Блоги → Перегляд

Сім питань, на які немає відповіді у Анатолія Гриценко

П'ятниця, 13:23, 16/11

Рейтинг
1 0
Переглядів
850

0
0
У цій статті згадуються

1.    Чому Анатолій Гриценко залишився міністром в уряді Януковича навіть після того як той у порушення домовленостей з Ющенком викинув з уряду Міністра внутрішніх справ
Ю. Луценка та Міністра закордонних справ Б. Тарасюка?

 Нагадаємо що Анатолію Гриценко дуже подобалося перебувати на посаді Міністра оборони України. Так Міністром оборони він був в уряді прем’єрів Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова і залишився працювати міністром в уряді Віктора Януковича. Хоча багато відповідальних політиків в той час відмовились співпрацювати з прем‘єром-маріонеткою Кремля.

Навіть тоді, коли Віктор Янукович, порушуючи домовленості з тодішнім президентом Віктором Ющенко, демонстративно скуповуючи продажні депутатські голоси та намагаючись сформувати Конституційну більшість для перекроювання під себе Основного закону,  викинув з уряду міністрів-демократів Ю. Луценко - МВС і Б. Тарасюка - МЗС, Гриценко залишився на посаді.

Янукович, регіонали, соціалісти та комуністи, що сформували тоді парламентську коаліцію, були задоволені міністром Гриценко, а він був задоволений своєю роботою в антиукраїнському уряді.

 2.    Чому, перебуваючи на посаді Міністра оборони в трьох урядах, він системно знищував обороноздатність ЗСУ?

 Так за часів, коли Гриценко був міністром оборони, чисельність армії було  скорочено на 75 000; розформовано боєздатні військові підрозділи; зруйновано систему мобілізації; військове майно та величезні ділянки землі продавались за безцінь або віддавалися безкоштовно.

Харчуванням військовослужбовців почали займатись комерційні структури, наближені до регіоналів, які забирали собі понад 50% грошей, що виділялись. Таким чином, була зруйнована здатність армії забезпечити солдат і офіцерів гарячим харчуванням в умовах ведення бойових дій, що і відбулось навесні 2014 року після початку військової агресії РФ.

І головне, за сприяння міністра оборони Анатолія Гриценка,  за безцінь було продано за кордон:

- літаків – 8 одиниць;

- гелікоптерів – 14 одиниць;

- авіаційних двигунів – 63 одиниці;

- ракетно-артилерійського озброєння – 16564 одиниці;

- танків – 200 одиниць;

- БМП, БТР – 145 одиниць.

- стрілецької зброї - 461 077 одиниць

- боєприпасів - 139,79 млн. одиниць

Особливо небезпечною для обороноспроможності країни стала руйнація, за безпосередньої участі Гриценка, системи протиповітряної оборони, яка дуже турбувала майбутніх агресорів. Так, в сотні разів нижче реальної вартості були продані зенітно-ракетні комплекси С-300 - найкраще, що стояло на озброєнні нашої армії.

Прокуратура зупинила розгляд цих справ проти Анатолія Гриценка, пояснюючи, що сплив термін давності, але для злочинів проти держави не повинно існувати терміну давності. Для відповідальності перед країною таких термінів також не має бути.

 3.    Чому Анатолій Гриценко, який на всіх телеканалах розповідає про свій “героїзм, патріотизм та професіоналізм” публічно виступив проти приєднання України до НАТО?

 Після російсько-грузинської війни в серпні 2008, яка закінчилась окупацією Росією значної частини Грузії, стало зрозуміло що Кремль готовий до реалізації своїх зовнішніх імперських амбіцій, використовуючи військову силу, раптовість та маючи значну перевагу в силах і засобах.

В той же час відбулась активізація діяльності керівництва держави, скерована на приєднання України до НАТО з метою захисту країни від можливої агресії з боку РФ. Але в цей же час Анатолій Гриценко, перебуваючи на посаді Голови комітету ВРУ з питань оборони і національної безпеки, публічно підтримав регіоналів та комуністів, що довгий час блокували парламент з антинатівськими гаслами, заявивши про недоцільність вступу України до Північноатлантичного Альянсу.

Тим самим час, коли Україна могла приєднатись до НАТО та підготуватись до агресії, було втрачено. Це призвело до того, що в 2014 році наша держава залишилась один на один з агресором.

4.    Чому Анатолій Гриценко, який ніколи не займався бізнесом декларує статки, що значно перевищують доходи його родини?

Останню публічну декларацію Анатолій Гриценко подав в 2016 році. Не перебуваючи на офіційній посаді і не підпадаючи під дію закону “Про запобігання корупції”, він не несе відповідальності за неправдиву інформацію, відображену в декларації. Але навіть ті статки, які він вказав, а саме: 3 мільйони 200 тисяч на рахунках в банках, наявність у власності 4-х квартир у місті Києві, розкішного заміського будинку та майже гектару землі в елітному передмісті, вартісного позашляховика,  постійний відпочинок за кордоном та постійні закордонні відрядження...  свідчать про те, що скромні офіційні доходи Анатолія Гриценка, який ніколи не займався бізнесом, навіть разом з доходами його дружини - на порядок менші вартості усього надбаного майна.

5.    Чому під час кривавих подій на Майдані Анатолій Гриценко, який любить згадувати про свою активну участь в цих подіях, поїхав відпочивати за кордон?

Всі ще довго пам’ятатимуть криваві події, що відбувались під час Революції Гідності. Були часи, коли здавалося, що неозброєні люди не здатні перемогти сильну і жорстоку владу, яка перейшла межу і почала вбивати свій народ. Саме в ті дні Анатолій Гриценко, який любив у фейсбуці виступати з революційними закликами, 4 рази покидав Україну від’їжджаючи за кордон. Зокрема, в січні 2014, коли були вбиті Жізнєвський та Нігоян, викрадено Вербицького, а влада системно намагалася знищити оточений Майдан, Гриценко від‘їхав на дорогий гірський курорт “Мадонна ді Кампільйо” в Альпах, мабуть розуміючи, що звідти писати заклики у фейсбуці більш безпечно. Пояснюючи журналістам цей вчинок, Анатолій Грицененко зазначив, що “потребував психологічного розвантаження”. Нігоян і Жізнєвський такого розвантаження не потребували.

6.    Чому Гриценко в умовах жорстокого протистояння влади і опозиції під час Революції Гідності вийшов з опозиційної фракції?

Протистояння на Майдані загострилося, здавалося, що ще декілька днів і влада переможе опозицію. Належність до опозиційної фракції тоді фактично була вироком для депутатів, що не зрадили свою країну. Більше того, знаючи про постійні спроби регіоналів, що мали величезні награбовані статки, перекуповувати депутатів, лідери об’єднаної опозиції “Батьківщини” знайшли моральний запобіжник.

Так, перед складанням депутатської присяги, всі члени фракції “Батьківщина”, до якої тоді належав і Гриценко, поклавши руку на Біблію, брали на себе зобов’язання: не зважаючи на утиски, залишатись в опозиційній фракції та не зраджувати виборців або скласти свій мандат. Так перед відеокамерою, поклавши руку на Біблію, зробив і Гриценко. 14 січня 2014 року, побачивши, що у опозиції шансів небагато, щоб сховатись від майбутніх репресій та сподобатись Януковичу та його комуно-регіональній більшості,, він виходить з опозиційної фракції “Батьківщина” і при цьому не складає мандат.

7.    Чому протягом чотирьох років війни Анатолій Гриценко не наважився побувати в зоні проведення антитерористичної операції?

Із інтерв‘ю Анатолія Гриценка LIGA.net  стало відомо, що протягом чотирьох років війни він не наважився не тільки побувати на фронті, а хоча б у самій зоні проведення АТО, навіть коли там вже не велись активні бойові дії. Пояснення Гриценка, що його хтось не пускав, чи заважали справи - є комічними та принизливими, тим більше для офіцера, яким він себе постійно позиціонує.

Тільки коли розпочалась президентська виборча кампанія, Гриценко насмілився приїхати в зону проведення операції Об‘єднаних сил в липні 2018 року для того щоб на небезпечній відстана від передових позицій попозувати перед привезеними з собою операторами і фотографами.

Цю документально підтверджену інформацію Гриценко не може спростувати, тому, коли йому задають такі питання, намагається ганебно викручуватися, вигадуючи кожного разу нові брехливі пояснення своїх банальних злочинів, боягузтва та зради.

Коментарі

Може він боягуз?
mart mart 17:29
+2
25.07.18 08:15 Солдат-контрактник продав цивільному боєприпаси та елементи динамічного захисту танків, вкрадені в частині на Чернігівщині, - військова прокуратура. ФОТО
За продаж елементів динамічного захисту танків і боєприпасів військова прокуратура затримала контрактника. https://ua.censor.net.ua/news/3078172/soldatkontraktnyk_prodav_tsyvilnomu_boyeprypasy_
ta_elementy_dynamichnogo_zahystu_tankiv_vkradeni_v_chastyni

Зазначимо, що санкцією ч. 3 ст. 410 КК України ("Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, бойових припасів, вибухових або інших бойових речовин, засобів пересування, військової та спеціальної техніки чи іншого військового майна або заволодіння ними шляхом шахрайства, вчинені військовою службовою особою із зловживанням службовим становищем, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або такі, що заподіяли істотну шкоду, якщо вони вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану) передбачено позбавлення волі терміном від п’яти до 12 років. Джерело: https://ua.censor.net.ua/n3078172

але от біда-- Гриценко цивільна особа. і стану тоді не було.

але цікаво чи були юристи?

чи тут є юристи?
+2

Через відсутність дин.захисту сєпари легко нищили наші танки - хтось за це відповів?
Гриценко мені нагадує Черчіля. Той також пхався в політику до тих пір, поки не розвалив всю Британську Імперію - позбавив її всіх колоній))
Гриценко - це безграмотний і нахабний самодур.
Не раз це перевірив при особистому спілкуванні. Вірніше, при спробах спілкування.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі