Блоги → Перегляд

"Ехо Москви" докотилося до України. Явний знак: Кремль підтримає Тимошенко

Понеділок, 14:44, 19.11.18

Рейтинг
0 1
Переглядів
2338

0
0
У цій статті згадуються

Російський президент очікує, що в Україні буде новий глава держави, який допоможе йому повернути країну в статус російського протекторату. Таку думку в інтерв’ю сайту «Апостроф» висловив російський військовий оглядач і журналіст Павло Фельгенгауер.

"У Москві сподіваються вирішити українське питання мирним шляхом: що з'явиться, наприклад, Юлія Тимошенко, з якою Володимир Путін раніше взаємодіяв і, очевидно, сподівається взаємодіяти в майбутньому. Не знаю, чи стане вона Президентом і чи буде вона взаємодіяти, але в Кремлі є певні сподівання, що в Україні відбудуться серйозні політичні зміни. Для Москви є тільки одне рішення – повернення України у статус російського протекторату – білоруський варіант, з певними нюансами", - повідомив експерт.

Критичні заяви Путіна на адресу Петра Порошенка свідчать про підтримку Кремлем Юлії Тимошенко. Таку думку в ефірі телеканалу 112 Україна висловив політолог Віктор Уколов.

«Щодо самої заяви Володимира Путіна. На мій погляд, це свідчення його слабкості, він визнає свою слабкість і слабкість переговорної позиції Росії. Він не може у „Нормандському форматі“ переконати Петра Порошенка здати інтереси України, поступитися національними інтересами, тому він боїться таких переговорів і розраховує на те, що Порошенка на посаді Президента України змінить інша людина. Путін зробив заяву, яка межує зі втручанням у внутрішні справи України, і з тим, що він намагається впливати на результати виборів», — сказав Уколов.

«Відомо, що найближчим рейтингом до Петра Порошенка володіє Юлія Тимошенко. У політологічному сенсі можна сказати, що Володимир Путін зробив заяву на підтримку лідера «Батьківщини». Але російському президентові зарано розраховувати на зміну українського Глави держави. Попереду п’ять місяців кампанії. Те, що він визнає слабкість своєї позиції, — давайте занотуємо і запам’ятаємо, і те, що він підтримує когось, крім Петра Порошенка, запам’ятаємо також… Але є така українська приказка: «Не кажи гоп, доки не перескочиш», — додав політолог.

Головний редактор радіо «Ехо Москви» Олексій Венедиктов в ефірі авторської програми «Будемо спостерігати» заявив, що слова Володимира Путіна про те, що «з нинішньою владою в Україні ми не просунемося нікуди», свідчить, що «з врахуванням президентської кампанії — це явний знак того, що Кремль буде підтримувати Юлію Тимошенко».

На репліку журналіста Сергія Бунтмана, що Тимошенко під російськими санкціями, Венедиктов відповів: «А це сильно допомагає. Ти що, не зрозумів, чи що? Ви всі вважаєте, що вони дуболоми, а вони Урфін Джюс, а не дуболоми. Вони порошком їі посипають».

Варто зазначити, що Урфін Джюс — казковий герой-злодій з циклу книг російського (радянського) письменника Олександра Волкова «Чарівник смарагдового міста». Урфін Джус винайшов чарівний порошок. Якщо ним посипати неживі речі, вони оживали. Так він оживив цілу армію дерев'яних солдатиків (дуболомів), за допомогою яких захопив Блакитну країну.

В тому  що Росія робить ставку на Юлію Тимошенко впевнений і експерт московського Центру Карнегі Андрій Колесніков. «Чому Юлія Тимошенко патрапила в санкційний список? Дівчина, загалом, різнопланова, досить договороспроможна і це вона демонструвала під час переговорів з Володимиром  Путіним неодноразово. Може бути, що це зроблено для того щоб допомогти їй та показати українському народу, що це, мовляв, антиросійський політик», - заявив експерт в ефірі радіостанції «Ехо Москви»

У Кремлі дуже розраховують на перемогу Юлії Тимошенко і не приховують незадоволення Петром Порошенком. У цій самій програмі Андрій Колесніков говорить, що нинішній Глава держави реально дратує Москву. 

Коментарі

mart mart 22:54
0
А що було би якби виграв той третій неборак?
Клоун і комік. Зеленський.
Vlad Fagor 00:47
+1
Тоді у путіна був би рівномірний опонент. Пранаймні, вони одного, карликового зросту)
mart mart   22:57
0

рівноцінний
Vlad Fagor 01:07
0
Тоді у путіна був би рівномірний опонент. Пранаймні, вони одного, карликового зросту)
Путин знагоняет иизбирателя на Поросенка, так как олигархов это устраивает. Путина и олигархов пугает новые условия и новые возможности новой персоны в роли президента. Бойко является таким же дублем Поросенка как и он сам. То что агентура Путина-Поросенка цитирует против Тимошенко, то это уже симптоматично... Олигархат боится мести Тимошенко за унижения и дерибан страны за пределами разумного. Одна опасность, что Тимошенко иногда доверяете не тем, кадровый альпинизм с Яценюком и пастором, который ее предал в 2010 году...
Vlad Fagor 23:11
0
Тоді у путіна був би рівномірний опонент. Пранаймні, вони одного, карликового зросту)
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі