Блоги → Перегляд

Анастасія Приходько оголила свій інтелект, а там як після розпродажі

Неділя, 00:26, 11.11.18

Рейтинг
1 0
Переглядів
1646

0
0
У цій статті згадуються

Так Юлію Тимошенко ще ніхто не захищав. Новоявлений член команди партії "Батьківщина" в програмі "Рандеву" відкрила секрет багатства Юлії Тимошенко. Про це повідомляє PRпортал

daa73-1541878197-screenshot-5.jpg

Анастасія Приходько: Юлія Тимошенко немає бизнесу, а в Порошенка є.

Ведуча: А чому ви вирішили, що в неї немає бизнесу?

Анастасія Приходько: Тому що в неї немає бизнесу!

Ведуча: А за що вона живе?

Анастасія Приходько: Тому що вона дуже умна!В соціальній мережі ця фраза вже стала мемом. "Шах і мат від Насті Приходько, яка аргументовано та доступно розкладає крапки над "і" і закриває тему "А звідки в Юлії Тимошенко гроші?". – Тому що вона дуже умна!" Утріться, порохоботи", – прокоментував слова молодої соратниці Юлії Тимошенко Василь Крутчак.

"Інтелектуальна прохідна здатність Анастасії Приходько. Початковий рівень. Оголила Анастасія свій інтелект, а там як після розпродажі", – прокоментувала ефір Юлія Крапівіна. А Сергей Тесленко звернув увагу, що "це ж потенційно майбутній кандидат в депутати".

"Шедевральне інтерв'ю Насті Приходько на 5 каналі. І не кажіть мені про те, що це канал ПорошенкаМізки її сформувалися до цього інтерв'ю. Я у шоці. Сміюся й ридаю", – написав Аркадій Друкер.

 

Як повідомляв PRпортал Анастасія Приходько не витримала інтерв'ю. "Цю розмову ми не довели до кінця, як планували... Новоспечений член команди Юлії Тимошенко – колишня співачка, а тепер політик Анастасія Приходько пішла з ефіру" – написано на фейсбук-сторінці програми Рандеву

Коментарі

Юлю мочать надзвичайно інтенсивно. Тепер її виберуть тільки тому що її шкода. Хтось ререгнув.
А взагалі на карті життя політиків. Народ отримає кайф коли сучасну владу зачнуть стріляти.
+1

https://youtu.be/1LuyZ7ZdOow
Ось звідки деякі ведучі беруться.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі