Блоги → Перегляд

Полковник, який пересидів війну на дачі…. Анатолій Гриценко невдало робить з себе “жертву режиму”

Понеділок, 17:25, 03.12.18

Рейтинг
0 0
Переглядів
1753

0
0
У цій статті згадуються

Полковником, який під час війни відсидівся на дачі, не знайшов дорогу до військомату, а тепер робить епатажні та абсурдні заяви

Не пройшло й кількох годин після того, як в Одесі перед ефіром Гриценка на одній з місцевих радіостанцій побилися його прихильники та противники, він виступив із заявою, у якій поклав відповідальність за це на Главу держави.

У Блоці Петра Порошенка у відповідь підкреслили, що Гриценко намагається “зняти максимум політичних вершків із безумовно зухвалого і абсолютно неприйнятного інциденту в Одесі”. Там зазначили, що те як швидко політик “встановив” і виконавців, і організаторів, і навіть замовника хуліганських дій “викликає подив”. Поведінку Гриценка партійці назвали “банальним чорним піаром”. “Якось воно не по-офіцерському", - заявили у БПП.

Справді, якщо вірити Гриценку, то Петро Порошенко саме між переговорами з Канцлером Меркель, держсекретарем США Помпео, главою НАТО Столтенбергом з приводу чергового акту російської агресії, на цей раз на морі, займався тим, що наймав “тітушок” для вчинення провокацій. Абсурд.

З іншого боку, бійка в Одесі відбулася саме перед виступом Гриценка у ЗМІ, а не після, і він отримав моживість розповісти про те що сталося буквально “по гарячих слідах”. Що наштовхує на думку - чи не був він сам організатором цього “гучного” інформаційного приводу.

Ситуація виглядає й поготів абсурдно після того як з'ясувалося – учасником нападу на групу супроводження Гриценка, був … товариш його сина по “Автомайдану” Олександр Капшин, якого було затримано поліцією. Капшин - представник одеського “Автомайдану”, а Олексій Гриценко, син Анатолія Степановича, - один з лідерів “Автомайдану” у Києві і по всій Україні. То ж можливо батькові варто спитати у сина про витоки цього інциденту. Якщо він, звісно, і так не був в курсі з самого початку.

Коментарі

Немає коментарів
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі