню, тому нафта містить 11...14,5% Н2 і 79,5...87,5% С.
Отже нафта походить з газоконденсату, газоконденсат походить з метану.

Природний метан, це продукт діяльності метаногенних бактерій, які під землею отримують кисень тільки з води з допомогою геотермії.
Таким чином, в присутності геотермального тепла, води, метаногенних бактерій і карбону під землею утворюється метан (СН4).
Кінечний продукт цієї мінералізації - сланець (позбавлений карбону, сильно окислений мінерал). Бруто-формула процесу утворення сланцю:
С (карбон) + 2Н2О (вода) + Q (тепло) + (метаногенні бактерії) = СН4 (метан) + О2 (кисень для життєдіяльності бактерій, які й утворюють сланець).
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі