Блоги → Перегляд

У львівських ліцеях навчають військові!

П'ятниця, 22:41, 09.11.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1827

0
0

Безпосередня співпраця військових і викладачів предмету «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» сьогодні відбулася у Львові. І першим суб’єктом такої досить незвичної для пересічного учня комунікації, в рамках пілотного проекту «КОРОЛІВСЬКІ ОПРИШКИ», став львівський ліцей №93.

Письмовий тест з предмету «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» для учнів ліцею розробили самі практики військової справи. А саме, військовослужбовці 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила.

«Це цікава ініціатива з боку представників Збройних Сил України. Особисто відразу її підтримав і як член комісії освіти Громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації надав дуже високу оцінку. Навчальний процес потрібно вдосконалювати і урізноманітнювати. Сьогодні був перший маленький крок на шляху вдосконалення освітнього процесу з допомогою реалізації проектів з військовими. Але що саме для мене головне, що задоволені були і самі учні!», - прокоментував викладач предмету «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» Олег Кіц. 

Відтак, учні ліцею переважно добре склали запропонований військовими тест. А найкращий отримав ще й оригінальну винагороду – сухпай ЗС України.

«Сьогодні українська армія як ніколи потребує професіоналів в своїх рядах, людей сучасного мислення, справжніх патріотів своєї держави. Економіка і соціальна культура тяжіє до переходу на європейські стандарти, а армія на стандарти НАТО. Звичайно, що вітчизняна освіта просто зобов’язана гнучко і своєчасно реагувати на нові виклики», - прокоментував заступник командира мінометної батареї 24 ОМБр Ігор Трусило.

Автор оригінального проекту «КОРОЛІВСЬКІ ОПРИШКИ» - Олег Пилипенко.

«Ідея проекту співпраці військових і викладацького складу освітніх закладів з метою вдосконалення навчального процесу виникла у мене вже давно. Концепцію проекту я неодноразово обговорював з представниками військкоматів, педагогами, очільниками органів місцевого самоврядування, керівниками національно-патріотичних гуртків. 

Реалізація проекту включає в себе кілька етапів. Перший етап – це ознайомчий. Необхідно розуміти, наскільки учні досконало знають предмет в рамках навчальної програми «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ» для навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Чи цікавляться військовою справою і з яких джерел беруть інформацію.

В перспективі, цікаво впровадити в шкільний навчальний процес систему EDIP. В перекладі і розшифровці, - це спільні дії викладачів та учнів, з метою оптимального набуття останніми нових вмінь, навичок та знань; E - пояснення, D - демонстрація, I - імітація, P - практика», - пояснив командир відділення 24 ОМБр Олег Пилипенко. 

%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE5.jpg

%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE2.jpg

%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE3.jpg

%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%9F%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі