Блоги → Перегляд

Мого сина вбили. В поліції відмовилися розслідувати. Це крик про допомогу!

Вівторок, 13:23, 30.10.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
3188

0
0

Я мешкаю в одному з сіл Берегівського району Закарпатської області. Чоловік на заробітках у Польщі, я одна вдома з двома дітьми: трирічною донькою та дванадцятирічним сином. Із родини тільки свекруха. Нещодавно мого сина вбили, сільська шпана його просто закатувала. Я боюся за себе та свою доньку, мені зараз нікуди більш звідси поїхати і через те я не хочу називати своє ім'я.

Дитина повернулася додому пізно у вечорі побита, понівечена, вся у крові, сильно кульгаючи. Не знаю, як він взагалі зміг сам дійти до дому, моє добре ласкаве сонечко. На обличчі живого місця не було, жмут волосся був видраний навіть із м'ясом, штанці всі в крові, одяг аж прилип до тіла! В мене досі стоїть перед очима, як він плакав від болю та страху, як кликав мене, а потім просто затих... Я молилася, щоб він прийшов до тями, я нічого не змогла зробити, мій син вмер у мене на руках. Наш сільський лікар не встиг йому допомогти, та він і не зміг би. Я нікому не побажаю таке пережити, навіть лютому ворогу. Лікар сказав, що дитина вмерла від розриву внутрішніх органів. Він весь зійшов кров'ю. Я викликала поліцію, при них писала заяву. Слідчий приїжджав, оглядали тіло. Вони казали, що його зґвалтували чимось на кшталт палиці чи держака, всередині знайшли тріски. Мені важко про це згадувати, там все було розірване, кров текла по ніжкам. Як можна зробити таке з дитиною?! Мого сина катували, він помирав у муках. Поліція відмовилася починати розслідування. Спочатку вони довго зволікали, говорили, що нібито матеріали діла на розгляді, що вашу заяву розглядають. Я не раз телефонувала їм, потім написала звернення. Декілька днів тому мені у відповідь надіслали оцей папірець:

8511911phot.jpg

Його ніби на коліні писали. Хіба це документ? Надіслали, щоб відчепилася. Вони кваліфікували жорстоке вбивство моєї дитини як нещасний випадок! Відмовилися навіть внести відомості до ЄРДР! Я приходила у відділ, вимагала пояснення, мені сказали, що писати скаргу на бездіяльність поліцейських вже пізно, бо термін вийшов, і що повторне звернення за цією самою темою розглядати не будуть. Справу хочуть зам'яти!

Я знаю, хто вбив мою дитину - всі знають, але мовчать. Майже всі мешканці нашого села - угорці, українців дуже мало. Ми для них чужі, зайві, їм до нас немає діла. В селі вже давно орудують малолітні головорізи, які залякали всіх сільських. Раніше вони знущалися над собаками і котами, відрізали тваринам лапи, розважалися тим, що давили курчаток. Тепер перейшли на людей, замордували мого сина. Поліція нічого не робить, дільничний сам їх боїться. Батько одного з цих головорізів - важлива людина в угорській громаді, майже всі керівні посади займають угорці. Вони не відправлять його сина за грати за вбивство української дитини. Ми для них люди другого ґатунку. З нами можна обійтися, як завгодно.

Зараз я вже подала заяву до Генеральної прокуратури й написала листа в СБУ України. І я звертаюся до всіх українських патріотів. Мені не від кого більш чекати допомоги. Допоможіть дати справі хід. В селах, де українців меншість, на нас дивляться згорда. Нас тут можна безкарно образити, познущатися, відмовити в захисті, не боячись ні закону, ні суду. Я це відчула на власній шкірі, коли мене з моїм горем проігнорувала місцева поліція, а добропорядні сусіди, з якими ми завжди віталися, просто відвернулися від мене, нібито мене взагалі немає та й не було. І це тільки мій випадок, а скільки ще ось таких зам'ятих злочинів було в нашій та інших областях? Скільки ще наших дітей катують та мучать, бо вони якісь "не такі"? Звірі завжди вибирають слабкішого, а це справжні звірі! І тепер їх захищає угорська громада, цих недолюдків! Мій син ні в чому не винен, його ґвалтували та вбивали заради розваги. Він був тихим, добрим хлопчиком, ніколи ні з ким не бився. Чому їм все дозволено? Чому ми беззахисні у себе вдома, на рідній землі? Допоможіть піддати цей злочин розголосу!

Коментарі

mart mart 22:23
0
https://www.president.gov.ua/appeals/appeals-info

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПЕТРО ПОРОШЕНКО

Офіційне інтернет-представництво

Про звернення громадян
Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь на Ваше звернення, Ви маєте надіслати листа у письмовій формі на адресу: вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220 (або подати його через Приймальню Президента України за адресою: вул. Шовковична, 12, м. Київ).

Відповідно до статті 5 Закону України «Про звернення громадян», у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути підписано заявником із зазначенням дати. У разі недотримання цих вимог звернення розгляду не підлягає.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.Приймальня Президента України

Офіційні документи
ЗАКОН УКРАЇНИ № 393/96-ВР «Про звернення громадян»
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №523/2015 «Про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України»
ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»
ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ № 858 «Про затвердження Класифікатора звернень громадян»
Довідкова інформація
Поштова адреса Адміністрації Президента України:

вул. Банкова, 11, м. Київ, 01220

Адреса електронної пошти Адміністрації Президента України, визначена для звернень громадян:

[email protected]

Адреса Приймальні Президента України:

вул. Шовковична, 12, м. Київ
mart mart   22:24
0

https://petition.president.gov.ua/about

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Офіційне інтернет-представництво Президента України


Як працює сервіс електронних петицій
Громадяни можуть звернутися до Президента України з електронними петиціями через спеціальний розділ веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України, доступний за адресою petition.president.gov.ua (далі — розділ електронних петицій).

Для того, щоб підтримати електронну петицію або створити нову, потрібно зареєструватися на сервісі. Для цього необхідно заповнити форму на сторінці «Реєстрація», після чого для активації облікового запису перейти за посиланням, вказаним в електронному листі, що надійшов Вам на електронну поштову адресу, зазначену під час реєстрації. Після того, як Ви побачите на екрані повідомлення про те, що Ваш обліковий запис активовано, Ви можете увійти на сайт, щоб створювати або підтримувати петиції.

Для того, щоб підтримати вже створену електронну петицію, користувач повинен перейти на сторінку цієї петиції, ознайомитися з її текстом і натиснути кнопку «Підписатися». Зарахування голосу користувача, який здійснив вхід на веб-сайт (авторизувався на веб-сайті), відбудеться одразу ж. Користувач, який не здійснив вхід на сайт, має спочатку увійти, ввівши у спеціальну форму, що з’явилася, адресу електронної пошти і пароль, вказані ним при реєстрації на веб-сайті. І лише потім голос на підтримку обраної ним електронної петиції буде зараховано.

Для того, щоб створити нову електронну петицію, потрібно натиснути на кнопку «Подати петицію», що розташована у верхньому правому куті всіх сторінок розділу електронних петицій. Для користувача, що здійснив вхід на веб-сайт, одразу відобразиться спеціальна форма створення нової електронної петиції. Користувач, що не здійснив такий вхід на веб-сайт, повинен спочатку здійснити його, і лише після цього йому буде доступна спеціальна форма створення нової електронної петиції.

На сторінці створення нової електронної петиції у спеціальній формі потрібно зазначити суть звернення та текст петиції, ввести захисний код. Після натиснення кнопки «Створити петицію» створена електронна петиція потрапляє на перевірку адміністратора веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України на відповідність вимогам, установленим Законом України «Про звернення громадян».

Електронна петиція, яка відповідає встановленим вимогам, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «Триває збір підписів» протягом двох робочих днів з дня її надсилання автором (ініціатором). У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що автор (ініціатор) електронної петиції отримує повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти.

Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «На розгляді» не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президентові України, публічно оголошується Президентом України на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «З відповідями», а також надсилається у письмовому вигляді автору ...
mart mart 22:54
0
http://unso.in.ua/uk/contacts

Українська Національна Асамблея - Українська Націоналістична Самооборона

Інформаційний центр УНСО
тел: +38 068 686 52 74
електронна пошта: [email protected]
mart mart 22:58
0
А ви пошліть цей лист в редакції різних газет ,теж інтернетових.

Не посилайте на Закарпатті а трохи далі,особливо Львів.


я послав сюди --побачим що буде
https://twitter.com/UNA_UNSO_/with_replies
Марте, та справді такий придурок, чи просто відверто знущаєшся із нещасної жінки?
Де ти бачив в Україні справедливість щодо меншовартісних і продажних укрів, особливо - у стосунках із чужинцями?
mart mart 14:15
0
Нещасна жінко--відпишіть що ви тут є і чи вам помогли мої пропозиції
mart mart   13:03
0

її нема?
mart mart 22:31
0
Чому ви не відповідаєте?
+1

https://ua-reporter.com/news/novaya-provokaciya-ot-rossii-v-zakarpate-vengry-yakoby-iznasilovali-i-izbili-malenkogo-malchika
Провокація.
mart mart   00:54
0

Новая провокация от России: В Закарпатье венгры якобы изнасиловали и избили маленького мальчика (ФОТО)
02 ноября 2018 пятница
ГЛАВНАЯБЛОГИRUUAENFACEBOOKРЕКЛАМАКАРТА САЙТА
01.11.2018 (19:12)
олиция поставила точку на нашумевшей новости об изнасиловании мальчика в Закарпатье
олиция поставила точку на нашумевшей новости об изнасиловании мальчика в Закарпатье
На днях, сначала в сети Фейсбук, а затем и по другим сайтам, которые подпадают под эпитет "сливной бачок", распространяют ужасную историю о смерти 12-летнего мальчика, акцентируя на том, что убийство произошло в венгерском селе, а погибший - этнический украинец.

Новости распространяются как будто со слов матери погибшего мальчика, но рассказывается о трагедии. В сообщении говорится, что женщина, под именем Надежда Ель проживает одна с двумя детьми в маленьком селе в Береговском районе. Говорит, что ее муж, на заработках в Польше. И в один день, якобы ее сын пришел весь избитый и изнасилованный чем-то вроде палки или черенка, а впоследствии скончался.

В тексте говорится, что правоохранители якобы отказали ей в расследовании этого инцидента, и в качестве доказательства она предоставляет фото будто ответы правоохранителей на ее заявление. В заявлении пишется, что "В вашем сообщении не приведены объективных данных свидетельствующих о совершении уголовного преступления".

А дальше, женщина пишет, что знает кто это сделал и делает тонкий намек: "Почти все жители нашего села - венгры, украинцев очень мало. Мы для них чужие, лишние, им до нас нет дела".

Даже без официального опровержения от полиции очевидно, что данная информация является сомнительной. Более того, очевидны манипуляции с учетом последних событий в Закарпатье, в частности провокаций на украинско-венгерской тематике, а также смерти от кори 12-летнего мальчика.

В полиции полностью опровергли всю историю, добавив, что представленный в статье документ фальшивый. В качестве примера, правоохранители указывают на фейковую подпись документа и номер, который не зарегистрирован.

"Подчеркиваем, что эта информация не соответствует действительности, как и добавлен к сообщению текст документа. В информации не указано никаких идентифицирующих признаков: ни населенный пункт, ни персональные данные заявителя. Данные о регистрации документа также недостоверны. Проверкой установлено, что такой факт не имел места на территории области", - говорится в сообщении полиции.

Доказательством того, что статья может быть техническим и тонким выбросом в СМИ, является и то, что аккаунт в Фейсбуке создан недавно и не содержит никаких данных о его владельца, а запись которая в нем появилась, удалили после опровержения его правоохранителями.

Никаких сомнений, что это откровенная циничная провокация на украинско-венгерскую тематику, которых было уже немало. К примеру, на днях сразу в нескольких районах Закарпатья было замечено рекламные щиты с изображением 3-х лидеров Общества Венгерской культуры Закарпатья (КМКС) (Ласло Брензович, Иосиф Борт и Илдико Орос) и надписью «Остановим сепаратистов».

Все это напоминает фейки, которые регулярно с 2014-го года распространяют российские СМИ. Наиболее шокирующим является фейк о распятии 3-летнего мальчика, и этот фейк распространил летом 2014-го центральный телеканал России.
mart mart   00:55
0

текст добре написано.
mart mart 00:57
0
розходимся бля---нас знову наїбали москалі
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.