Блоги → Перегляд

Тимошенко запропонувала якісну стратегію миру та безпеки

Середа, 11:27, 31.10.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
3133

0
0
У цій статті згадуються

Усі соціологічні дослідження стверджують, що питання припинення війни є головним для українців. Конфлікт на Сході триває вже довше за І Світову війну, за час війни 41 тисячу громадян вбито та поранено (11 тис вбито та 30 тис поранено), 2 мільйони полишили свої домівки, тікаючи від війни. Це страшні факти, але політики намагаються уникати теми війни, оскільки не можуть запропонувати дієвих механізмів повернення миру в Україну. На цьому тлі виділяється лідерка Батьківщини Юлія Тимошенко, що ініціювала масштабне обговорення з військовими та експертами у рамках форуму Нова стратегія миру та безпеки, що відбувся 30 листопада у Києві.

Діючий сьогодні Мінський формат виконав головну мету – він зупинив гарячу фазу конфлікту. Але, враховуючи, що війна триває вже більше чотирьох років, ми розуміємо, що Мінськ не може повністю припинити війну. Потрібно шукати інші шляхи, які не скасовують мінських домовленостей, а йдуть паралельним шляхом. Юлія Тимошенко запропонувала такий формат, він має назву «Будапешт плюс» та забезпечений міжнародними гарантіями безпеки України.

Після перемоги на президентських виборах Юлія Тимошенко, використовуючи можливості Будапештського меморандуму, проведе переговори з керівниками країн, що гарантували безпеку Україні – США, Великобританії, Китаю, Франції, Німеччини, Росії та Верховного комісару ЄС з питань безпеки. Саме у такому форматі можна зупинити війну та відновити мир в Україні. Але це мир не шляхом капітуляції, а переможний мир.

Тимошенко – єдиний далекоглядний політик, що не боїться теми миру та пропонує реальний покроковий план завершення війни на українських умовах.

На міжнародній арені Україна навіть не згадує Будапештський меморандум, хоча саме він гарантує безпеку нашої держави. Ми можемо розраховувати тільки на себе, якщо ми не будемо робити сильних кроків, жодна з країн не робитиме це для нас.

Юлія Тимошенко вже сьогодні починає формування воєнного кабінету, спеціальної комісії з вивчення глобальних проблем та комітету з питань розвідки при Президентові України. Персональний склад цих органів буде опубліковано до президентських виборів. Відсутність цих органів призводить до безсистемності оборонної політики України. Армія дезорієнтована, ми не маємо ефективної воєнної доктрини, зовсім не маємо морської доктрини та доктрини з кібербезпеки. Це означає, що керівництво армії не має конкретних покрокових планів дій у ситуації зовнішньої агресії.

Вже навесні 2019 року українці постануть перед вибором: обрати на пост Президента стратега, яку поважають у світі та яка має покроковий план завершення війни чи особу, що понад 4 роки заробляє на армії та не здатен завершити війну.

 Сергій Биков, Голова аналітичного центру ІНПОЛІТ

Коментарі

mart mart 14:22
+1
ентарі

http://politiko.ua/blogpost151694#comments

mart mart 17:48 +1
у нас люди відповідають на питання. ви ,Сергій Биков, готові відповісти?

Сергей Быков 19:21 +1
Ставте питання, обов'язково відповім

Видалити

Юрій Бородатий 08:44 0
Яка мета Сергія Бикова?

---------------------------------

а конкретніше---чого хоче досягти С Быков тут у нас?


Сегодня мы впервые услышали, что при президенте Тимошенко курс на НАТО будет отменен
Середа, 01:00, 31/10
http://politiko.ua/blogpost151853
І де ви почули, про скасування курсу на НАТО?
mart mart   00:09
+1

це не я ---а той що написав. я ж запрошував Тимошенко тут показатись вже давно. але якось нема.
Ляшко є--але ніколи не відповідає.
але це вже краще.
Тимошенко зашивается в обещаниях.
Это ложь.
Правда такова что есть сила и есть выгода.
Мы имеем потенциал, национализм и патриотизм.
Это гарантия того что на нас не нападут потому что мы сила.
Неорганизованная но сила.
Фактор организации никто не декларирует . Это непонятках для любого президента. Там убивать придется.
Если б она к стати пообещала создание Донецкой пиратской республики и погнала туда зэков с мафиози в качестве генералов то могла бы и спать спокойно и всему миру сказать что мол мы не при чем - народ сам идёт, а мы просто магазин с оружием открыли...
Применение атома чревато до безумия , по тому исключаем.
Успех любых переговоров зависит от бабла. Не от баб а именно от выгоды. После аргументов армии, коррупции и криминала останется только торг за передачу недвижимости и перегон населения. Тогда стратегия удастся.
Путина надо хоронить. Даже не упоминать, не то что пускать к каким либо переговорам. Забить им статус беспредельщиков. На самом высшем уровне.
Есть грани войны которые не ясны но крайне эффективны. Юля про это не знает. Типа выключить свет. И смотреть как москали занимаются людоедством. Просто по тому что без света большие города уже на третий день становятся свалками. И такого много...
0

Ні Ющенко ні Тимошенко не могли дати народу ідею, яка б всіх об єднала.

Про ілеологію (собор гармонійно співпрацюючих ідей) взагалі мовчу - на таке у них ніколи не вистачить мізків.
Тарас Григорович Шевченко:
"...Великий Фультон! И великий Ватт!
Ваше молодое, не по дням, а по часам растущее дитя в скором времени пожрет кнуты, престолы и короны, а дипломатами и помещиками только закусит, побалуется, как школьник леденцом. То, что начали во Франции энциклопедисты [революционеры], то довершит на всей нашей планете ваше колоссальное гениальное дитя. Мое пророчество несомненно."

Факт:
1. Найбільшу енергію (з усіх можливих) дає Сонце
2. Сонячна енергія (в цілому) сильніша геотермальної (АЕС)
3. Промені гріють воду сильніше повітря
4. Сонячні батареї і геліоконцентратори НЕ покриють Океан
5. ККД: сонячної панелі (~10%), води (~100%)
6. Теплоємність води більша теплоємності повітря
7. Маса гідросфери більша маси атмосфери
8. Електрогенератори продуктивні на високих обертах
9. Тепловий Насос (далі - ТН) з дроселем не дає електроенергії
10. Мікротурбінний ТН дає електроенергію, може працювати на водному та на всіх інших видах транспорту
11. Всі види ТН (дросельні і мікротурбінні) можуть генерувати з атмосферної вологи дистильовану воду.

Висновок:
Вітряк, повітряний ТН (кондиціонер в режимі нагріву), сонячна батарея, гравітаційна ГЕС, АЕС - потенційні аутсайдери

2 підсумки:
- Головну ставку зробити на ТН, який бере енергію з води - джерел, криниць, ґрунтових вод, струмків, дощових і каналізаційних стоків, канав-каналів, басейнів, ставків, озер, боліт, рік, морів, Океанів.
- ТН з мікротурбіною - вища генерація теплових машин..
0

За ці слова мене забанили в Твітторі і Ютубі.
Люди, тут щось є )
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі