Блоги → Перегляд

У Франківську перед візитом Тимошенко розклеїли листівки з московським патріархом

Четвер, 08:27, 08.11.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
1310

0
0
У цій статті згадуються

7 листопада, в Івано-Франківську з’явилися листівки з ознаками "чорного піару", спрямованого проти потенційної кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко. Як інформує PRпортал, про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

bff8e-0280a76f58cb35f6082d14321b533a8e.jpeg

Агітаційні матеріали, що можуть мати ознаки "чорного піару", розклеєні на автобусних зупинках та тумбах для реклами у центральній частині міста. На листівках із написом "У кожного свій патріарх і своя церква-матір" з лівого боку зображено Юлію Тимошенко, яка цілує руку Московському Патріарху Кирилу, а з правого боку – подружжя Петра та Марини Порошенків поруч із Вселенським Патріархом Варфоломієм.

Схоже, таким чином політичні опоненти вирішили зустріти очільницю "Батьківщини" на Прикарпатті. За джерелами Бліц-Інфо, Юлія Тимошенко планує відвідати область вже наступного тижня.

У прес-службі обласної організації політичної партії ВО "Батьківщина" появу листівок прокоментували ОПОРІ так: "Собаки гавкають – караван іде".

Варто зазначити, раніше банери з цим фото з'явились на Тернопільщині та Волині. У партії цей інцидент вже назвали провокацією опонентів. Втім, автентичність фото не заперечують. Зустріч Тимошенко з Кирилом трапилась в 2009 році.

Наразі це перший зафіксований на Прикарпатті випадок агітації проти майбутніх кандидатів у президенти України, зауважує координатор спостереження за виборами Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області Богдан Морикіт.

"Ці листівки мають ознаки дочасної прихованої агітації, адже можуть спонукати виборців голосувати проти майбутньої кандидатки", – сказав він.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі